Nejlevnější nové byty a řadové rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Sleva 180.000 Kč na horské apartmány

Trávíte rádi svůj volný čas na horách nebo hledáte vhodnou investici s výnosem z následného pronájmu?

Nabízíme Vám neopakovatelnou příležitost při nákupu horského apartmánu v Deštném v Orlických horách !

Pouze v průběhu února 2009 získají všichni noví klienti zároveň s podpisem smlouvy i parkovací stání v hodnotě 80.000 Kč ZDARMA a navíc časově omezenou SLEVU ve výši 100.000 Kč.

Využijte této jedinečné příležitosti a získejte nový horský apartmán se slevou 180.000 Kč.

Více informací o projektu Deštné v Orlických horách.

Investice do nového apartmánu a výnos od 7% z jeho následného pronájmu

Uvažujete o nákupu horského apartmánu za účelem jeho dalšího pronájmu k rekreaci? Nabízíme Vám projekt nacházející se v jednom z nejhezčích lyžařských areálů Orlických hor. Objekt horských apartmánů naleznete přímo v centru obce. Místní ski areál nabízí 5 km sjezdových tratí s možností nočního lyžování, sedačkovou lanovku, Snowpark, dětskou sjezdovku, množství strojově upravených běžeckých stop atd. Mimo jiné je přímo v areálu, nebo v jeho blízkém okolí, k dispozici množství restaurací, sjezdové svahy s umělým zasněžováním, lyžařská škola atd. Více o výnosech od 7% z následného pronájmu naleznete zde.

Neplaťte hypotéku, zaplatíme ji za Vás

V novém roce přicházíme s novinkou v oblasti financování Vašeho nového bydlení. Koupě bytu nemusí být už tak finančně zatěžující. Pokud do ledna 2009 uzavřete smlouvu na některý z volných bytů na Praze 10 v Uhříněvsi, budeme za Vás hradit úroky z vyčerpané části Vašeho hypotečního úvěru, a to až po dobu šesti měsíců. Navíc jako bonus od nás získáte parkovací stání v hodnotě 80.000 Kč zdarma. Výstavba tří obytných domů v Uhříněvsi je v plném proudu. V současné době je hotová hrubá stavba a probíhají vnitřní práce. Celý projekt bude dokončen na jaře 2009. Nepropásněte jedinečnou šanci a využijte naší speciální nabídky financování a získejte ještě k tomu parkovací stání zdarma, které rozdáváme až do konce února.

Podrobnější informace o této nabídce naleznete na stránce projektu Praha 10 - Uhříněves nebo Vám je rádi sdělíme na čísle: 257 289 311.

Výhodnější financování při koupi horských apartmánů Orlických horách

Deštné v Orlických horách se nachází v okrese Rychnov nad Kněžnou a je jedním z největších turistických středisek v Orlických horách. Pro ty, kdo zvažují koupi horského apartmánu v této lokalitě, jsme připravili speciální nabídku: stačí Vám zaplatit pouze 10% z kupní ceny a zbývající část ceny uhradíte teprve až po dokončení výstavby. Tento způsob financování nabízí především maximální zajištění Vaší investice. Také Vám pomůže ušetřit úroky z rozčerpané částky hypotečního úvěru (které byste v průběhu výstavby platili bance).

Podrobnější informace o této nabídce naleznete na stránce horských apartmánů Deštné nebo Vám je rádi sdělíme na čísle: 257 289 311.

PF 2009

Krásné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok přeje všem svým zákazníkům a obchodním partnerům společnost BEMETT, a.s.

Deštné v Orlických horách: Projektové financování od ČSOB

V tomto týdnu došlo k podpisu smlouvy mezi ČSOB a naší společností, a to na projektové financování výstavby horských apartmánů v lokalitě Deštné v Orlických horách. Novým i stávajícím klientům tak můžeme nabídnout nejen pestrou škálu bytů v této lokalitě, ale také garance silného bankovního ústavu, který se podílí na spolufinancování celého projektu.

Doprodej posledních 8 bytů s výraznou SLEVOU !

Projekt 167 bytů v Praze 9 - Vinoři je těsně před svým dokončením, byty budou K NASTĚHOVÁNÍ JEŠTĚ LETOS. Pro doprodej posledních 8 volných bytů nabízíme VÝRAZNÉ SLEVY ve výši 238.000 až 319.000 Kč. Využijte této jedinečné nabídky a přivítejte nový rok v novém bytě.

Více o projektu v Praze 9 - Vinoři

Podzimní akce: kuchyňská linka v hodnotě 150 tis. Kč ZDARMA !

Na začátek školního roku jsme pro Vás připravili následující podzimní akci: každý klient, který v termínu od 1.9. do 30.9.2008 uzavře novou smlouvu na byt v Praze 9 - Vinoři, obdrží jako dárek KUCHYŇSKOU LINKU v hodnotě 150.000 Kč dle vlastního výběru od některého z našich dodavatelů.

Prodlužte si léto

Nabízíme Vám možnost týdenní dovolené v jednom z nejznámějších horských středisek Jeseníků. Pro letošní "babí léto" připravila naše společnost komfortní ubytování v horských apartmánech v lyžařském a turistickém centru Ramzová se speciální SLEVOU 20% na last minute do konce září 2008.

Podrobnější informace o této nabídce naleznete na stránce horských apartmánů Ramzová nebo Vám je rádi sdělíme na tomto telefonním čísle: 549 210 639.

Speciální akce - Hypotéka s úrokovou sazbou 4,99%

Ve spolupráci s naším finančním partnerem, společností Hyposervis, jsme pro naše klienty připravili speciální nabídku Hypotéky s úrokovou sazbou 4,99% při 5 letém fixačním období. Více informací o tomto produktu Vám rádi poskytneme v naší kanceláři.

Bydlení s nadhledem

Červeně zářící střechy domů, malebné uličky, náměstíčko, zelené lesy, stříbrně se lesknoucí vodní plochy… Svět jako na dlani… Ale proč jen jako? My Vám takový pohled na svět můžeme nabídnout, u vybraných lokalit jsme nechali zhotovit letecké snímky. Poznejte Jesenici, Jinočany a Vinoř z ptačí perspektivy.

Prázdninová akce ve Vinoři

Pro letní měsíce jsme pro Vás připravili následující prázdninovou akci: nyní při koupi nového bytu ve Vinoři získáváte jako bonus parkovací garážové stání v hodnotě 200.000 Kč ZDARMA. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do zařízení Vašeho nového bytu.

POZOR, tato akce je časově omezena a platí pouze na vybrané byty.

Prodej zděného bytu 3+kk/B (67 m2) v novostavbě Rudná - Obchodní ulice

Byt 3+kk (67 m²) s balkonem (5.6 m²) v osobním vlastnictví ve zvýšeném přízemí zděného domu v Rudné - Obchodní ulici.

Byt je zařízen ve vyšším standardu, kuchyňská linka je včetně elektrospotřebičů. V bytě je vlastní plynový kombinovaný kotel na vytápění a ohřev vody. K bytu patří garážové stání v suterénu.

Byt se nachází v klidné lokalitě nedaleko centra s výborným dopravním spojením MHD do Prahy.

Cena bytu 3.300.000 Kč vč. DPH.

V případě zájmu volejte 603 454 220.

Rudná u Prahy: Začínáme stavět!

Ve středu 16.7.2008 došlo k předání staveniště v Rudné u Prahy stavební firmě BR PROGRESS a v nejbližších dnech tak bude zahájena výstavba tří řadových rodinných domů v této lokalitě. Průběh výstavby bude možné sledovat prostřednictvím fotografií na našich stránkách.

1 5 7 8 9 10 11 12 13 15

Nabízíme vlastní bydlení za nejnižší ceny - vlastní byt levnější než pronájem. Nehledejte pronájem bytu, ale kupte si byt vlastní. Budete bydlet ve svém a prostředky, které by jste platili někomu za nájem budete splácet vlastní bydlení. BEMETT nabízí nejlevnější nové byty s měsíční splátkou hypotéčního úvěru již od 8.950 Kč měsíčně.

BEMETT staví všechny své byty nebo řadové rodinné domy, tak aby byl jejich budoucí provoz co nejúspornější. Bytové projekty opatřené průkazem energetické náročnosti budovy třídy C jsou pro nás standardem. Nicméně některé nově realizované projekty mají již energetický štítek B - energeticky úsporná stavba. U řadových rodinných domů jsou standardem energetické štítky B, nebo dokonce u některých projektů A - mimořádně úsporná stavba.