Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Jinočany u Prahy II: nově v nabídce viladům GH

Dnes byl zahájen prodej nového viladomu označeného jako GH v Jinočanech u Prahy. V nabídce naleznete pouze 10 bytů 2+kk až 4+kk (44 až 96 m²) za ceny od 30.500 do 39.500 Kč/m² včetně DPH. Součástí dvou přízemních bytů 4+kk jsou oplocené předzahrádky o velikosti 268 m².

zahájení výstavby: podzim 2013
dokončení výstavby: podzim 2014

Více informací o projektu:
Jinočany u Prahy II - lokalita "Jih" .

ŘRD Drahelčice u Prahy: začínáme prodávat IX.etapu

Na základě velkého zájmu ze strany zákazníků o nízkoenergetické řadové rodinné domy jsme nově připravili nabídku IX.etapy výstavby v Drahelčicích. Naleznete zde dalších sedm ŘRD. Ceny včetně pozemku a DPH se pohybují od 3,4 do 3,5 mil. Kč. Jako v předchozích etapách je každý z domů nabízen ve dvou variantách, a to v základní nebo variantě EKO, která v sobě skrývá solární kolektory pro ohřev teplé užitkové vody a elektrokotel s účinností až 99%.

Více informací o nových
ŘRD v Drahelčicích naleznete zde.

Jinočany u Prahy II - výstavba nízkoenergetických ŘRD

Nově v naší nabídce naleznete projekt výstavby nízkoenergetických rodinných domů v Jinočanech u Prahy. Jedná se o domy s dispozičním řešením 4+kk o podlahové ploše 104 m² za ceny od 3,8 do 4,1 mil. Kč včetně pozemku a DPH. V přízemí domu naleznete prostorný obývací pokoj, kuchyň, koupelnu s WC, zádveří a šatnu (pracovnu). V patře potom tři ložnice a koupelnu.

Termín dokončení výstavby:
konec roku 2013

Více informací naleznete na stránce projektu:
Jinočany u Prahy - řadové RD - lokalita Jih .

Chtěli byste větší byt a nemůžete si ho finančně dovolit? Máme pro Vás řešení.

Společnost BEMETT připravila pro nové zákazníky akci na velké mezonetové byty 3+kk nad 90 m² v projektu Jinočany u Prahy II. Při uzavření nové smlouvy na některý z těchto vybraných bytů do konce března 2013 získáte (Vám odečteme z ceny bytu) dvě parkovací stání v hodnotě 100.000 Kč a sklepní kóji v ceně až 54.000 Kč. Celkem tak na nákupu nového bytu můžete ušetřit až 154.000 Kč a získat tak více prostoru pro vaší rodinu.

Více informací o této akci naleznete na stránce ceníku projektu Jinočany u Prahy II - lokalita "Jih" .

Pořiďte si i v novém roce byt ještě za loňské DPH

Naše společnost si pro Vás připravila speciální novoroční dárek. Pro všechny nové klienty, kteří uzavřou od 1.1.2013 smlouvu na některou z našich nemovitostí, garantujeme ceny loňského roku. Jsme si vědomi citelného zdražení cen energií, potravin, léků atd., které nastalo na počátku tohoto roku, a proto Vám nabízíme možnost nákupu bytu s loňskou sazbou 14% DPH.Informace pro zákazníky

Rádi bychom Vás informovali, že v pondělí 31.12.2012 má naše společnost BEMETT, a.s. ZAVŘENO, a to jak v Pražské centrále, tak v Brněnské pobočce.

PF 2013

Vážení klienti,

společnost BEMETT, a.s. Vám přeje krásné prožití svátků vánočních a mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2013.

PF 2013 naleznete zde:
http://www.vasebyty.cz/pf2013.Jinočany u Prahy II: nově v nabídce dům D

Dnes byl zahájen prodej nového domu označeného písmenem D v Jinočanech u Prahy. V nabídce naleznete byty 2+kk a 3+kk (39 až 92 m².) za ceny od 31.000 do 39.500 Kč/m² včetně DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 50 až 143 m².

Na prvních 6 prodaných bytů sleva 5%.

zahájení výstavby: jaro 2012
dokončení výstavby: léto 2013

Více informací o projektu:
Jinočany u Prahy II - lokalita "Jih" .

BEMETT: nejlevnější nové byty v Praze a okolí

I nadále chceme nabízet nejlevnější nové bydlení v Praze a jejím okolí. Proto jsme pro vás přecenili všechny dokončené byty v projektu Jesenice u Prahy a Jinočany u Prahy, které jsou ihned k nastěhování. Nabízíme tak nové byty 2+kk již od 1,6 mil. Kč a byty 3+kk od 2,4 mil. Kč.ŘRD Drahelčice u Prahy: začínáme prodávat VIII.etapu

V souvislosti se spuštěním prodeje dalších 6 ŘRD v VIII. etapě výstavby nabízí naše společnost všem novým klientům zelený bonus v podobě 50.000 Kč. Za to, že využíváte technologii šetrnou k životnímu prostředí, získáte od nás výše uvedený bonus za solární systémy umístěné na střeše domu. Tuto dotaci (bonus) sice původně sliboval stát v rámci programu Zelená úsporám, nicméně vzhledem k tomu, že tento program již několik měsíců žádné nové žádosti nepřijímá, rozhodla se naše společnost tento bonus klientům vyplácet sama ze svého zisku.

Více informací naleznete na stránce projektu
Drahelčice u Prahy.

Dvě parkovací stání k bytům 3+kk a 4+kk v srpnu ZDARMA

Uvažujete o koupi nového bytu a zároveň chcete ušetřit? Využijte speciální srpnovou akci !

Nyní vám nabízíme k bytům 3+kk a 4+kk dvě parkovací stání ZDARMA. Částku 100.000 Kč, kterou ušetříte, můžete použít například na zařízení bytu. Tato akce je časově omezena a platí na nově uzavřené smlouvy od 1.2. do 31.8.2012 na všechny byty 3+kk v projektu Jesenice a na byty 3+kk a 4+kk v projektu Jinočany (mimo bytového domu C).

AKCE nově prodloužena do konce srpna 2012.

Více informací naleznete na stránce projektu:
Jinočany u Prahy II - lokalita "Jih" .

Jinočany u Prahy: Začínáme stavět dům “C“ !

V minulých dnech došlo k zahájení výstavby další etapy obytného souboru v Jinočanech u Prahy, lokalita “Jih“. Nový objekt, tentokrát bytový dům “C“, pro nás znovu realizuje stavební firma SLÁDEK GROUP, a.s.

Průběh výstavby je možné sledovat prostřednictvím fotografií na stránce Jinočany u Prahy: průběh výstavby .Jinočany u Prahy II: nově v nabídce dům C

Dnes byl zahájen prodej nového domu označeného písmenem C v Jinočanech u Prahy. V nabídce naleznete byty 2+kk a 3+kk (39 až 92 m².) za ceny od 31.500 do 40.500 Kč/m². včetně DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 47 až 127 m².

Na prvních 8 prodaných bytů sleva 5%.

zahájení výstavby: jaro 2012
dokončení výstavby: léto 2013

Více informací o projektu:
Jinočany u Prahy II - lokalita "Jih" .

Jinočany - nadstandardní vybavení ve všech neprodaných bytech

Naše společnost pro vás připravila novinku v podobě nadstandardního vybavení všech doposud neprodaných bytů v objektu A a B. Nadstandard představuje moderní interiérové schodiště (kombinace dřevo - kov), trendové obklady a dlažby v koupelnách, designové zařizovací předměty (toaleta, umyvadlo, vodovodní baterie) a obložkové zárubně. Vše je pro vás připraveno v několika barevných kombinacích tak, aby si každý mohl vybrat to co odpovídá jeho vkusu.

1 3 4 5 6 7 8 9 12 16

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.

BEMETT staví všechny své byty nebo řadové rodinné domy, tak aby byl jejich budoucí provoz co nejúspornější. Bytové projekty opatřené průkazem energetické náročnosti budovy třídy C jsou pro nás standardem. Nicméně některé nově realizované projekty mají již energetický štítek B - energeticky úsporná stavba. U řadových rodinných domů jsou standardem energetické štítky B, nebo dokonce u některých projektů A - mimořádně úsporná stavba.