Nejlevnější nové byty a řadové rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1730
257 289 311

Pořiďte si i v novém roce byt ještě za loňské DPH

Naše společnost si pro Vás připravila speciální novoroční dárek. Pro všechny nové klienty, kteří uzavřou od 1.1.2013 smlouvu na některou z našich nemovitostí, garantujeme ceny loňského roku. Jsme si vědomi citelného zdražení cen energií, potravin, léků atd., které nastalo na počátku tohoto roku, a proto Vám nabízíme možnost nákupu bytu s loňskou sazbou 14% DPH.Informace pro zákazníky

Rádi bychom Vás informovali, že v pondělí 31.12.2012 má naše společnost BEMETT, a.s. ZAVŘENO, a to jak v Pražské centrále, tak v Brněnské pobočce.

PF 2013

Vážení klienti,

společnost BEMETT, a.s. Vám přeje krásné prožití svátků vánočních a mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2013.

PF 2013 naleznete zde:
http://www.vasebyty.cz/pf2013.Jinočany u Prahy II: nově v nabídce dům D

Dnes byl zahájen prodej nového domu označeného písmenem D v Jinočanech u Prahy. V nabídce naleznete byty 2+kk a 3+kk (39 až 92 m².) za ceny od 31.000 do 39.500 Kč/m² včetně DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 50 až 143 m².

Na prvních 6 prodaných bytů sleva 5%.

zahájení výstavby: jaro 2012
dokončení výstavby: léto 2013

Více informací o projektu:
Jinočany u Prahy II - lokalita "Jih" .

BEMETT: nejlevnější nové byty v Praze a okolí

I nadále chceme nabízet nejlevnější nové bydlení v Praze a jejím okolí. Proto jsme pro vás přecenili všechny dokončené byty v projektu Jesenice u Prahy a Jinočany u Prahy, které jsou ihned k nastěhování. Nabízíme tak nové byty 2+kk již od 1,6 mil. Kč a byty 3+kk od 2,4 mil. Kč.ŘRD Drahelčice u Prahy: začínáme prodávat VIII.etapu

V souvislosti se spuštěním prodeje dalších 6 ŘRD v VIII. etapě výstavby nabízí naše společnost všem novým klientům zelený bonus v podobě 50.000 Kč. Za to, že využíváte technologii šetrnou k životnímu prostředí, získáte od nás výše uvedený bonus za solární systémy umístěné na střeše domu. Tuto dotaci (bonus) sice původně sliboval stát v rámci programu Zelená úsporám, nicméně vzhledem k tomu, že tento program již několik měsíců žádné nové žádosti nepřijímá, rozhodla se naše společnost tento bonus klientům vyplácet sama ze svého zisku.

Více informací naleznete na stránce projektu
Drahelčice u Prahy.

Dvě parkovací stání k bytům 3+kk a 4+kk v srpnu ZDARMA

Uvažujete o koupi nového bytu a zároveň chcete ušetřit? Využijte speciální srpnovou akci !

Nyní vám nabízíme k bytům 3+kk a 4+kk dvě parkovací stání ZDARMA. Částku 100.000 Kč, kterou ušetříte, můžete použít například na zařízení bytu. Tato akce je časově omezena a platí na nově uzavřené smlouvy od 1.2. do 31.8.2012 na všechny byty 3+kk v projektu Jesenice a na byty 3+kk a 4+kk v projektu Jinočany (mimo bytového domu C).

AKCE nově prodloužena do konce srpna 2012.

Více informací naleznete na stránce projektu:
Jinočany u Prahy II - lokalita "Jih" .

Jinočany u Prahy: Začínáme stavět dům “C“ !

V minulých dnech došlo k zahájení výstavby další etapy obytného souboru v Jinočanech u Prahy, lokalita “Jih“. Nový objekt, tentokrát bytový dům “C“, pro nás znovu realizuje stavební firma SLÁDEK GROUP, a.s.

Průběh výstavby je možné sledovat prostřednictvím fotografií na stránce Jinočany u Prahy: průběh výstavby .Jinočany u Prahy II: nově v nabídce dům C

Dnes byl zahájen prodej nového domu označeného písmenem C v Jinočanech u Prahy. V nabídce naleznete byty 2+kk a 3+kk (39 až 92 m².) za ceny od 31.500 do 40.500 Kč/m². včetně DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 47 až 127 m².

Na prvních 8 prodaných bytů sleva 5%.

zahájení výstavby: jaro 2012
dokončení výstavby: léto 2013

Více informací o projektu:
Jinočany u Prahy II - lokalita "Jih" .

Jinočany - nadstandardní vybavení ve všech neprodaných bytech

Naše společnost pro vás připravila novinku v podobě nadstandardního vybavení všech doposud neprodaných bytů v objektu A a B. Nadstandard představuje moderní interiérové schodiště (kombinace dřevo - kov), trendové obklady a dlažby v koupelnách, designové zařizovací předměty (toaleta, umyvadlo, vodovodní baterie) a obložkové zárubně. Vše je pro vás připraveno v několika barevných kombinacích tak, aby si každý mohl vybrat to co odpovídá jeho vkusu.

Pořiďte si byt v lednu ještě za loňské 10% DPH

Naše společnost si pro Vás připravila speciální novoroční dárek. Všem klientům, kteří uzavřou v průběhu ledna 2012 novou smlouvu na některou z našich nemovitostí, garantujeme ceny loňského roku. Jsme si vědomi citelného zdražení cen energií, potravin, léků atd., které nastalo na počátku tohoto roku, a proto Vám ještě v lednu nabízíme možnost nákupu bytu s loňskou sazbou 10% DPH.

Nákup bytu je nejvýhodnější za šest let. Hypotéky mohou dál zlevnit

Domácnosti nyní splácejí své bydlení rychleji než před rokem. Hypotéky každý měsíc zlevňují, trend může pokračovat i příští rok. Propad cen bytů se podle expertů už začal zastavovat, menší byty dokonce mírně zdražují.

Celý článek naleznete zde.

Případné změny DPH se u nás bát nemusíte

Ve spolupráci se společností HypoAsistent nabízíme svým zákazníkům možnost, jak se vyhnout zvažovanému zvýšení sazby DPH. U všech našich aktuálně nabízených projektů* naleznete, mimo standardních způsobů financování, také novinku v podobě financování s garancí současné prodejní ceny**. Je jedno, jestli byt financujete z vlastních zdrojů, nebo hypotečním úvěrem. Tento nový produkt Vám umožní uhradit (vyčerpat) celou kupní cenu ještě před změnou sazby DPH**. Vy tak ušetříte nemalé finanční prostředky. Buďte chytří a neplaťte více, než musíte - vybírejte si jen projekty s garancí současné prodejní ceny.

Zde naleznete více informací o tomto způsobu financování nebo se můžete obrátit přímo na některého z makléřů společnosti HypoAsistent (Ing. Radek Lyčka, 739 329 449, Ing. Daniela Radkeová, 775 249 814)

Apartmány Deštné - TOTÁLNÍ VÝPRODEJ !

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ ! posledních 8 volných apartmánů v Deštném v Orlických horách se SLEVOU 20%. Nyní si můžete apartmán pořídit v ceně již od 950 tisíc Kč včetně DPH. Navíc, pokud se nákup rozhodnete financovat 100% hypotékou, se měsíční splátky pohybují již od 5.000 Kč. Chcete být i na horách jako doma nebo naopak investovat své finanční prostředky ? Tak neváhejte a využijte tuto jedinečnou akci !

Více na stránce projektu Deštné v Orlických horách .

1 2 3 4 5 6 7 8 11 14

BEMETT v rámci s svých vybraných obytných souborů nabízí podnikatelům a drobným živnostníkům volné nebytové (obchodní nebo kancelářské) prostory pro jejich podnikání. Komerční prostor je možné si přímo zakoupit, nebo dlouhodobě pronajmout. V současné době nabízíme tyto prostory v lokalitách Praha 10 - Kolovraty, Jesenice u Prahy a Rudná u Prahy.

U společnosti BEMETT naleznete širokou nabídku vhodných lokalit pro vaše nové bydlení. Nejlevnější nové byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk v Praze a okolí stavíme v lokalitách Praha 10 - Kolovraty, v Jinočanech u Prahy (na dohled od hranice Praha 5), Jesenice u Prahy (jen 3 km od městské části Praha 4), Rudná u Prahy a Chýně u Prahy. Nízkoenergetické řadové rodinné domy 4+kk a 5+kk využívající solární kolektor, nebo tepelné čerpadlo zase v lokalitách Drahelčice u Prahy a Jinočany u Prahy.