Nejdostupnější byty a 
řadové rodinné domy
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1730
257 289 311

Deštné v Orl. horách - apartmány těsně před dokončením

Společně s blížícím se dokončením horských apartmánů v Deštném v Orlických horách připravila naše společnost zajímavé akční slevy na doprodej volných apartmánů. Každý, kdo uvažuje o nákupu horského bytu získá až do konce roku speciální slevu ve výši 10 až 15% na vybraný volný apartmán.

Více informací naleznete na stránce projektu Deštné v Orlických horách - horské apartmány

Jesenice u Prahy - II.etapa, stavba probíhá

V Jesenici dokončila stavební společnost Konstruktiva Branko, a.s. základové desky a nyní se domy začínají již zdít. V této fázi výstavby je prodáno více jak 50% bytů. Pokud zvažujete nákup některého z volných bytů v tomto projektu, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si schůzku u nás v kanceláři, nebo na vzorovém bytě.

SLEVA 250.000 Kč na posledních 5 bytů v Praze 10 - Uhříněvsi

Na doprodej posledních volných bytů v projektu Praha 10 - Uhříněves, lokalita "V Kuťatech" jsme pro Vás připravili VÝRAZNÉ SLEVY. V případě že uzavřete novou smlouvu na některý z 5 volných bytů získáváte jednorázovou SLEVU z kupní ceny ve výši 250.000 Kč. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do zařízení Vašeho nového bytu.

Byty jsou ihned k nastěhování.

POZOR, tato akce je časově omezena a platí pouze do 31.10.2009.

Více informací naleznete na stránce projektu Praha 10 - Uhříněves.

Prodej posledního dokončeného domu v Rudné u Prahy

K prodeji nabízíme poslední řadový rodinný dům v Rudné u Prahy, v Obchodní ulici. Jedná se o RD 4+kk o podlahové ploše 131 m² a s pozemkem 209 m².

V přízemí domu naleznete prostorný obývací pokoj, kuchyň, koupelnu s WC, zádveří, šatnu a halu se schodištěm. V patře potom tři ložnice a koupelnu. Akční cena domu včetně kuchyňské linky a vestavěných skříní činí 4.500.000 Kč. Tato cena platí pouze do konce září 2009.

V současné době tento dům slouží jako vzorový a k nastěhování bude v průběhu listopadu 2009.

V případě zájmu o prohlídku této nemovitosti volejte na tel. 603 263 643.

Více informací naleznete na stránce projektu Rudná u Prahy - Obchodní ulice

Jesenice u Prahy: Začínáme stavět !

V minulém týdnu došlo k předání staveniště v Jesenici u Prahy stavební firmě KONSTRUKTIVA BRANKO a.s. a v nejbližších dnech tak dojde k zahájení výstavby obytného souboru v lokalitě „V Roháči“.

Průběh výstavby bude možné následně sledovat prostřednictvím fotografií na stránce projektu Jesenice u Prahy.

Jesenice u Prahy II - nejlevnější nové byty od 29.500 Kč/m2 vč. DPH

Zahájen prodej nových zděných bytů v Jesenici u Prahy, lokalita "V Roháči" jen 6 km od hranice Prahy. V nabídce naleznete byty 2+kk a 3+kk (48 až 91 m²) za ceny od 29.500 do 36.700 Kč/m² vč. DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 61 až 203 m²

zahájení výstavby: léto 2009
dokončení výstavby: podzim 2010

ZAVÁDĚCÍ CENY - na prvních 8 bytů sleva 5% z výše uvedených cen!

Více informací o projektu Jesenice u Prahy - lokalita "V Roháči"

K bytům v Praze 10 - Uhříněvsi ZDARMA kuchyňská linka, nebo sleva 150.000 Kč !

Máme pro Vás následující bonus v podobě kuchyňské linky včetně spotřebičů (Bosch, Siemens) od společnosti JN Interiér v hodnotě 200.000 Kč ZDARMA ke každému nově prodanému bytu v projektu Praha 10 - Uhříněves, lokalita "V Kuťatech".

Ani zákazníci, kteří nebudou chtít nabízenou kuchyňskou linku, ale nepřijdou zkrátka. V případě, že si nevyberete z širokého sortimentu nabízených kuchyní, odečteme Vám jednorázovou SLEVU z ceny bytu ve výši 150.000 Kč. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do zařízení Vašeho nového bytu.

Více informací o nabídce kuchyňské linky ZDARMA naleznete zde .

POZOR, AKCE PRODLOUŽENA DO 31.7.2009.

Akční cena 2.800 Kč/m2 na pozemky Rudná-Drahelčice

Společně se zahájením realizace inženýrských sítí v Rudné-Drahelčicích, lokalita "Slunečná", připravila naše společnost speciální nabídku v podobě zvýhodněné akční ceny 2.800 Kč/m². Každý, kdo v průběhu června uzavře smlouvu na některý z volných pozemků, získá slevu 400 Kč/m² oproti původní ceně. Bližší informace o této nabídce naleznete zde.

Tato akce je platná pouze do konce srpna 2009.

Rudná - Drahelčice: Začínáme stavět!

Ve středu 13.5.2009 došlo k předání staveniště v Drahelčicích u Prahy stavební firmě J.L.T. - stavební společnost, spol. s r.o. a v průběhu 14 dní tak bude zahájena výstavba inženýrských sítí a komunikací v lokalitě Slunečná. Průběh výstavby bude možné sledovat prostřednictvím fotografií na našich stránkách.

Doprodej posledního pozemku v Rudné u Prahy, lokalita “K Nučicím“

V naší nabídce naleznete poslední kompletně zasíťovaný pozemek v rezidenčním projektu Rudná u Prahy nyní za AKČNÍ CENU 4.200 Kč/m². Jedná se o klidnou lokalitu situovanou do vilové zástavby a čítající pouze 12 pozemků určených pro individuální výstavbu rodinných domů.

Více informací naleznete na stránce projektu Rudná u Prahy - lokalita "K Nučicím".

NEPROPÁSNĚTE toto zajímavé cenové zvýhodnění, které platí pouze do konce května 2009.

Bezpečná hypotéka - hypotéka s pojištěním neschopnosti splácet

Toužíte po novém bydlení, ale obáváte se v dnešní době ztráty zaměstnání a z toho plynoucí následné neschopnosti hypotéku splácet? Tyto obavy již můžete hodit za hlavu. Společnost BEMETT má pro Vás řešení. Přicházíme na trh s revolučním modelem bezpečné hypotéky. Každý klient, který si od nás počínaje dneškem koupí nový byt (a jeho nákup bude financovat hypotékou), získá jako bonus pojištění neschopnosti splácet, a to až na 5 let zcela ZDARMA. Toto pojištění za Vás zaplatí Vaše hypotéční splátky po dobu až 6 měsíců, kdy budete bez práce.

Přijďte si k nám splnit své sny o novém bydlení a veškeré další starosti nechte na nás. Více informací o bezpečné hypotéce naleznete zde.

Deštné v Orlických horách - po zimní přestávce začínáme znovu stavět

S nástupem jara se začíná probouzet i stavba horských apartmánů v Deštném. Včera začala společnost VCES a.s., generální dodavatel celé stavby, odklízet poslední zbytky sněhu ze staveniště. V následujících dnech tak bude stavba po zimní přestávce znovu v plném proudu. Nový průběh výstavby bude možné následně sledovat na stránkách projektu.

Pozemky Drahelčice u Prahy - novinka v nabídce

V naší nabídce teď nově naleznete pozemky v Drahelčicích u Prahy (1 km od Rudné). První etapa obsahuje 7 z celkového počtu 14 parcel určených pro individuální výstavbu rodinných domů. Pozemky o výměře 803 až 930 m² s jižní orientací jsou kompletně zasíťované (voda, elektro, plyn, kanalizace) a jejich cena je 3.200 Kč/m².

Více informací o nabídce pozemků v Drahelčicích.

Vyměňte svůj starý byt za nový

Máte byt v panelovém domě a uvažujete o změně?

Nabízíme jednoduché řešení: vyměňte ho za novostavbu. S naší pomocí to je nejsnazší a nejjednodušší cesta k novému bydlení.

Vyberte si nový byt, složte na něj pouze rezervační zálohu a na prodej svého bytu pak máte až 4 měsíce. Až do předání nového bytu budete v klidu a pohodlí svého současného bydlení. V případě, že se to Vám či realitní kanceláři prodej bytu nepodaří, vrátíme Vám složenou zálohu.

Cesta za novým bydlením nebyla ještě nikdy tak jednoduchá jako dnes.

Více informací naleznete zde

Sleva 180.000 Kč na horské apartmány

Trávíte rádi svůj volný čas na horách nebo hledáte vhodnou investici s výnosem z následného pronájmu?

Nabízíme Vám neopakovatelnou příležitost při nákupu horského apartmánu v Deštném v Orlických horách !

Pouze v průběhu února 2009 získají všichni noví klienti zároveň s podpisem smlouvy i parkovací stání v hodnotě 80.000 Kč ZDARMA a navíc časově omezenou SLEVU ve výši 100.000 Kč.

Využijte této jedinečné příležitosti a získejte nový horský apartmán se slevou 180.000 Kč.

Více informací o projektu Deštné v Orlických horách.

1 4 5 6 7 8 9 10 11 14

U společnosti BEMETT naleznete širokou nabídku vhodných lokalit pro vaše nové bydlení. Nejlevnější nové byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk v Praze a okolí stavíme v lokalitách Praha 10 - Kolovraty, v Jinočanech u Prahy (na dohled od hranice Praha 5), Jesenice u Prahy (jen 3 km od městské části Praha 4), Rudná u Prahy a Chýně u Prahy. Nízkoenergetické řadové rodinné domy 4+kk a 5+kk využívající solární kolektor, nebo tepelné čerpadlo zase v lokalitách Drahelčice u Prahy a Jinočany u Prahy.

BEMETT v rámci s svých vybraných obytných souborů nabízí podnikatelům a drobným živnostníkům volné nebytové (obchodní nebo kancelářské) prostory pro jejich podnikání. Komerční prostor je možné si přímo zakoupit, nebo dlouhodobě pronajmout. V současné době nabízíme tyto prostory v lokalitách Praha 10 - Kolovraty, Jesenice u Prahy a Rudná u Prahy.