Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

III.etapa ŘRD Drahelčice nově v nabídce

V naší nabídce nově naleznete další etapu výstavby řadových rodinných domů v Drahelčicích u Prahy. Ceny domů včetně pozemků začínají již na 3,6 mil. Kč. Každý z domů je nabízen ve dvou variantách, a to v základní nebo variantě EKO, která v sobě skrývá solární kolektory pro ohřev teplé užitkové vody a elektrokotel s účinností až 99%. Je tedy na Vás, pro které z možných provedení se rozhodnete.

Více informací o nových ŘRD v Drahelčicích naleznete zde.

Hypotéka s možností mimořádných splátek

Pro všechny naše nové klienty projektů Jesenice u Prahy II - lokalita “V Roháči“ a ŘRD v Drahelčicích, jsme připravili nový produkt ve spolupráci s firmou Simply, která našim klientům zajišťuje financování bytů. Jedná se o hypotéku s možností mimořádných splátek. Kdykoli v průběhu splácení hypotečního úvěru může klient bez jakýchkoliv sankcí vkládat mimořádné splátky nebo úvěr úplně doplatit.

Více informací o tomto novém produktu Vám rádi poskytnou makléři firmy Simply přímo v sídle naší společnosti.

Posledních 5 horských apartmánů v Deštném za zvýhodněné ceny!

Sleva 10% na pořízení nového horského apartmánu v Deštném již platí pouze na posledních 5 bytů. Pokud o tomto projektu uvažujete, máte jedinečnou možnost, jak ušetřit 150.000 až 330.000 Kč.

Více informací naleznete na stránce projektu Deštné v Orlických horách - horské apartmány

Rozhovor s Mgr. Petrem Záhrobským, trenérem alpského sjezdového lyžování

Proč jste se rozhodli právě pro horský apartmán?

Na horách a na sněhu trávíme takřka celý rok. Hory nám natolik přirostly k srdci, že se do nich vždy rádi vracíme. To byl i důvod, proč jsme se rozhodli pro horský apartmán na Ramzové. Prostě a jednoduše chceme být i na horách jako doma.

Celý rozhovor naleznete zde

Zelený bonus od BEMETTu

Pro všechny nové zákazníky, kteří se rozhodli šetřit energii, a tím i životní prostředí, jsme připravili odměnu v podobě Zeleného bonusu BEMETT. Pokud si vyberete některý z nízkoenergetických řadových rodinných domů v projektu Drahelčicíh u Prahy , získáte kromě úspory na vytápění a ohřevu teplé vody (která činí až 30%) také Zelený bonus BEMETT v podobě snížení ceny o 100.000 Kč. V případě, že dáváte raději přednost koupi pozemku a následné individuální výstavbě domu, nabízíme Vám Zelený bonus BEMETT ve výši 400 Kč/m2, kterou odečteme z ceny pozemku. Samostatný pozemek v Drahelčicích 5 km od Prahy tak získáte za cenu 2.400 Kč/m2.

Více informací o této akci naleznete zde:
Zelený bonus BEMETT na řadové RD v Drahelčicích
Zelený bonus BEMETT na pozemky v Drahečicích

BEMETT Praha - provozní doba na konci roku 2009

Vážení zákazníci,

tímto Vás chceme informovat o změně provozní doby naší kanceláře v období před koncem roku 2009.

V období 28.12. do 30.12.2009 zůstávají naše kanceláře otevřeny stejně jako v průběhu roku. Dne 31.12.2009 máme zavřeno.

Děkujeme za pochopení.

Rádi lyžujete, ale nechcete si kupovat horský apartmán?

Máme pro Vás řešení. Nabízíme Vám možnost týdenní dovolené v jednom z nejdynamičtěji se rozvíjejícím lyžařském středisku u nás. Nově dokončená výstavba objektu horských apartmánů (II.etapa) nabízí komfortní ubytování v samotném srdci Jeseníků, ve známém lyžařském a turistickém centru Ramzová. Podrobnější informace o této nabídce

Deštné v Orl. horách - apartmány těsně před dokončením

Společně s blížícím se dokončením horských apartmánů v Deštném v Orlických horách připravila naše společnost zajímavé akční slevy na doprodej volných apartmánů. Každý, kdo uvažuje o nákupu horského bytu získá až do konce roku speciální slevu ve výši 10 až 15% na vybraný volný apartmán.

Více informací naleznete na stránce projektu Deštné v Orlických horách - horské apartmány

Jesenice u Prahy - II.etapa, stavba probíhá

V Jesenici dokončila stavební společnost Konstruktiva Branko, a.s. základové desky a nyní se domy začínají již zdít. V této fázi výstavby je prodáno více jak 50% bytů. Pokud zvažujete nákup některého z volných bytů v tomto projektu, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si schůzku u nás v kanceláři, nebo na vzorovém bytě.

SLEVA 250.000 Kč na posledních 5 bytů v Praze 10 - Uhříněvsi

Na doprodej posledních volných bytů v projektu Praha 10 - Uhříněves, lokalita "V Kuťatech" jsme pro Vás připravili VÝRAZNÉ SLEVY. V případě že uzavřete novou smlouvu na některý z 5 volných bytů získáváte jednorázovou SLEVU z kupní ceny ve výši 250.000 Kč. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do zařízení Vašeho nového bytu.

Byty jsou ihned k nastěhování.

POZOR, tato akce je časově omezena a platí pouze do 31.10.2009.

Více informací naleznete na stránce projektu Praha 10 - Uhříněves.

Prodej posledního dokončeného domu v Rudné u Prahy

K prodeji nabízíme poslední řadový rodinný dům v Rudné u Prahy, v Obchodní ulici. Jedná se o RD 4+kk o podlahové ploše 131 m² a s pozemkem 209 m².

V přízemí domu naleznete prostorný obývací pokoj, kuchyň, koupelnu s WC, zádveří, šatnu a halu se schodištěm. V patře potom tři ložnice a koupelnu. Akční cena domu včetně kuchyňské linky a vestavěných skříní činí 4.500.000 Kč. Tato cena platí pouze do konce září 2009.

V současné době tento dům slouží jako vzorový a k nastěhování bude v průběhu listopadu 2009.

V případě zájmu o prohlídku této nemovitosti volejte na tel. 603 263 643.

Více informací naleznete na stránce projektu Rudná u Prahy - Obchodní ulice

Jesenice u Prahy: Začínáme stavět !

V minulém týdnu došlo k předání staveniště v Jesenici u Prahy stavební firmě KONSTRUKTIVA BRANKO a.s. a v nejbližších dnech tak dojde k zahájení výstavby obytného souboru v lokalitě „V Roháči“.

Průběh výstavby bude možné následně sledovat prostřednictvím fotografií na stránce projektu Jesenice u Prahy.

Jesenice u Prahy II - nejlevnější nové byty od 29.500 Kč/m2 vč. DPH

Zahájen prodej nových zděných bytů v Jesenici u Prahy, lokalita "V Roháči" jen 6 km od hranice Prahy. V nabídce naleznete byty 2+kk a 3+kk (48 až 91 m²) za ceny od 29.500 do 36.700 Kč/m² vč. DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 61 až 203 m²

zahájení výstavby: léto 2009
dokončení výstavby: podzim 2010

ZAVÁDĚCÍ CENY - na prvních 8 bytů sleva 5% z výše uvedených cen!

Více informací o projektu Jesenice u Prahy - lokalita "V Roháči"

K bytům v Praze 10 - Uhříněvsi ZDARMA kuchyňská linka, nebo sleva 150.000 Kč !

Máme pro Vás následující bonus v podobě kuchyňské linky včetně spotřebičů (Bosch, Siemens) od společnosti JN Interiér v hodnotě 200.000 Kč ZDARMA ke každému nově prodanému bytu v projektu Praha 10 - Uhříněves, lokalita "V Kuťatech".

Ani zákazníci, kteří nebudou chtít nabízenou kuchyňskou linku, ale nepřijdou zkrátka. V případě, že si nevyberete z širokého sortimentu nabízených kuchyní, odečteme Vám jednorázovou SLEVU z ceny bytu ve výši 150.000 Kč. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do zařízení Vašeho nového bytu.

Více informací o nabídce kuchyňské linky ZDARMA naleznete zde .

POZOR, AKCE PRODLOUŽENA DO 31.7.2009.

1 5 6 7 8 9 10 11 12 16

BEMETT v rámci s svých vybraných obytných souborů nabízí podnikatelům a drobným živnostníkům volné nebytové (obchodní nebo kancelářské) prostory pro jejich podnikání. Komerční prostor je možné si přímo zakoupit, nebo dlouhodobě pronajmout. V současné době nabízíme tyto prostory v lokalitách Praha 10 - Kolovraty, Jesenice u Prahy a Rudná u Prahy.

BEMETT staví všechny své byty nebo řadové rodinné domy, tak aby byl jejich budoucí provoz co nejúspornější. Bytové projekty opatřené průkazem energetické náročnosti budovy třídy C jsou pro nás standardem. Nicméně některé nově realizované projekty mají již energetický štítek B - energeticky úsporná stavba. U řadových rodinných domů jsou standardem energetické štítky B, nebo dokonce u některých projektů A - mimořádně úsporná stavba.