Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Bydlení bez poplatků 1 rok od nastěhování!

Společně s naším finančním partnerem, společností HYPOSERVIS, jsme pro naše klienty připravili novou možnost financování Vašeho nového bydlení.

Pokud si v naší nabídce vyberete některý z volných bytů v projektu Praha 9 - Vinoř, lokalita Na Dlouhých, můžete využít akce "Bydlení bez poplatků 1 rok od nastěhování". Po tuto dobu nebudete muset splácet žádné hypoteční splátky a své finanční prostředky budete moci naopak využít např. k zařízení Vašeho nového bytu.

Více informací o této možnosti Vám rádi poskytneme na osobní schůzce v naší kanceláři.K bytům na Praze 9 ZDARMA kuchyňská linka !

Prvních sedm nových klientů*, kteří uzavřou smlouvu na byt v Praze 9 - Vinoři, obdrží jako dárek KUCHYŇSKOU LINKU od společnosti ALLY STUDIO vč. spotřebičů značky Baumatic**.

Podrobnosti o této nabídce.

Praha 9 - Vinoř: poslední dva volné byty v I.etapě

Doprodej dvou posledních bytů 1+kk a 2+kk z I.etapy projektu Praha 9 - Vinoř, lokalita "Na Dlouhých". Nadstandardní vybavení již v základní ceně, ke každému bytu jedno venkovní parkovací stání.

- podlahová plocha
od 37 m² (1+kk) - 60 m² (2+kk)

zahájení výstavby: PROBÍHÁ
dokončení výstavby: květen 2008

Více informací o projektu
Praha 9 - Vinoř.

Praha 10 - Uhříněves: nové byty v nabídce

Počátkem dnešního dne naleznete v naší nabídce poslední dva bytové domy (A a B) v lokalitě Praha 10 - Uhříněves, ul. V Kuťatech. K dispozici zde budou byty 2+kk a 3+kk, v přízemí s oplocenou předzahrádkou a v patrech s balkónem, případně terasou.

Nadstandardní vybavení bytových jednotek je zohledněno již v základní ceně.

- podlahová plocha
od 47 m² (2+kk) do 78 m² (3+kk)

zahájení výstavby: jaro 2008
dokončení výstavby: jaro 2009

ceny již od 37.600,- Kč/m²

Více informací o projektu
Praha 10 - Uhříněves.

Horské apartmány Ramzová v Jeseníkách: II.etapa

Dnes byl zahájen prodej druhé a zároveň poslední etapy horských apartmánů na Ramzové v Jeseníkách. V nabídce naleznete byty 1+kk a 3+kk v třípodlažním objektu přímo pod lesem. Součástí celého areálu je také restaurace, sauna, masáže atd. Ramzová se v posledních letech stala nejdynamičtěji se rozvíjejícím lyžařským střediskem Jeseníků. Byty jsou vhodné jak pro milovníky zimních či letních sportů, tak také jako investice.

Více informací o projektu
Ramzová v Jeseníkách.

Praha 9 - Vinoř (II.etapa): poslední byty v lokalitě

V naší nabídce nyní můžete nalézt poslední z domů v lokalitě Praha 9 - Vinoř.

K dispozici zde budou byty 2+kk a 3+kk s garážovým nebo parkovacím stáním. Ke každému bytu také patří prostorný balkon orientovaný na jih. Nadstandardní vybavení bytových jednotek je zohledněno již v základní ceně.

- podlahová plocha
od 65 m² (2+kk) do 91 m² (3+kk)

zahájení výstavby: léto 2007
dokončení výstavby: zima 2008

ceny již od 39.600,- Kč/m²

Pozvánka na veletrh BYDLENÍ 2008

Rádi bychom Vás pozvali k návštěvě našeho stánku B39, na veletrhu BYDLENÍ 2008, který se koná ve dnech 31.1. - 3.2. 2008 na Výstavišti v Praze - Holešovicích.

PF 2008

Krásné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok přeje všem svým zákazníkům a obchodním partnerům společnost BEMETT, a.s.

Od Nového roku na nové adrese

Rádi bychom Vás informovali o stěhování naší společnosti, které proběhne v období 19. až 31.12.2007. Od Nového roku nás tak naleznete na nové adrese:

Karla Engliše 3221/2
150 00  Praha 5 - Smíchov

Poslední šance, jak koupit byt s nižší 5% sazbou DPH

Jak víte, od 1.ledna 2008 dojde ke zvýšení sazby DPH na bytovou výstavbu z 5% nově na 9%. Před koncem letošního roku tak máte poslední šanci pořídit Váš nový byt či dům levněji. Nabízíme Vám možnost jak u Vámi vybraného bytu do konce roku uhradit maximální možnou částku (ať již v hotovosti, z hypotéčního úvěru či ze stavebního spoření), aby alespoň na tuto část kupní ceny byla uplatňována nižší sazba DPH. Tímto způsobem můžete ušetřit až několik desítek tisíc.

Bližší informace o této možnosti a projektech, kterých se to týká, Vám rádi poskytnou naši obchodníci.

Praha 9 - Vinoř (II.etapa): Nový dům v nabídce

Jedním z posledních bytových domů v lokalitě Praha 9 - Vinoř, který naleznete počínaje dneškem na našich stránkách, je objekt označený písmenem N. K dispozici zde budou byty 1+kk až 3+kk s garážovým stáním a rovněž velmi poptávané byty s předzahrádkou.

Nadstandardní vybavení bytových jednotek je již v základní ceně.

- podlahová plocha
od 42 m² (1+kk) do 74 m² (3+kk)

předzahrádky 30 - 97 m²

zahájení výstavby: léto 2007
dokončení výstavby: zima 2008

ceny od 37.500,- Kč/m²

Více informací

Praha 10 - Uhříněves: Projektové financování od KB

Na konci srpna 2007 došlo k podpisu smlouvy mezi Komerční bankou a naší společností, a to na projektové financování výstavby v lokalitě Praha 10 - Uhříněves. Novým i stávajícím klientům tak můžeme nabídnout nejen pestrou škálu bytů v této lokalitě, ale také garance silného bankovního ústavu, který se podílí na spolufinancování celého projektu.

NOVINKA V NABÍDCE - zděné byty v Praze 10 - Uhříněvsi

V naší nabídce naleznete nový projekt bytové výstavby v Praze 10 - Uhříněvsi. Nové byty se budou nacházet ve čtyřpodlažních bytových domech s výtahem zasazených do klidné lokality obklopené stávající zástavbou rodinných domů s dobrou dostupností MHD do centra. Naleznete zde byty 2+kk až 3+kk (přízemní byty s předzahrádkou 44 až 279 m²) s venkovním parkovacím stáním.

- podlahová plocha
od 46 m² (2+kk) do 90 m² (3+kk)

zahájení výstavby: jaro 2008
dokončení výstavby: jaro 2009

Více informací

BEMETT, spol. s r.o. a ATILO a.s. se mění na BEMETT, a.s.

Vážení klienti a obchodní partneři,

tímto Vás chceme informovat, že počínaje dnešním dnem byla dokončena fúze společností BEMETT, s.r.o. a ATILO, a.s.

Ke dni 31.8.2007 se nástupnickou společností stává BEMETT, a.s., IČ: 26186284, která přebírá veškeré podnikatelské aktivity a bude plynule pokračovat v realizaci stávajícího podnikatelského programu slučovaných společností. Současně s přechodem jmění přecházejí na nástupnickou společnost BEMETT, a.s. veškerá práva a povinnosti slučovaných společností.

 

Poslední volné byty v Jesenici u Prahy

Doprodej posledních volných bytů 2+kk a 3+kk s předzahrádkou v Jesenici u Prahy.

Nadstandardní vybavení bytových jednotek již v základní ceně.

- podlahová plocha bytů
od 56 m² (2+kk) - 90 m² (3+kk)

dokončení výstavby léto 2007

1 5 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Praze, Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.

Hledáte nejlevnější nízkoenergetický řadový rodinný dům se solárním ohřevem TUV, nebo tepelným čerpadlem? Nabízíme vám ho již od 9,8 mil. Kč a to včetně pozemku a DPH. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu a obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby. Co se týče energetické náročnosti řadí se tyto rodinné domy do kategorie B - energeticky úsporná stavba.