Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Dva komerční prostory v Jinočanech u Prahy

Hledáte nové prostory pro Vaše podnikání? Nebo už jsou Vám stávající prostory malé? Chcete rozšířit sortiment Vašich služeb? Chcete být blíže Vašim zákazníkům? Nechcete už dále platit drahý nájem a rádi byste se přestěhovali do vlastního? Nabízíme Vám řešení!

Prodej dvou komerčních prostor v právě dokončovaném polyfunkčním domě v Jinočanech u Prahy. Prostory o velikosti 54,6 m² za cenu 1.739.324 Kč vč. 19% DPH (pro plátce možnost odpočtu DPH).

Stačí Vám 30% kupní ceny, ostatní můžete financovat hypotéčním úvěrem, který Vám pomůžeme vyřídit.

Více o této nabídce zde nebo na telefonních číslech 257 289 311.

Praha 9 - Vinoř: Projektové financování od ČSOB

Dne 17.4.2007 došlo k podpisu smlouvy mezi naší společností a společností ČSOB na projektové financování právě probíhající výstavby v lokalitě Praha 9 - Vinoř. Novým i stávajícím klientům tak můžeme nabídnout nejen pestrou škálu bytů v této lokalitě, ale také garance silného bankovního ústavu, který se podílí na spolufinancování celého projektu.

Poslední 4 komerční prostory v Jesenici u Prahy

Hledáte nové prostory pro Vaše podnikání? Nebo už jsou Vám stávající prostory malé? Chcete rozšířit sortiment Vašich služeb? Chcete být blíže Vašim zákazníkům? Nechcete už dále platit drahý nájem a rádi byste se přestěhovali do vlastního? Nabízíme Vám řešení!

Prodej posledních 4 komerčních prostor v nově dokončované bytové zástavbě v lokalitě Mladíkov. Prostory o velikosti 56 m² a 64 m² za cenu 26.000 Kč vč. 19% DPH (pro plátce možnost odpočtu DPH).

Stačí Vám 30% kupní ceny, ostatní můžete financovat hypotéčním úvěrem od 7.614 Kč/m², který Vám pomůžeme vyřídit.

Více o této nabídce naleznete zde nebo na telefonních číslech 257 289 311.

Akce:
do konce května 2007 sleva 10% z ceny!

Praha 9 - Vinoř (II.etapa): Další nové byty v naší nabídce

Tentokrát do nabídky připravila naše společnost bytový dům označený písmenem M. K dispozici zde budou byty 2+kk až 3+kk s garážovým stáním a rovněž velmi poptávané byty s předzahrádkou.

Nadstandardní vybavení bytových jednotek již v základní ceně.

- podlahová plocha
od 53 m² (2+kk) do 74 m² (3+kk)

- předzahrádky 30 - 113 m²

zahájení výstavby: léto 2007
dokončení výstavby: léto 2008

ceny od 34.800,- Kč/m²

Praha 9 - Vinoř: Začínáme stavět !

V příštím týdnu dojde k předání staveniště v Praze 9 - Vinoři stavební firmě SYNER, s.r.o. a následně k zahájení výstavby I.etapy (objekty A až F) obytného souboru v lokalitě „Na Dlouhých“.

Průběh výstavby bude možné sledovat prostřednictvím fotografií na stránce projektu
Praha 9 - Vinoř.

Horské apartmány - Deštné v Orlických horách

Zahájen prodej nových horských apartmánů v Deštném v Orlických horách.

Příznivci zimních sportů ocení místní ski areál - k dispozici je přibližně 5 kilometrů sjezdovek, možnost nočního lyžování, sedačková lanovka, Snowpark, dětská sjezdovka, lyžařská škola a velké množství běžeckých stop.

- podlahová plocha apartmánů
od 32 m² (1+kk) do 93 m² (3+kk)

zahájení výstavby: léto 2007
dokončení výstavby: léto 2008

ceny již od 29.900,- Kč/m²

Více informací.

Praha 9 - Vinoř: V nabídce další byty II.etapy

Počínaje dneškem naleznete v naší nabídce tři další bytové domy označené písmeny I, J a K. K dispozici zde budou byty 1+kk až 3+kk s garážovým či venkovním parkovacím stáním. Nadstandardní vybavení bytových jednotek již v základní ceně.

- podlahová plocha
od 42 m² (1+kk) do 75 m² (3+kk)

zahájení výstavby: léto 2007
dokončení výstavby: léto 2008

ceny již od 31.100,- Kč/m²

Více informací

Pozvánka na veletrh BYDLENÍ 2007

Rádi bychom Vás pozvali k návštěvě našeho stánku B24, na veletrhu BYDLENÍ 2007, který se koná ve dnech 1. - 4. února 2007 na Výstavišti v Praze - Holešovicích.

Nechcete si kupovat horský apartmán, ale přesto rádi lyžujete?

Máme pro Vás řešení. Nabízíme Vám možnost týdenní dovolené v jednom z nejdynamičtěji se rozvíjejícím lyžařském středisku u nás. Nově dokončený objekt horských apartmánů nabízí komfortní ubytování v samotném srdci Jeseníků, ve známém lyžařském a turistickém centru Ramzová. Podrobnější informace o této nabídce

PF 2007

Krásné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok přeje všem svým zákazníkům a obchodním partnerům společnost Bemett, spol. s r.o

Jak to bude se změnou sazby DPH od 1.1.2008

Podle informací ze stránek Ministerstva financí ČR dochází od ledna 2008 ke zvýšení sazby DPH ze současných 5% na plánovaných 19%.

Neznamená to však že dojde k plošnému navýšení celé kupní ceny bytů o 14%. Zvýšené DPH bude uplatňováno pouze na ještě neuhrazenou část kupní ceny, která bude fakturována až po 1.1.2008. Pro ilustraci zde uvádíme modelovou situaci:

Byt v hodnotě 2.000.000 Kč je těsně před dokončením a klient má uhrazeno 95% kupní ceny na základě zálohových faktur. Nicméně byt je zkolaudován až v lednu roku 2008 a následně vystavena faktura na zbývající část 5% kupní ceny tj. 100.000 Kč. Na tuto část již nebude aplikována snížená 5% DPH, ale 19% DPH. Klient tak zaplatí 113.333 Kč tj. pouze o 13.333 Kč více.

Více informaci o změně DPH.

Snahou naší společnosti u projektů, které mají být dokončeny až v roce 2008 bude vykázat v prosinci 2007 co největší prostavěnost, tak aby co největší část kupní ceny vašeho nového bytu byla s 5% DPH.

Virtuální prohlídka lokality Praha 9 - Vinoř

Pro lepší představu o tom, jak bude vypadat nový obytný soubor v Praze 9 - Vinoři je pro vás nově připravena na našich stránkách virtuální prohlídka. Můžete se tak blíže seznámit s tím, jak budou jednotlivé domy v lokalitě umístěny a jak bude obytný soubor vypadat.

Nechte si u nás spočítat hypotéku na míru

Od 16.10.2006 jsme pro vás ve spolupráci s naším partnerem společností Hyposervis a.s. připravili novinku. Nyní si můžete přímo na předem domluvené informativní schůzce v naší kanceláři nechat spočítat výši hypotečního úvěru a jeho následné měsíční splátky. To vše včetně případného vyřízení samotného úvěru zcela ZDARMA. Makléři společnosti Hyposervis a.s. vám budou k dispozici denně od 9 do 17 hod na naší adrese.

Více informací.

Naše byty v televizním pořadu Přes nový práh

Dne 21.9.2006 odvysílala Česká televize svůj pravidelný pořad Přes nový práh, který se věnuje hledání nového bydlení pro konkrétní rodinu. V tomto díle nabízeli makléři rodině Olšjakových, mimo jiné, naše byty v již zrealizované zástavbě v lokalitě Velké Přílepy - „U hřiště“ a také v lokalitě Rudná u Prahy - „Na Panském“.
Tento díl je možné vidět na stránkách České televize anebo přímo ve Vašem prohlížeči videa.

Sleva 5% na nový bytový projekt Praha 9 - Vinoř (II.etapa)

V souvislosti se zahájením prodeje II.etapy bytů ve Vinoři (objekty G a H), nabízíme klientům slevu ve výši 5% z ceny bytu. Tato akce platí od 18.9.2006 na prvních osm nově uzavřených rezervačních smluv.

1 5 9 10 11 12 13 14 15 16

BEMETT staví všechny své byty nebo řadové rodinné domy, tak aby byl jejich budoucí provoz co nejúspornější. Bytové projekty opatřené průkazem energetické náročnosti budovy třídy C jsou pro nás standardem. Nicméně některé nově realizované projekty mají již energetický štítek B - energeticky úsporná stavba. U řadových rodinných domů jsou standardem energetické štítky B, nebo dokonce u některých projektů A - mimořádně úsporná stavba.

Hypotéka BEMETT s exklusivní úrokovou sazbou 2,19%. Mimořádně jsme společně s naším partnerem společností HypoAsistent pro vás připravili exklusivní hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou 2,19% pro fix 3 nebo 5 let. Součástí tohoto balíčku je také:zdarma poplatek za zpracování úvěru, zdarma odhad kupované nemovitosti a zdarma vedení úvěrového účtu.