Nejlevnější nové byty a řadové rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Jinočany u Prahy II: nově v nabídce viladům IJ

Počínaje dnešním dnem byl zahájen prodej posledního viladomu označeného jako IJ v Jinočanech u Prahy. V nabídce naleznete pouze 10 bytů 2+kk až 4+kk (44 až 96 m²) za ceny od 30.500 do 38.500 Kč/m² včetně DPH. Součástí dvou přízemních bytů 4+kk jsou oplocené předzahrádky o velikosti až 221 m². dokončení výstavby: podzim 2014

Více informací o projektu:
Jinočany u Prahy II - lokalita "Jih".

Jesenice u Prahy - III.etapa - nové byty v nabídce

Dnes byl zahájen prodej nového projektu v Jesenici u Prahy Jedná se již o III.etapu výstavby v této obci vzdálené jen 6 km od Prahy. V nabídce naleznete byty 2+kk a 3+kk (39 až 92 m²) za ceny od 30.500 do 38.000 Kč/m² včetně DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti od 45 m² do 167 m². Na prvních 8 prodaných bytů sleva 5%.

zahájení výstavby: jaro 2014
dokončení výstavby: léto 2015

Více informací o projektu:
Jesenice u Prahy - III.etapa.

BEMETT: provozní doba na konci roku 2013

Vážení zákazníci,

tímto Vás chceme informovat o změně provozní doby naší kanceláře v období před koncem roku 2013.

V termínech 23.12., 27.12. a 30.12.2013 zůstává naše kancelář otevřená stejně jako v průběhu roku. Dne 31.12.2013 máme zavřeno.

Děkujeme za pochopení.

PF 2014

Vážení klienti,

společnost BEMETT, a.s. Vám přeje krásné prožití svátků vánočních a mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2014.

PF 2014 naleznete na stránce:
www.vasebyty.cz/pf2014

Levné nízkoenergetické ŘRD třídy A za cenu bytu!

Chcete vlastní dům za cenu bytu v Praze a ještě ušetřit na jeho provozu? Nabízíme vám nízkoenergetický dům třídy A za cenu 3,5 mil. Kč včetně pozemku a DPH.

Více informací o projektu:
Rudná - Drahelčice .

Poslední 3 volné byty v Jesenici - IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

Nabízíme vám poslední 3 volné byty 3+kk v projektu Jesenice u Prahy. Byty jsou kompletně dokončené a ihned k nastěhování. Každý z nich má výměru 76,6 m², dále balkón, sklepní kóji a dvě venkovní parkovací stání. Ceny těchto bytů se pohybují od 2,69 do 2,75 mil. Kč.

Více informací naleznete v ceníku projektu:
Jesenice u Prahy - dům G .

NOVINKA - Domy s tepelným čerpadlem

Od tohoto měsíce začíná BEMETT svým klientům nabízet mimo základní a tzv. EKO varianty ŘRD také variantu s tepelným čerpadlem (voda - vzduch). Nejen díky této nové technologii, kterou nabízíme u vybraných nízkoenergetických domů v Jinočanech u Prahy nebo v Drahelčicích, ušetříte až 45% provozních nákladů oproti běžnému zděnému (nezateplenému) rodinnému domu.

Jinočany u Prahy II: nově v nabídce viladům GH

Dnes byl zahájen prodej nového viladomu označeného jako GH v Jinočanech u Prahy. V nabídce naleznete pouze 10 bytů 2+kk až 4+kk (44 až 96 m²) za ceny od 30.500 do 39.500 Kč/m² včetně DPH. Součástí dvou přízemních bytů 4+kk jsou oplocené předzahrádky o velikosti 268 m².

zahájení výstavby: podzim 2013
dokončení výstavby: podzim 2014

Více informací o projektu:
Jinočany u Prahy II - lokalita "Jih" .

ŘRD Drahelčice u Prahy: začínáme prodávat IX.etapu

Na základě velkého zájmu ze strany zákazníků o nízkoenergetické řadové rodinné domy jsme nově připravili nabídku IX.etapy výstavby v Drahelčicích. Naleznete zde dalších sedm ŘRD. Ceny včetně pozemku a DPH se pohybují od 3,4 do 3,5 mil. Kč. Jako v předchozích etapách je každý z domů nabízen ve dvou variantách, a to v základní nebo variantě EKO, která v sobě skrývá solární kolektory pro ohřev teplé užitkové vody a elektrokotel s účinností až 99%.

Více informací o nových
ŘRD v Drahelčicích naleznete zde.

Jinočany u Prahy II - výstavba nízkoenergetických ŘRD

Nově v naší nabídce naleznete projekt výstavby nízkoenergetických rodinných domů v Jinočanech u Prahy. Jedná se o domy s dispozičním řešením 4+kk o podlahové ploše 104 m² za ceny od 3,8 do 4,1 mil. Kč včetně pozemku a DPH. V přízemí domu naleznete prostorný obývací pokoj, kuchyň, koupelnu s WC, zádveří a šatnu (pracovnu). V patře potom tři ložnice a koupelnu.

Termín dokončení výstavby:
konec roku 2013

Více informací naleznete na stránce projektu:
Jinočany u Prahy - řadové RD - lokalita Jih .

Chtěli byste větší byt a nemůžete si ho finančně dovolit? Máme pro Vás řešení.

Společnost BEMETT připravila pro nové zákazníky akci na velké mezonetové byty 3+kk nad 90 m² v projektu Jinočany u Prahy II. Při uzavření nové smlouvy na některý z těchto vybraných bytů do konce března 2013 získáte (Vám odečteme z ceny bytu) dvě parkovací stání v hodnotě 100.000 Kč a sklepní kóji v ceně až 54.000 Kč. Celkem tak na nákupu nového bytu můžete ušetřit až 154.000 Kč a získat tak více prostoru pro vaší rodinu.

Více informací o této akci naleznete na stránce ceníku projektu Jinočany u Prahy II - lokalita "Jih" .

Pořiďte si i v novém roce byt ještě za loňské DPH

Naše společnost si pro Vás připravila speciální novoroční dárek. Pro všechny nové klienty, kteří uzavřou od 1.1.2013 smlouvu na některou z našich nemovitostí, garantujeme ceny loňského roku. Jsme si vědomi citelného zdražení cen energií, potravin, léků atd., které nastalo na počátku tohoto roku, a proto Vám nabízíme možnost nákupu bytu s loňskou sazbou 14% DPH.Informace pro zákazníky

Rádi bychom Vás informovali, že v pondělí 31.12.2012 má naše společnost BEMETT, a.s. ZAVŘENO, a to jak v Pražské centrále, tak v Brněnské pobočce.

PF 2013

Vážení klienti,

společnost BEMETT, a.s. Vám přeje krásné prožití svátků vánočních a mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2013.

PF 2013 naleznete zde:
http://www.vasebyty.cz/pf2013.1 2 3 4 5 6 7 8 12 15

Na realitním trhu působíme již 20 let. Patříme mezi přední české developery specializující se na výstavbu NEJLEVNĚJŠÍCH NOVÝCH BYTŮ a NÍZKOENERGETICKÝCH ŘADOVÝCH RODINNÝCH DOMŮ. Za dobu naší existence jsme zkolaudovali a novým klientům předali více než 3300 bytových jednotek, horských apartmánů, rodinných domů a pozemků. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti startovacího bydlení jsme Vám schopni nabídnout vždy cenově nejdostupnější bydlení v Praze, Brně a jejich příměstských lokalitách - s dobrou dopravní dostupností, nejen pro mladou generaci.

BEMETT v rámci s svých vybraných obytných souborů nabízí podnikatelům a drobným živnostníkům volné nebytové (obchodní nebo kancelářské) prostory pro jejich podnikání. Komerční prostor je možné si přímo zakoupit, nebo dlouhodobě pronajmout. V současné době nabízíme tyto prostory v lokalitách Praha 10 - Kolovraty, Jesenice u Prahy a Rudná u Prahy.