Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Nově IV.etapa ŘRD Drahelčice od 3,5 mil. Kč

Pro naše zákazníky jsme nově připravili nabídku IV.etapy řadových rodinných domů v Drahelčicích. Naleznete zde čtyři zbrusu nové domy s plochou střechou. Jejich cena včetně pozemku a DPH začínají již na 3,5 mil. Kč. Jako ve dvou předchozích etapách je každý z domů nabízen ve dvou variantách, a to v základní nebo variantě EKO, která v sobě skrývá solární kolektory pro ohřev teplé užitkové vody a elektrokotel s účinností až 99%.

Více informací o nových
ŘRD v Drahelčicích naleznete zde..

Deštné v Orlických horách - posezónní výprodej apartmánů

Pro doprodej posledních 11 volných apartmánů v Deštném v Orlických horách připravila naše společnost VELKÝ POSEZÓNNÍ VÝPRODEJ. Nyní si tak můžete apartmán pořídit se slevou od 158.000 do 368.000 Kč.

Více informací o tomto projektu i celé akci naleznete na stránce projektu Deštné v Orlických horách.Jesenice u Prahy II - II.etapa bytů nově v nabídce

Zahájen prodej II.etapy výstavby nových zděných bytů v Jesenici u Prahy - lokalita "V Roháči", jen 6 km od hranice Prahy. V nabídce naleznete byty 2+kk a 3+kk (48 až 91 m²) za ceny od 33.000 do 39.600 Kč/m² včetně DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 35 až 344 m².

zahájení výstavby: léto 2010
dokončení výstavby: podzim 2011

Více informací o projektu
Jesenice u Prahy - lokalita "V Roháči".

Pozemky Drahelčice u Prahy - II.etapa nově v nabídce

V naší nabídce teď nově naleznete II.etapu prodeje pozemků v Drahelčicích u Prahy (1 km od Rudné). Druhá a zároveň poslední etapa obsahuje 7 z celkového počtu 14 parcel určených pro individuální výstavbu rodinných domů. Pozemky o výměře 818 až 918 m² budou na podzim letošního roku kompletně zasíťované (voda, elektro, plyn, kanalizace) a jejich cena se pohybuje v rozmezí 2.300 až 2.400 Kč/m².

Více informací o nabídce pozemků v Drahelčicích.

III.etapa ŘRD Drahelčice nově v nabídce

V naší nabídce nově naleznete další etapu výstavby řadových rodinných domů v Drahelčicích u Prahy. Ceny domů včetně pozemků začínají již na 3,6 mil. Kč. Každý z domů je nabízen ve dvou variantách, a to v základní nebo variantě EKO, která v sobě skrývá solární kolektory pro ohřev teplé užitkové vody a elektrokotel s účinností až 99%. Je tedy na Vás, pro které z možných provedení se rozhodnete.

Více informací o nových ŘRD v Drahelčicích naleznete zde.

Hypotéka s možností mimořádných splátek

Pro všechny naše nové klienty projektů Jesenice u Prahy II - lokalita “V Roháči“ a ŘRD v Drahelčicích, jsme připravili nový produkt ve spolupráci s firmou Simply, která našim klientům zajišťuje financování bytů. Jedná se o hypotéku s možností mimořádných splátek. Kdykoli v průběhu splácení hypotečního úvěru může klient bez jakýchkoliv sankcí vkládat mimořádné splátky nebo úvěr úplně doplatit.

Více informací o tomto novém produktu Vám rádi poskytnou makléři firmy Simply přímo v sídle naší společnosti.

Posledních 5 horských apartmánů v Deštném za zvýhodněné ceny!

Sleva 10% na pořízení nového horského apartmánu v Deštném již platí pouze na posledních 5 bytů. Pokud o tomto projektu uvažujete, máte jedinečnou možnost, jak ušetřit 150.000 až 330.000 Kč.

Více informací naleznete na stránce projektu Deštné v Orlických horách - horské apartmány

Rozhovor s Mgr. Petrem Záhrobským, trenérem alpského sjezdového lyžování

Proč jste se rozhodli právě pro horský apartmán?

Na horách a na sněhu trávíme takřka celý rok. Hory nám natolik přirostly k srdci, že se do nich vždy rádi vracíme. To byl i důvod, proč jsme se rozhodli pro horský apartmán na Ramzové. Prostě a jednoduše chceme být i na horách jako doma.

Celý rozhovor naleznete zde

Zelený bonus od BEMETTu

Pro všechny nové zákazníky, kteří se rozhodli šetřit energii, a tím i životní prostředí, jsme připravili odměnu v podobě Zeleného bonusu BEMETT. Pokud si vyberete některý z nízkoenergetických řadových rodinných domů v projektu Drahelčicíh u Prahy , získáte kromě úspory na vytápění a ohřevu teplé vody (která činí až 30%) také Zelený bonus BEMETT v podobě snížení ceny o 100.000 Kč. V případě, že dáváte raději přednost koupi pozemku a následné individuální výstavbě domu, nabízíme Vám Zelený bonus BEMETT ve výši 400 Kč/m2, kterou odečteme z ceny pozemku. Samostatný pozemek v Drahelčicích 5 km od Prahy tak získáte za cenu 2.400 Kč/m2.

Více informací o této akci naleznete zde:
Zelený bonus BEMETT na řadové RD v Drahelčicích
Zelený bonus BEMETT na pozemky v Drahečicích

BEMETT Praha - provozní doba na konci roku 2009

Vážení zákazníci,

tímto Vás chceme informovat o změně provozní doby naší kanceláře v období před koncem roku 2009.

V období 28.12. do 30.12.2009 zůstávají naše kanceláře otevřeny stejně jako v průběhu roku. Dne 31.12.2009 máme zavřeno.

Děkujeme za pochopení.

Rádi lyžujete, ale nechcete si kupovat horský apartmán?

Máme pro Vás řešení. Nabízíme Vám možnost týdenní dovolené v jednom z nejdynamičtěji se rozvíjejícím lyžařském středisku u nás. Nově dokončená výstavba objektu horských apartmánů (II.etapa) nabízí komfortní ubytování v samotném srdci Jeseníků, ve známém lyžařském a turistickém centru Ramzová. Podrobnější informace o této nabídce

Deštné v Orl. horách - apartmány těsně před dokončením

Společně s blížícím se dokončením horských apartmánů v Deštném v Orlických horách připravila naše společnost zajímavé akční slevy na doprodej volných apartmánů. Každý, kdo uvažuje o nákupu horského bytu získá až do konce roku speciální slevu ve výši 10 až 15% na vybraný volný apartmán.

Více informací naleznete na stránce projektu Deštné v Orlických horách - horské apartmány

Jesenice u Prahy - II.etapa, stavba probíhá

V Jesenici dokončila stavební společnost Konstruktiva Branko, a.s. základové desky a nyní se domy začínají již zdít. V této fázi výstavby je prodáno více jak 50% bytů. Pokud zvažujete nákup některého z volných bytů v tomto projektu, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si schůzku u nás v kanceláři, nebo na vzorovém bytě.

SLEVA 250.000 Kč na posledních 5 bytů v Praze 10 - Uhříněvsi

Na doprodej posledních volných bytů v projektu Praha 10 - Uhříněves, lokalita "V Kuťatech" jsme pro Vás připravili VÝRAZNÉ SLEVY. V případě že uzavřete novou smlouvu na některý z 5 volných bytů získáváte jednorázovou SLEVU z kupní ceny ve výši 250.000 Kč. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do zařízení Vašeho nového bytu.

Byty jsou ihned k nastěhování.

POZOR, tato akce je časově omezena a platí pouze do 31.10.2009.

Více informací naleznete na stránce projektu Praha 10 - Uhříněves.

1 5 6 7 8 9 10 11 12 16

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.

Na realitním trhu působíme již 20 let. Patříme mezi přední české developery specializující se na výstavbu NEJLEVNĚJŠÍCH NOVÝCH BYTŮ a NÍZKOENERGETICKÝCH ŘADOVÝCH RODINNÝCH DOMŮ. Za dobu naší existence jsme zkolaudovali a novým klientům předali více než 3300 bytových jednotek, horských apartmánů, rodinných domů a pozemků. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti startovacího bydlení jsme Vám schopni nabídnout vždy cenově nejdostupnější bydlení v Praze, Brně a jejich příměstských lokalitách - s dobrou dopravní dostupností, nejen pro mladou generaci.