Nejlevnější nové byty a řadové rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Rádi lyžujete, ale nechcete si kupovat horský apartmán?

Máme pro Vás řešení. Nabízíme Vám možnost týdenní dovolené v jednom z nejdynamičtěji se rozvíjejícím lyžařském středisku u nás. Nově dokončená výstavba objektu horských apartmánů (II.etapa) nabízí komfortní ubytování v samotném srdci Jeseníků, ve známém lyžařském a turistickém centru Ramzová. Podrobnější informace o této nabídce

Deštné v Orl. horách - apartmány těsně před dokončením

Společně s blížícím se dokončením horských apartmánů v Deštném v Orlických horách připravila naše společnost zajímavé akční slevy na doprodej volných apartmánů. Každý, kdo uvažuje o nákupu horského bytu získá až do konce roku speciální slevu ve výši 10 až 15% na vybraný volný apartmán.

Více informací naleznete na stránce projektu Deštné v Orlických horách - horské apartmány

Jesenice u Prahy - II.etapa, stavba probíhá

V Jesenici dokončila stavební společnost Konstruktiva Branko, a.s. základové desky a nyní se domy začínají již zdít. V této fázi výstavby je prodáno více jak 50% bytů. Pokud zvažujete nákup některého z volných bytů v tomto projektu, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si schůzku u nás v kanceláři, nebo na vzorovém bytě.

SLEVA 250.000 Kč na posledních 5 bytů v Praze 10 - Uhříněvsi

Na doprodej posledních volných bytů v projektu Praha 10 - Uhříněves, lokalita "V Kuťatech" jsme pro Vás připravili VÝRAZNÉ SLEVY. V případě že uzavřete novou smlouvu na některý z 5 volných bytů získáváte jednorázovou SLEVU z kupní ceny ve výši 250.000 Kč. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do zařízení Vašeho nového bytu.

Byty jsou ihned k nastěhování.

POZOR, tato akce je časově omezena a platí pouze do 31.10.2009.

Více informací naleznete na stránce projektu Praha 10 - Uhříněves.

Prodej posledního dokončeného domu v Rudné u Prahy

K prodeji nabízíme poslední řadový rodinný dům v Rudné u Prahy, v Obchodní ulici. Jedná se o RD 4+kk o podlahové ploše 131 m² a s pozemkem 209 m².

V přízemí domu naleznete prostorný obývací pokoj, kuchyň, koupelnu s WC, zádveří, šatnu a halu se schodištěm. V patře potom tři ložnice a koupelnu. Akční cena domu včetně kuchyňské linky a vestavěných skříní činí 4.500.000 Kč. Tato cena platí pouze do konce září 2009.

V současné době tento dům slouží jako vzorový a k nastěhování bude v průběhu listopadu 2009.

V případě zájmu o prohlídku této nemovitosti volejte na tel. 603 263 643.

Více informací naleznete na stránce projektu Rudná u Prahy - Obchodní ulice

Jesenice u Prahy: Začínáme stavět !

V minulém týdnu došlo k předání staveniště v Jesenici u Prahy stavební firmě KONSTRUKTIVA BRANKO a.s. a v nejbližších dnech tak dojde k zahájení výstavby obytného souboru v lokalitě „V Roháči“.

Průběh výstavby bude možné následně sledovat prostřednictvím fotografií na stránce projektu Jesenice u Prahy.

Jesenice u Prahy II - nejlevnější nové byty od 29.500 Kč/m2 vč. DPH

Zahájen prodej nových zděných bytů v Jesenici u Prahy, lokalita "V Roháči" jen 6 km od hranice Prahy. V nabídce naleznete byty 2+kk a 3+kk (48 až 91 m²) za ceny od 29.500 do 36.700 Kč/m² vč. DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 61 až 203 m²

zahájení výstavby: léto 2009
dokončení výstavby: podzim 2010

ZAVÁDĚCÍ CENY - na prvních 8 bytů sleva 5% z výše uvedených cen!

Více informací o projektu Jesenice u Prahy - lokalita "V Roháči"

K bytům v Praze 10 - Uhříněvsi ZDARMA kuchyňská linka, nebo sleva 150.000 Kč !

Máme pro Vás následující bonus v podobě kuchyňské linky včetně spotřebičů (Bosch, Siemens) od společnosti JN Interiér v hodnotě 200.000 Kč ZDARMA ke každému nově prodanému bytu v projektu Praha 10 - Uhříněves, lokalita "V Kuťatech".

Ani zákazníci, kteří nebudou chtít nabízenou kuchyňskou linku, ale nepřijdou zkrátka. V případě, že si nevyberete z širokého sortimentu nabízených kuchyní, odečteme Vám jednorázovou SLEVU z ceny bytu ve výši 150.000 Kč. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do zařízení Vašeho nového bytu.

Více informací o nabídce kuchyňské linky ZDARMA naleznete zde .

POZOR, AKCE PRODLOUŽENA DO 31.7.2009.

Akční cena 2.800 Kč/m2 na pozemky Rudná-Drahelčice

Společně se zahájením realizace inženýrských sítí v Rudné-Drahelčicích, lokalita "Slunečná", připravila naše společnost speciální nabídku v podobě zvýhodněné akční ceny 2.800 Kč/m². Každý, kdo v průběhu června uzavře smlouvu na některý z volných pozemků, získá slevu 400 Kč/m² oproti původní ceně. Bližší informace o této nabídce naleznete zde.

Tato akce je platná pouze do konce srpna 2009.

Rudná - Drahelčice: Začínáme stavět!

Ve středu 13.5.2009 došlo k předání staveniště v Drahelčicích u Prahy stavební firmě J.L.T. - stavební společnost, spol. s r.o. a v průběhu 14 dní tak bude zahájena výstavba inženýrských sítí a komunikací v lokalitě Slunečná. Průběh výstavby bude možné sledovat prostřednictvím fotografií na našich stránkách.

Doprodej posledního pozemku v Rudné u Prahy, lokalita “K Nučicím“

V naší nabídce naleznete poslední kompletně zasíťovaný pozemek v rezidenčním projektu Rudná u Prahy nyní za AKČNÍ CENU 4.200 Kč/m². Jedná se o klidnou lokalitu situovanou do vilové zástavby a čítající pouze 12 pozemků určených pro individuální výstavbu rodinných domů.

Více informací naleznete na stránce projektu Rudná u Prahy - lokalita "K Nučicím".

NEPROPÁSNĚTE toto zajímavé cenové zvýhodnění, které platí pouze do konce května 2009.

Bezpečná hypotéka - hypotéka s pojištěním neschopnosti splácet

Toužíte po novém bydlení, ale obáváte se v dnešní době ztráty zaměstnání a z toho plynoucí následné neschopnosti hypotéku splácet? Tyto obavy již můžete hodit za hlavu. Společnost BEMETT má pro Vás řešení. Přicházíme na trh s revolučním modelem bezpečné hypotéky. Každý klient, který si od nás počínaje dneškem koupí nový byt (a jeho nákup bude financovat hypotékou), získá jako bonus pojištění neschopnosti splácet, a to až na 5 let zcela ZDARMA. Toto pojištění za Vás zaplatí Vaše hypotéční splátky po dobu až 6 měsíců, kdy budete bez práce.

Přijďte si k nám splnit své sny o novém bydlení a veškeré další starosti nechte na nás. Více informací o bezpečné hypotéce naleznete zde.

Deštné v Orlických horách - po zimní přestávce začínáme znovu stavět

S nástupem jara se začíná probouzet i stavba horských apartmánů v Deštném. Včera začala společnost VCES a.s., generální dodavatel celé stavby, odklízet poslední zbytky sněhu ze staveniště. V následujících dnech tak bude stavba po zimní přestávce znovu v plném proudu. Nový průběh výstavby bude možné následně sledovat na stránkách projektu.

Pozemky Drahelčice u Prahy - novinka v nabídce

V naší nabídce teď nově naleznete pozemky v Drahelčicích u Prahy (1 km od Rudné). První etapa obsahuje 7 z celkového počtu 14 parcel určených pro individuální výstavbu rodinných domů. Pozemky o výměře 803 až 930 m² s jižní orientací jsou kompletně zasíťované (voda, elektro, plyn, kanalizace) a jejich cena je 3.200 Kč/m².

Více informací o nabídce pozemků v Drahelčicích.

Vyměňte svůj starý byt za nový

Máte byt v panelovém domě a uvažujete o změně?

Nabízíme jednoduché řešení: vyměňte ho za novostavbu. S naší pomocí to je nejsnazší a nejjednodušší cesta k novému bydlení.

Vyberte si nový byt, složte na něj pouze rezervační zálohu a na prodej svého bytu pak máte až 4 měsíce. Až do předání nového bytu budete v klidu a pohodlí svého současného bydlení. V případě, že se to Vám či realitní kanceláři prodej bytu nepodaří, vrátíme Vám složenou zálohu.

Cesta za novým bydlením nebyla ještě nikdy tak jednoduchá jako dnes.

Více informací naleznete zde

1 5 6 7 8 9 10 11 12 15

Na realitním trhu působíme již 20 let. Patříme mezi přední české developery specializující se na výstavbu NEJLEVNĚJŠÍCH NOVÝCH BYTŮ a NÍZKOENERGETICKÝCH ŘADOVÝCH RODINNÝCH DOMŮ. Za dobu naší existence jsme zkolaudovali a novým klientům předali více než 3300 bytových jednotek, horských apartmánů, rodinných domů a pozemků. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti startovacího bydlení jsme Vám schopni nabídnout vždy cenově nejdostupnější bydlení v Praze, Brně a jejich příměstských lokalitách - s dobrou dopravní dostupností, nejen pro mladou generaci.

Hypotéka BEMETT s exklusivní úrokovou sazbou 2,19%. Mimořádně jsme společně s naším partnerem společností HypoAsistent pro vás připravili exklusivní hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou 2,19% pro fix 3 nebo 5 let. Součástí tohoto balíčku je také:zdarma poplatek za zpracování úvěru, zdarma odhad kupované nemovitosti a zdarma vedení úvěrového účtu.