Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

K ŘRD v Drahelčicích zelený bonus v hodnotě až 50.000 Kč

Naše společnost se zařadila mezi odborné dodavatele programu ZELENÁ ÚSPORÁM. Proto vám v rámci projektu řadových rodinných domů v Drahelčicích vzniká nárok na dotaci ve výši až 50.000 Kč za solární systémy na ohřev TUV, které jsou součástí domu. Nejen že vám tyto solární panely po část roku zajistí ohřev vodu zcela zdarma, ale navíc prostřednictvím výše uvedeného programu získáte nazpět část vložených prostředků. Zároveň vám pomůžeme s vyřízením a podáním žádosti o dotaci z programu ZELENÁ ÚSPORÁM.

BYDLENÍ AŽ NA 2 ROKY ZDARMA !

V naší nabídce naleznete nejlevnější nové byty v Praze a okolí, v cenách již od 33.000 Kč/m² včetně DPH. Aby pro Vás byla pořizovací cena nového bytu ještě dostupnější, připravili jsme v projektu Jesenice u Prahy II (objekty C, E a F) dárek v podobě až 2 let bydlení zdarma. Uhradíme za Vás veškeré náklady spojené s provozem nového bytu (vytápění, ohřev TUV, fond oprav atd.), a to až do částky 100.000 Kč*. POZOR, AKCE PRODLOUŽENA DO KONCE LEDNA 2011.

Více informací naleznete na stránce projektu
Jesenice u Prahy.

Nově v nabídce V.etapa ŘRD Drahelčicích u Prahy

Na základě velkého zájmu ze strany zákazníků o nízkoenergetické řadové rodinné domy jsme nově připravili nabídku V.etapy výstavby v Drahelčicích. Naleznete zde dalších sedm domů. Ceny včetně pozemku a DPH se pohybují od 3,5 do 4,2 mil. Kč. Jako v předchozích etapách je každý z domů nabízen ve dvou variantách, a to v základní nebo variantě EKO, která v sobě skrývá solární kolektory pro ohřev teplé užitkové vody a elektrokotel s účinností až 99%.

Více informací o nových
ŘRD v Drahelčicích naleznete zde.

Poslední volný byt 3+kk (63 m²) v projektu Praha 9 - Vinoř

Nový zděný byt 3+kk (63 m²) s dvěma parkovacími stáními v Praze 9 - Vinoři. Klidná lokalita navazující na zástavbu stávajících rodinných domů. Kompletní občanská vybavenost a dobrá dostupnost MHD na metro C Letňany a krásná okolní příroda. Stačí vám pouze 50.000 Kč z ceny a ostatní můžete financovat hypotéčním úvěrem.

CENA: 2.625.200 Kč vč. DPH

Pro více informací nebo prohlídku bytu volejte
603 263 643.

Pojištění nemovitosti s 25% slevou

HypoAsistent připravil ve spolupráci s pojišťovnou Generali pro klienty společnosti BEMETT výraznou slevu na pojištění domácnosti, bytu či rodinného domu.

Tato podzimní nabídka platí od 23.9. do 31.12.2010 a slevu ve výši 25% mohou uplatnit klienti BEMETTu, kteří v uvedeném období uzavřou pojistku prostřednictvím specialisty HypoAsistent. Více informací získáte na telefonu 608 444 080.

Jesenice u Prahy II - III.etapa bytů nově v nabídce

Zahájen prodej III.etapy výstavby nových zděných bytů v Jesenici u Prahy - lokalita "V Roháči", jen 6 km od hranice Prahy. V nabídce naleznete 52 bytů 1+kk až 3+kk (37 až 77 m²) za ceny od 35.250 do 40.750 Kč/m² včetně DPH v objektu G. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 31 až 260 m².

Na prvních 5 bytů v tomto domě sleva 5%.

zahájení výstavby: podzim 2010
dokončení výstavby: konec roku 2011

Více informací o projektu:
Jesenice u Prahy - lokalita "V Roháči"..

Prodej vzorového bytu 3+kk v Praze 10 - Uhříněvsi

Zděný byt 3+kk (64,7 m²) s balkónem 3,5 m² a venkovním parkovacím stáním v cihlovém domě (zkolaudovaném v říjnu 2009) v Praze-Uhříněvsi, ul. V Kuťatech. Součástí kupní ceny je kuchyňská linka včetně spotřebičů a vestavěné skříně (v chodbě, ložnici a obývacím pokoji). Jedná se o klidnou lokalita navazující na stávající zástavbu rodinných domů. Součástí obytného souboru je také dětské hřiště. Kompletní občanská vybavenost, dobrá dostupnost MHD a krásná okolní příroda. Stačí vám pouze 50.000 Kč z ceny a ostatní můžete financovat hypotečním úvěrem. K nastěhování od října 2010.

CENA: 3.275.364 Kč vč. DPH

Pro více informací nebo prohlídku bytu volejte
603 263 643.

Úrokové sazby klesly na minimum

Začátek léta přinesl dobrou zprávu pro všechny zájemce o nové bydlení. Úrokové sazby hypotečních úvěrů klesly na dvouleté minimum. Hypoteční úvěry s variabilní sazbou lze pořídit od 3,53% p.a., hypotéky s fixovanou sazbou začínají již pod čtyřmi a půl procenty.

Takto výrazné snížení úrokových sazeb nejen zlevní náklady na hypotéku, ale nové bydlení se tím stane dostupnější pro více klientů. Makléři HypoAsistent Vám rádi představí nabídky hypotečních bank a pomohou Vám s výběrem nejvýhodnější hypotéky.

Více informací naleznete zde..


Nově IV.etapa ŘRD Drahelčice od 3,5 mil. Kč

Pro naše zákazníky jsme nově připravili nabídku IV.etapy řadových rodinných domů v Drahelčicích. Naleznete zde čtyři zbrusu nové domy s plochou střechou. Jejich cena včetně pozemku a DPH začínají již na 3,5 mil. Kč. Jako ve dvou předchozích etapách je každý z domů nabízen ve dvou variantách, a to v základní nebo variantě EKO, která v sobě skrývá solární kolektory pro ohřev teplé užitkové vody a elektrokotel s účinností až 99%.

Více informací o nových
ŘRD v Drahelčicích naleznete zde..

Deštné v Orlických horách - posezónní výprodej apartmánů

Pro doprodej posledních 11 volných apartmánů v Deštném v Orlických horách připravila naše společnost VELKÝ POSEZÓNNÍ VÝPRODEJ. Nyní si tak můžete apartmán pořídit se slevou od 158.000 do 368.000 Kč.

Více informací o tomto projektu i celé akci naleznete na stránce projektu Deštné v Orlických horách.Jesenice u Prahy II - II.etapa bytů nově v nabídce

Zahájen prodej II.etapy výstavby nových zděných bytů v Jesenici u Prahy - lokalita "V Roháči", jen 6 km od hranice Prahy. V nabídce naleznete byty 2+kk a 3+kk (48 až 91 m²) za ceny od 33.000 do 39.600 Kč/m² včetně DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 35 až 344 m².

zahájení výstavby: léto 2010
dokončení výstavby: podzim 2011

Více informací o projektu
Jesenice u Prahy - lokalita "V Roháči".

Pozemky Drahelčice u Prahy - II.etapa nově v nabídce

V naší nabídce teď nově naleznete II.etapu prodeje pozemků v Drahelčicích u Prahy (1 km od Rudné). Druhá a zároveň poslední etapa obsahuje 7 z celkového počtu 14 parcel určených pro individuální výstavbu rodinných domů. Pozemky o výměře 818 až 918 m² budou na podzim letošního roku kompletně zasíťované (voda, elektro, plyn, kanalizace) a jejich cena se pohybuje v rozmezí 2.300 až 2.400 Kč/m².

Více informací o nabídce pozemků v Drahelčicích.

III.etapa ŘRD Drahelčice nově v nabídce

V naší nabídce nově naleznete další etapu výstavby řadových rodinných domů v Drahelčicích u Prahy. Ceny domů včetně pozemků začínají již na 3,6 mil. Kč. Každý z domů je nabízen ve dvou variantách, a to v základní nebo variantě EKO, která v sobě skrývá solární kolektory pro ohřev teplé užitkové vody a elektrokotel s účinností až 99%. Je tedy na Vás, pro které z možných provedení se rozhodnete.

Více informací o nových ŘRD v Drahelčicích naleznete zde.

Hypotéka s možností mimořádných splátek

Pro všechny naše nové klienty projektů Jesenice u Prahy II - lokalita “V Roháči“ a ŘRD v Drahelčicích, jsme připravili nový produkt ve spolupráci s firmou Simply, která našim klientům zajišťuje financování bytů. Jedná se o hypotéku s možností mimořádných splátek. Kdykoli v průběhu splácení hypotečního úvěru může klient bez jakýchkoliv sankcí vkládat mimořádné splátky nebo úvěr úplně doplatit.

Více informací o tomto novém produktu Vám rádi poskytnou makléři firmy Simply přímo v sídle naší společnosti.

Posledních 5 horských apartmánů v Deštném za zvýhodněné ceny!

Sleva 10% na pořízení nového horského apartmánu v Deštném již platí pouze na posledních 5 bytů. Pokud o tomto projektu uvažujete, máte jedinečnou možnost, jak ušetřit 150.000 až 330.000 Kč.

Více informací naleznete na stránce projektu Deštné v Orlických horách - horské apartmány

1 5 6 7 8 9 10 11 12 16

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.

Na realitním trhu působíme již 23 let. Patříme mezi přední české developery specializující se na výstavbu NEJLEVNĚJŠÍCH NOVÝCH BYTŮ a NÍZKOENERGETICKÝCH ŘADOVÝCH RODINNÝCH DOMŮ. Za dobu naší existence jsme zkolaudovali a novým klientům předali více než 3600 bytových jednotek, horských apartmánů, rodinných domů a pozemků. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti startovacího bydlení jsme Vám schopni nabídnout vždy cenově nejdostupnější bydlení v Praze, Brně a jejich příměstských lokalitách - s dobrou dopravní dostupností, nejen pro mladou generaci.