Nejlevnější nové byty a řadové rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1730
257 289 311

Jinočany u Prahy II: nově v nabídce viladům GH

Dnes byl zahájen prodej nového viladomu označeného jako GH v Jinočanech u Prahy. V nabídce naleznete pouze 10 bytů 2+kk až 4+kk (44 až 96 m²) za ceny od 30.500 do 39.500 Kč/m² včetně DPH. Součástí dvou přízemních bytů 4+kk jsou oplocené předzahrádky o velikosti 268 m².

zahájení výstavby: podzim 2013
dokončení výstavby: podzim 2014

Více informací o projektu:
Jinočany u Prahy II - lokalita "Jih" .

ŘRD Drahelčice u Prahy: začínáme prodávat IX.etapu

Na základě velkého zájmu ze strany zákazníků o nízkoenergetické řadové rodinné domy jsme nově připravili nabídku IX.etapy výstavby v Drahelčicích. Naleznete zde dalších sedm ŘRD. Ceny včetně pozemku a DPH se pohybují od 3,4 do 3,5 mil. Kč. Jako v předchozích etapách je každý z domů nabízen ve dvou variantách, a to v základní nebo variantě EKO, která v sobě skrývá solární kolektory pro ohřev teplé užitkové vody a elektrokotel s účinností až 99%.

Více informací o nových
ŘRD v Drahelčicích naleznete zde.

Jinočany u Prahy II - výstavba nízkoenergetických ŘRD

Nově v naší nabídce naleznete projekt výstavby nízkoenergetických rodinných domů v Jinočanech u Prahy. Jedná se o domy s dispozičním řešením 4+kk o podlahové ploše 104 m² za ceny od 3,8 do 4,1 mil. Kč včetně pozemku a DPH. V přízemí domu naleznete prostorný obývací pokoj, kuchyň, koupelnu s WC, zádveří a šatnu (pracovnu). V patře potom tři ložnice a koupelnu.

Termín dokončení výstavby:
konec roku 2013

Více informací naleznete na stránce projektu:
Jinočany u Prahy - řadové RD - lokalita Jih .

Chtěli byste větší byt a nemůžete si ho finančně dovolit? Máme pro Vás řešení.

Společnost BEMETT připravila pro nové zákazníky akci na velké mezonetové byty 3+kk nad 90 m² v projektu Jinočany u Prahy II. Při uzavření nové smlouvy na některý z těchto vybraných bytů do konce března 2013 získáte (Vám odečteme z ceny bytu) dvě parkovací stání v hodnotě 100.000 Kč a sklepní kóji v ceně až 54.000 Kč. Celkem tak na nákupu nového bytu můžete ušetřit až 154.000 Kč a získat tak více prostoru pro vaší rodinu.

Více informací o této akci naleznete na stránce ceníku projektu Jinočany u Prahy II - lokalita "Jih" .

Pořiďte si i v novém roce byt ještě za loňské DPH

Naše společnost si pro Vás připravila speciální novoroční dárek. Pro všechny nové klienty, kteří uzavřou od 1.1.2013 smlouvu na některou z našich nemovitostí, garantujeme ceny loňského roku. Jsme si vědomi citelného zdražení cen energií, potravin, léků atd., které nastalo na počátku tohoto roku, a proto Vám nabízíme možnost nákupu bytu s loňskou sazbou 14% DPH.Informace pro zákazníky

Rádi bychom Vás informovali, že v pondělí 31.12.2012 má naše společnost BEMETT, a.s. ZAVŘENO, a to jak v Pražské centrále, tak v Brněnské pobočce.

PF 2013

Vážení klienti,

společnost BEMETT, a.s. Vám přeje krásné prožití svátků vánočních a mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2013.

PF 2013 naleznete zde:
http://www.vasebyty.cz/pf2013.Jinočany u Prahy II: nově v nabídce dům D

Dnes byl zahájen prodej nového domu označeného písmenem D v Jinočanech u Prahy. V nabídce naleznete byty 2+kk a 3+kk (39 až 92 m².) za ceny od 31.000 do 39.500 Kč/m² včetně DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 50 až 143 m².

Na prvních 6 prodaných bytů sleva 5%.

zahájení výstavby: jaro 2012
dokončení výstavby: léto 2013

Více informací o projektu:
Jinočany u Prahy II - lokalita "Jih" .

BEMETT: nejlevnější nové byty v Praze a okolí

I nadále chceme nabízet nejlevnější nové bydlení v Praze a jejím okolí. Proto jsme pro vás přecenili všechny dokončené byty v projektu Jesenice u Prahy a Jinočany u Prahy, které jsou ihned k nastěhování. Nabízíme tak nové byty 2+kk již od 1,6 mil. Kč a byty 3+kk od 2,4 mil. Kč.ŘRD Drahelčice u Prahy: začínáme prodávat VIII.etapu

V souvislosti se spuštěním prodeje dalších 6 ŘRD v VIII. etapě výstavby nabízí naše společnost všem novým klientům zelený bonus v podobě 50.000 Kč. Za to, že využíváte technologii šetrnou k životnímu prostředí, získáte od nás výše uvedený bonus za solární systémy umístěné na střeše domu. Tuto dotaci (bonus) sice původně sliboval stát v rámci programu Zelená úsporám, nicméně vzhledem k tomu, že tento program již několik měsíců žádné nové žádosti nepřijímá, rozhodla se naše společnost tento bonus klientům vyplácet sama ze svého zisku.

Více informací naleznete na stránce projektu
Drahelčice u Prahy.

Dvě parkovací stání k bytům 3+kk a 4+kk v srpnu ZDARMA

Uvažujete o koupi nového bytu a zároveň chcete ušetřit? Využijte speciální srpnovou akci !

Nyní vám nabízíme k bytům 3+kk a 4+kk dvě parkovací stání ZDARMA. Částku 100.000 Kč, kterou ušetříte, můžete použít například na zařízení bytu. Tato akce je časově omezena a platí na nově uzavřené smlouvy od 1.2. do 31.8.2012 na všechny byty 3+kk v projektu Jesenice a na byty 3+kk a 4+kk v projektu Jinočany (mimo bytového domu C).

AKCE nově prodloužena do konce srpna 2012.

Více informací naleznete na stránce projektu:
Jinočany u Prahy II - lokalita "Jih" .

Jinočany u Prahy: Začínáme stavět dům “C“ !

V minulých dnech došlo k zahájení výstavby další etapy obytného souboru v Jinočanech u Prahy, lokalita “Jih“. Nový objekt, tentokrát bytový dům “C“, pro nás znovu realizuje stavební firma SLÁDEK GROUP, a.s.

Průběh výstavby je možné sledovat prostřednictvím fotografií na stránce Jinočany u Prahy: průběh výstavby .Jinočany u Prahy II: nově v nabídce dům C

Dnes byl zahájen prodej nového domu označeného písmenem C v Jinočanech u Prahy. V nabídce naleznete byty 2+kk a 3+kk (39 až 92 m².) za ceny od 31.500 do 40.500 Kč/m². včetně DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 47 až 127 m².

Na prvních 8 prodaných bytů sleva 5%.

zahájení výstavby: jaro 2012
dokončení výstavby: léto 2013

Více informací o projektu:
Jinočany u Prahy II - lokalita "Jih" .

Jinočany - nadstandardní vybavení ve všech neprodaných bytech

Naše společnost pro vás připravila novinku v podobě nadstandardního vybavení všech doposud neprodaných bytů v objektu A a B. Nadstandard představuje moderní interiérové schodiště (kombinace dřevo - kov), trendové obklady a dlažby v koupelnách, designové zařizovací předměty (toaleta, umyvadlo, vodovodní baterie) a obložkové zárubně. Vše je pro vás připraveno v několika barevných kombinacích tak, aby si každý mohl vybrat to co odpovídá jeho vkusu.

1 2 3 4 5 6 7 8 12 15

Hledáte nejlevnější nízkoenergetický řadový rodinný dům se solárním ohřevem TUV, nebo tepelným čerpadlem? Nabízíme vám ho již od 5,1 mil. Kč a to včetně pozemku a DPH. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu a obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby. Co se týče energetické náročnosti řadí se tyto rodinné domy do kategorie B - energeticky úsporná stavba.

U společnosti BEMETT naleznete širokou nabídku vhodných lokalit pro vaše nové bydlení. Nejlevnější nové byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk v Praze a okolí stavíme v lokalitách Praha 8 – Bohnice a Chýně u Prahy. Nízkoenergetické řadové rodinné domy 4+kk a 5+kk využívající tepelné čerpadlo zase v lokalitách Rudná u Prahy, Chýně u Prahy a Buštěhrad.