Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Pojištění nemovitosti s 25% slevou

HypoAsistent připravil ve spolupráci s pojišťovnou Generali pro klienty společnosti BEMETT výraznou slevu na pojištění domácnosti, bytu či rodinného domu.

Tato podzimní nabídka platí od 23.9. do 31.12.2010 a slevu ve výši 25% mohou uplatnit klienti BEMETTu, kteří v uvedeném období uzavřou pojistku prostřednictvím specialisty HypoAsistent. Více informací získáte na telefonu 608 444 080.

Jesenice u Prahy II - III.etapa bytů nově v nabídce

Zahájen prodej III.etapy výstavby nových zděných bytů v Jesenici u Prahy - lokalita "V Roháči", jen 6 km od hranice Prahy. V nabídce naleznete 52 bytů 1+kk až 3+kk (37 až 77 m²) za ceny od 35.250 do 40.750 Kč/m² včetně DPH v objektu G. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 31 až 260 m².

Na prvních 5 bytů v tomto domě sleva 5%.

zahájení výstavby: podzim 2010
dokončení výstavby: konec roku 2011

Více informací o projektu:
Jesenice u Prahy - lokalita "V Roháči"..

Prodej vzorového bytu 3+kk v Praze 10 - Uhříněvsi

Zděný byt 3+kk (64,7 m²) s balkónem 3,5 m² a venkovním parkovacím stáním v cihlovém domě (zkolaudovaném v říjnu 2009) v Praze-Uhříněvsi, ul. V Kuťatech. Součástí kupní ceny je kuchyňská linka včetně spotřebičů a vestavěné skříně (v chodbě, ložnici a obývacím pokoji). Jedná se o klidnou lokalita navazující na stávající zástavbu rodinných domů. Součástí obytného souboru je také dětské hřiště. Kompletní občanská vybavenost, dobrá dostupnost MHD a krásná okolní příroda. Stačí vám pouze 50.000 Kč z ceny a ostatní můžete financovat hypotečním úvěrem. K nastěhování od října 2010.

CENA: 3.275.364 Kč vč. DPH

Pro více informací nebo prohlídku bytu volejte
603 263 643.

Úrokové sazby klesly na minimum

Začátek léta přinesl dobrou zprávu pro všechny zájemce o nové bydlení. Úrokové sazby hypotečních úvěrů klesly na dvouleté minimum. Hypoteční úvěry s variabilní sazbou lze pořídit od 3,53% p.a., hypotéky s fixovanou sazbou začínají již pod čtyřmi a půl procenty.

Takto výrazné snížení úrokových sazeb nejen zlevní náklady na hypotéku, ale nové bydlení se tím stane dostupnější pro více klientů. Makléři HypoAsistent Vám rádi představí nabídky hypotečních bank a pomohou Vám s výběrem nejvýhodnější hypotéky.

Více informací naleznete zde..


Nově IV.etapa ŘRD Drahelčice od 3,5 mil. Kč

Pro naše zákazníky jsme nově připravili nabídku IV.etapy řadových rodinných domů v Drahelčicích. Naleznete zde čtyři zbrusu nové domy s plochou střechou. Jejich cena včetně pozemku a DPH začínají již na 3,5 mil. Kč. Jako ve dvou předchozích etapách je každý z domů nabízen ve dvou variantách, a to v základní nebo variantě EKO, která v sobě skrývá solární kolektory pro ohřev teplé užitkové vody a elektrokotel s účinností až 99%.

Více informací o nových
ŘRD v Drahelčicích naleznete zde..

Deštné v Orlických horách - posezónní výprodej apartmánů

Pro doprodej posledních 11 volných apartmánů v Deštném v Orlických horách připravila naše společnost VELKÝ POSEZÓNNÍ VÝPRODEJ. Nyní si tak můžete apartmán pořídit se slevou od 158.000 do 368.000 Kč.

Více informací o tomto projektu i celé akci naleznete na stránce projektu Deštné v Orlických horách.Jesenice u Prahy II - II.etapa bytů nově v nabídce

Zahájen prodej II.etapy výstavby nových zděných bytů v Jesenici u Prahy - lokalita "V Roháči", jen 6 km od hranice Prahy. V nabídce naleznete byty 2+kk a 3+kk (48 až 91 m²) za ceny od 33.000 do 39.600 Kč/m² včetně DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 35 až 344 m².

zahájení výstavby: léto 2010
dokončení výstavby: podzim 2011

Více informací o projektu
Jesenice u Prahy - lokalita "V Roháči".

Pozemky Drahelčice u Prahy - II.etapa nově v nabídce

V naší nabídce teď nově naleznete II.etapu prodeje pozemků v Drahelčicích u Prahy (1 km od Rudné). Druhá a zároveň poslední etapa obsahuje 7 z celkového počtu 14 parcel určených pro individuální výstavbu rodinných domů. Pozemky o výměře 818 až 918 m² budou na podzim letošního roku kompletně zasíťované (voda, elektro, plyn, kanalizace) a jejich cena se pohybuje v rozmezí 2.300 až 2.400 Kč/m².

Více informací o nabídce pozemků v Drahelčicích.

III.etapa ŘRD Drahelčice nově v nabídce

V naší nabídce nově naleznete další etapu výstavby řadových rodinných domů v Drahelčicích u Prahy. Ceny domů včetně pozemků začínají již na 3,6 mil. Kč. Každý z domů je nabízen ve dvou variantách, a to v základní nebo variantě EKO, která v sobě skrývá solární kolektory pro ohřev teplé užitkové vody a elektrokotel s účinností až 99%. Je tedy na Vás, pro které z možných provedení se rozhodnete.

Více informací o nových ŘRD v Drahelčicích naleznete zde.

Hypotéka s možností mimořádných splátek

Pro všechny naše nové klienty projektů Jesenice u Prahy II - lokalita “V Roháči“ a ŘRD v Drahelčicích, jsme připravili nový produkt ve spolupráci s firmou Simply, která našim klientům zajišťuje financování bytů. Jedná se o hypotéku s možností mimořádných splátek. Kdykoli v průběhu splácení hypotečního úvěru může klient bez jakýchkoliv sankcí vkládat mimořádné splátky nebo úvěr úplně doplatit.

Více informací o tomto novém produktu Vám rádi poskytnou makléři firmy Simply přímo v sídle naší společnosti.

Posledních 5 horských apartmánů v Deštném za zvýhodněné ceny!

Sleva 10% na pořízení nového horského apartmánu v Deštném již platí pouze na posledních 5 bytů. Pokud o tomto projektu uvažujete, máte jedinečnou možnost, jak ušetřit 150.000 až 330.000 Kč.

Více informací naleznete na stránce projektu Deštné v Orlických horách - horské apartmány

Rozhovor s Mgr. Petrem Záhrobským, trenérem alpského sjezdového lyžování

Proč jste se rozhodli právě pro horský apartmán?

Na horách a na sněhu trávíme takřka celý rok. Hory nám natolik přirostly k srdci, že se do nich vždy rádi vracíme. To byl i důvod, proč jsme se rozhodli pro horský apartmán na Ramzové. Prostě a jednoduše chceme být i na horách jako doma.

Celý rozhovor naleznete zde

Zelený bonus od BEMETTu

Pro všechny nové zákazníky, kteří se rozhodli šetřit energii, a tím i životní prostředí, jsme připravili odměnu v podobě Zeleného bonusu BEMETT. Pokud si vyberete některý z nízkoenergetických řadových rodinných domů v projektu Drahelčicíh u Prahy , získáte kromě úspory na vytápění a ohřevu teplé vody (která činí až 30%) také Zelený bonus BEMETT v podobě snížení ceny o 100.000 Kč. V případě, že dáváte raději přednost koupi pozemku a následné individuální výstavbě domu, nabízíme Vám Zelený bonus BEMETT ve výši 400 Kč/m2, kterou odečteme z ceny pozemku. Samostatný pozemek v Drahelčicích 5 km od Prahy tak získáte za cenu 2.400 Kč/m2.

Více informací o této akci naleznete zde:
Zelený bonus BEMETT na řadové RD v Drahelčicích
Zelený bonus BEMETT na pozemky v Drahečicích

BEMETT Praha - provozní doba na konci roku 2009

Vážení zákazníci,

tímto Vás chceme informovat o změně provozní doby naší kanceláře v období před koncem roku 2009.

V období 28.12. do 30.12.2009 zůstávají naše kanceláře otevřeny stejně jako v průběhu roku. Dne 31.12.2009 máme zavřeno.

Děkujeme za pochopení.

1 5 6 7 8 9 10 11 12 16

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.

U společnosti BEMETT naleznete širokou nabídku vhodných lokalit pro vaše nové bydlení. Nejlevnější nové byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk v Praze a okolí stavíme v lokalitách Praha 8 – Bohnice a Chýně u Prahy. Nízkoenergetické řadové rodinné domy 4+kk a 5+kk využívající tepelné čerpadlo zase v lokalitách Rudná u Prahy, Chýně u Prahy a Buštěhrad.