Nejlevnější nové byty a řadové rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1730
257 289 311

Virtuální prohlídka lokality Praha 9 - Vinoř

Pro lepší představu o tom, jak bude vypadat nový obytný soubor v Praze 9 - Vinoři je pro vás nově připravena na našich stránkách virtuální prohlídka. Můžete se tak blíže seznámit s tím, jak budou jednotlivé domy v lokalitě umístěny a jak bude obytný soubor vypadat.

Nechte si u nás spočítat hypotéku na míru

Od 16.10.2006 jsme pro vás ve spolupráci s naším partnerem společností Hyposervis a.s. připravili novinku. Nyní si můžete přímo na předem domluvené informativní schůzce v naší kanceláři nechat spočítat výši hypotečního úvěru a jeho následné měsíční splátky. To vše včetně případného vyřízení samotného úvěru zcela ZDARMA. Makléři společnosti Hyposervis a.s. vám budou k dispozici denně od 9 do 17 hod na naší adrese.

Více informací.

Naše byty v televizním pořadu Přes nový práh

Dne 21.9.2006 odvysílala Česká televize svůj pravidelný pořad Přes nový práh, který se věnuje hledání nového bydlení pro konkrétní rodinu. V tomto díle nabízeli makléři rodině Olšjakových, mimo jiné, naše byty v již zrealizované zástavbě v lokalitě Velké Přílepy - „U hřiště“ a také v lokalitě Rudná u Prahy - „Na Panském“.
Tento díl je možné vidět na stránkách České televize anebo přímo ve Vašem prohlížeči videa.

Sleva 5% na nový bytový projekt Praha 9 - Vinoř (II.etapa)

V souvislosti se zahájením prodeje II.etapy bytů ve Vinoři (objekty G a H), nabízíme klientům slevu ve výši 5% z ceny bytu. Tato akce platí od 18.9.2006 na prvních osm nově uzavřených rezervačních smluv.

Praha 9 - Vinoř: Nové byty v naší nabídce (II.etapa)

Tentokrát do nabídky naše společnost připravila dva další bytové domy označené písmeny G a H. K dospozici zde budou byty 2+kk až 3+kk s garážovým či venkovním parkovacím stáním. Dále také velice poptávané byty s předzahrádkou. Nadstandardní vybavení bytových jednotek již v základní ceně.

- podlahová plocha
od 50 m² (2+kk) do 73 m² (3+kk)

- předzahrádky 40 až 128 m²

zahájení výstavby: léto 2007
dokončení výstavby: léto 2008

ceny již od 30.500,- Kč/m²

Více informací.

Zahájen prodej poslední etapy nových domů a bytů v Jinočanech u Prahy

Zahájen prodej poslední etapy zděných řadových rodinných domů a bytů se zahrádkou v Jinočanech, vzdálených jen 3 km od Zličína. Nadstandardní vybavení domů a bytů již v základní ceně.

- podlahová plocha
od 69 m² (3+kk) do 129 m² (5+kk)

Součástí každého ŘRD a k vybraným bytům je zahrada cca 90 až 264 m².

ceny již od 25.500,- Kč/m²

Více informací.

Stavba celého obytného souboru probíhá.

Zahájen prodej dalších bytů v Praze 9 - Vinoř

Zahájen prodej dalších tří bytových viladomů D, E a F. Naleznete zde byty 1+kk až 3+kk s garážovým či venkovním parkovacím stáním. Nadstandardní vybavení bytových jednotek již v základní ceně.

- podlahová plocha
od 38 m² (1+kk) do 64 m² (3+kk)

zahájení výstavby: jaro 2007
dokončení výstavby: zima 2007

ceny již od 31.500,- Kč/m²

Jinočany a Jesenice: Začínáme stavět !

Dne 29.5.2006 došlo k předání staveniště v Jinočanech u Prahy stavební firmě SLÁDEK GROUP, a.s. a v nejbližších dnech tak dojde k zahájení výstavby celého obytného souboru v lokalitě „Za Hřištěm“.

Počátkem následujícího týdne dojde také k předání staveniště v Jesenici firmě KONSTRUKTIVA BRANKO a.s.

Průběh výstavby bude možno následně sledovat pomocí fotografií na stránkách jednotlivých projektů.

NOVINKA V NABÍDCE - zděné byty na Praze 9 - Vinoř

V naší nabídce naleznete nový projekt bytové výstavby v Praze 9 - Vinoři. Nové byty se budou nacházet v nízkopodlažních viladomech zasazených do klidné lokality obklopené zelení s dobrou dostupností MHD do centra. Naleznete zde byty 1+kk až 3+kk s garážovým či venkovním parkovacím stáním.

- podlahová plocha
od 36 m² (1+kk) do 64 m² (3+kk)

zahájení výstavby: jaro 2007
dokončení výstavby: zima 2007

ceny již od 28.500,- Kč/m²

Více informací.

ZAVÁDĚCÍ CENY - na prvních 7 bytů sleva 3% z výše uvedených cen!

Neplaťte dříve než musíte - začněte splácet hypotéku opravdu až po nastěhování

HYPOTÉKA BEMETT vám přináší další zvýhodnění. Mimo to, že při koupi nového bytu vám stačí pouze záloha 50.000 Kč a poté měsíčně splácíte úvěr ve výši od 4.062 Kč, nyní nemusíte platit ani žádné úroky z vyčerpané části hypotečního úvěru a vše začnete splácet teprve až po nastěhování do vašeho nového bytu.

Tuto zvýhodněnou nabídku můžete využít u našich hypotečních partnerů, což je Česká spořitelna a společnost Hyposervis.Více informací.

Zahájen prodej dalších domů a bytů v Jinočanech u Prahy

Zahájen prodej dalších zděných řadových rodinných domů a bytů se zahrádkou v Jinočanech, vzdálených jen 3 km od Zličína. Nadstandardní vybavení domů a bytů již v základní ceně.

- podlahová plocha
od 69 m² (3+kk) do 129 m² (5+kk)

- součástí každého ŘRD a k vybraným bytům je zahrada cca 90 až 264 m²

ceny již od 27.000,- Kč/m²

Poslední nové horské apartmány na Ramzové

Zahájen prodej posledních nových horských apartmánů na Ramzové v Jeseníkách.

- podlahová plocha
od 22 m² (1+kk) do 75 m² (3+kk)

dokončení výstavby podzim 2006

ceny již od 33.000,- Kč/m²

Slevy až 95.000 Kč na vybrané byty

U vybraných bytů v projektu Jesenice nyní nabízíme našim klientům zajímavé cenové zvýhodnění:

Sleva 1.000 Kč/m² na byty 3+kk ve 4.NP v bytovém domě.

Sleva 1.000 Kč/m² na volné byty ve viladomech a dvojdomech.

Tato akce platí pro klienty, kteří uzavřou rezervační smlouvu do konce února 2006.

Pozvánka na veletrh BYDLENÍ 2006

Rádi bychom Vás pozvali k návštěvě našeho stánku B25, na veletrhu BYDLENÍ 2006, který se koná ve dnech 2. - 5. února 2006 na Výstavišti v Praze - Holešovicích.

Prodej komerčních prostor v Rudné, Jinočanech a Jesenici.

V nabídce naší společnosti naleznete mimo bytů také nabídku komerčních prostor. Můžete si vybrat ze široké škály velikostí nebytových prostor od 37 m² do 107 m² v různých lokalitách v okolí Prahy (Rudná, Jinočany, Jesenice). Cena jíž od 24.000 Kč/m² bez DPH. Cenu je možno financovat z hypotečního úvěru, a to již od 11.350 Kč/měsíčně.

Více informací.

AKCE: při podpisu rezervační smlouvy do konce února 2006 sleva 1.000 Kč/m2.

1 5 8 10 11 12 13 14 15

Hledáte nejlevnější nízkoenergetický řadový rodinný dům se solárním ohřevem TUV, nebo tepelným čerpadlem? Nabízíme vám ho již od 5,1 mil. Kč a to včetně pozemku a DPH. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu a obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby. Co se týče energetické náročnosti řadí se tyto rodinné domy do kategorie B - energeticky úsporná stavba.

BEMETT staví všechny své byty nebo řadové rodinné domy, tak aby byl jejich budoucí provoz co nejúspornější. Bytové projekty opatřené průkazem energetické náročnosti budovy třídy C jsou pro nás standardem. Nicméně některé nově realizované projekty mají již energetický štítek B - energeticky úsporná stavba. U řadových rodinných domů jsou standardem energetické štítky B, nebo dokonce u některých projektů A - mimořádně úsporná stavba.