BEMETT, a.s.
Jeremiášova 2722/2b, Praha 5, 155 00
IČO: 26153807, DIČ: CZ26153807
zapsaná v Obchodním rejstříku Městského soudu
v Praze, oddíl C, vložka 75035

e-mail: info@vasebyty.cz
web: www.vasebyty.cz

telefon: (+420) 257 289 311, 603 263 643, 739 592 851

slogan

Deštné v Orlických horách - horské apartmány

Deštné v Orlických horách - horské apartmány

Popis lokality:

Mapa lokality - Deštné v Orlických horách

kliknutím zobrazíte podrobnější mapu

Objekt horských apartmánů vyroste v obci Deštné v Orlických horách, rozkládající se v údolí přímo pod zdejší nejvyšší horou Velkou Deštnou (1115 m.n.m). Samotná obec si do dnešních dnů zachovala ráz poklidného rekreačního střediska ideálního především pro rodinnou dovolenou. Nejen malebné prostředí, ale také dobrá dopravní dostupnost činí z Deštného místo jako stvořené k relaxaci a odpočinku.

Příznivci zimních sportů jistě ocení místní ski areál, který se nachází se na svazích Zimního kopce (883 m.n.m). K dispozici je zde cca 5 kilometrů sjezdových tratí různých délek a obtížností s možností nočního lyžování, sedačková lanovka, Snowpark, dětská sjezdovka, lyžařská škola a velké množství strojově upravených běžeckých stop, které jsou po hřebenech propojené s ostatními areály. V blízkém okolí se také nacházejí další lyžařská střediska jako například Říčky v Orlických horách, nebo polský Zieleněc.

Naopak v létě mohou milovníci pěší turistiky či horských kol využít množství turistických tras i cyklostezek jak pro lehké rodinné výlety, tak pro dlouhé a náročné trasy. K dispozici zde najdou velké množství turistických cílů zasazených do nádherné přírody Orlických hor.

Popis projektu:

Deštné - mapa sjezdovek
kliknutím zobrazíte větší obrázek

Nové horské apartmány vyrostou na místě původní staré fary, na mírně se svažujícím pozemku přímo v centru obce. V těsném sousedství naleznete místní dominantu - zrekonstruovaný barokní kostel sv. Marie Magdaleny. Část apartmánů tak svým novým majitelům může nabídnout neopakovatelný pohled na tento historický skvost, apartmány orientované na západ poskytují výhled na nedaleký hřeben se dvěma menšími sjezdovkami, které jsou vzdálené jen pár desítek metrů.Občanská vybavenost:obchod, pošta, zdravotní středisko, muzeum, restaurace, bazén, masáže, ski areál, půjčovna, servis a prodejna lyží, běžecké tratě atd.
Infrastruktura:kanalizace, vodovod, elektro, vnitřní telefon
Dopravní spojení:z Prahy přibližně 2 hodiny, z Pardubic a Hradce Králové 1 hodinu, z Olomouce 2 hodiny a z Brna 2,5 hodiny.
Termín zahájení výstavby:jaro 2008
Termín dokončení výstavby:podzim 2009