Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Akční cena 2.800 Kč/m2 na pozemky Rudná-Drahelčice

Společně se zahájením realizace inženýrských sítí v Rudné-Drahelčicích, lokalita "Slunečná", připravila naše společnost speciální nabídku v podobě zvýhodněné akční ceny 2.800 Kč/m². Každý, kdo v průběhu června uzavře smlouvu na některý z volných pozemků, získá slevu 400 Kč/m² oproti původní ceně. Bližší informace o této nabídce naleznete zde.

Tato akce je platná pouze do konce srpna 2009.

Rudná - Drahelčice: Začínáme stavět!

Ve středu 13.5.2009 došlo k předání staveniště v Drahelčicích u Prahy stavební firmě J.L.T. - stavební společnost, spol. s r.o. a v průběhu 14 dní tak bude zahájena výstavba inženýrských sítí a komunikací v lokalitě Slunečná. Průběh výstavby bude možné sledovat prostřednictvím fotografií na našich stránkách.

Doprodej posledního pozemku v Rudné u Prahy, lokalita “K Nučicím“

V naší nabídce naleznete poslední kompletně zasíťovaný pozemek v rezidenčním projektu Rudná u Prahy nyní za AKČNÍ CENU 4.200 Kč/m². Jedná se o klidnou lokalitu situovanou do vilové zástavby a čítající pouze 12 pozemků určených pro individuální výstavbu rodinných domů.

Více informací naleznete na stránce projektu Rudná u Prahy - lokalita "K Nučicím".

NEPROPÁSNĚTE toto zajímavé cenové zvýhodnění, které platí pouze do konce května 2009.

Bezpečná hypotéka - hypotéka s pojištěním neschopnosti splácet

Toužíte po novém bydlení, ale obáváte se v dnešní době ztráty zaměstnání a z toho plynoucí následné neschopnosti hypotéku splácet? Tyto obavy již můžete hodit za hlavu. Společnost BEMETT má pro Vás řešení. Přicházíme na trh s revolučním modelem bezpečné hypotéky. Každý klient, který si od nás počínaje dneškem koupí nový byt (a jeho nákup bude financovat hypotékou), získá jako bonus pojištění neschopnosti splácet, a to až na 5 let zcela ZDARMA. Toto pojištění za Vás zaplatí Vaše hypotéční splátky po dobu až 6 měsíců, kdy budete bez práce.

Přijďte si k nám splnit své sny o novém bydlení a veškeré další starosti nechte na nás. Více informací o bezpečné hypotéce naleznete zde.

Deštné v Orlických horách - po zimní přestávce začínáme znovu stavět

S nástupem jara se začíná probouzet i stavba horských apartmánů v Deštném. Včera začala společnost VCES a.s., generální dodavatel celé stavby, odklízet poslední zbytky sněhu ze staveniště. V následujících dnech tak bude stavba po zimní přestávce znovu v plném proudu. Nový průběh výstavby bude možné následně sledovat na stránkách projektu.

Pozemky Drahelčice u Prahy - novinka v nabídce

V naší nabídce teď nově naleznete pozemky v Drahelčicích u Prahy (1 km od Rudné). První etapa obsahuje 7 z celkového počtu 14 parcel určených pro individuální výstavbu rodinných domů. Pozemky o výměře 803 až 930 m² s jižní orientací jsou kompletně zasíťované (voda, elektro, plyn, kanalizace) a jejich cena je 3.200 Kč/m².

Více informací o nabídce pozemků v Drahelčicích.

Vyměňte svůj starý byt za nový

Máte byt v panelovém domě a uvažujete o změně?

Nabízíme jednoduché řešení: vyměňte ho za novostavbu. S naší pomocí to je nejsnazší a nejjednodušší cesta k novému bydlení.

Vyberte si nový byt, složte na něj pouze rezervační zálohu a na prodej svého bytu pak máte až 4 měsíce. Až do předání nového bytu budete v klidu a pohodlí svého současného bydlení. V případě, že se to Vám či realitní kanceláři prodej bytu nepodaří, vrátíme Vám složenou zálohu.

Cesta za novým bydlením nebyla ještě nikdy tak jednoduchá jako dnes.

Více informací naleznete zde

Sleva 180.000 Kč na horské apartmány

Trávíte rádi svůj volný čas na horách nebo hledáte vhodnou investici s výnosem z následného pronájmu?

Nabízíme Vám neopakovatelnou příležitost při nákupu horského apartmánu v Deštném v Orlických horách !

Pouze v průběhu února 2009 získají všichni noví klienti zároveň s podpisem smlouvy i parkovací stání v hodnotě 80.000 Kč ZDARMA a navíc časově omezenou SLEVU ve výši 100.000 Kč.

Využijte této jedinečné příležitosti a získejte nový horský apartmán se slevou 180.000 Kč.

Více informací o projektu Deštné v Orlických horách.

Investice do nového apartmánu a výnos od 7% z jeho následného pronájmu

Uvažujete o nákupu horského apartmánu za účelem jeho dalšího pronájmu k rekreaci? Nabízíme Vám projekt nacházející se v jednom z nejhezčích lyžařských areálů Orlických hor. Objekt horských apartmánů naleznete přímo v centru obce. Místní ski areál nabízí 5 km sjezdových tratí s možností nočního lyžování, sedačkovou lanovku, Snowpark, dětskou sjezdovku, množství strojově upravených běžeckých stop atd. Mimo jiné je přímo v areálu, nebo v jeho blízkém okolí, k dispozici množství restaurací, sjezdové svahy s umělým zasněžováním, lyžařská škola atd. Více o výnosech od 7% z následného pronájmu naleznete zde.

Neplaťte hypotéku, zaplatíme ji za Vás

V novém roce přicházíme s novinkou v oblasti financování Vašeho nového bydlení. Koupě bytu nemusí být už tak finančně zatěžující. Pokud do ledna 2009 uzavřete smlouvu na některý z volných bytů na Praze 10 v Uhříněvsi, budeme za Vás hradit úroky z vyčerpané části Vašeho hypotečního úvěru, a to až po dobu šesti měsíců. Navíc jako bonus od nás získáte parkovací stání v hodnotě 80.000 Kč zdarma. Výstavba tří obytných domů v Uhříněvsi je v plném proudu. V současné době je hotová hrubá stavba a probíhají vnitřní práce. Celý projekt bude dokončen na jaře 2009. Nepropásněte jedinečnou šanci a využijte naší speciální nabídky financování a získejte ještě k tomu parkovací stání zdarma, které rozdáváme až do konce února.

Podrobnější informace o této nabídce naleznete na stránce projektu Praha 10 - Uhříněves nebo Vám je rádi sdělíme na čísle: 257 289 311.

Výhodnější financování při koupi horských apartmánů Orlických horách

Deštné v Orlických horách se nachází v okrese Rychnov nad Kněžnou a je jedním z největších turistických středisek v Orlických horách. Pro ty, kdo zvažují koupi horského apartmánu v této lokalitě, jsme připravili speciální nabídku: stačí Vám zaplatit pouze 10% z kupní ceny a zbývající část ceny uhradíte teprve až po dokončení výstavby. Tento způsob financování nabízí především maximální zajištění Vaší investice. Také Vám pomůže ušetřit úroky z rozčerpané částky hypotečního úvěru (které byste v průběhu výstavby platili bance).

Podrobnější informace o této nabídce naleznete na stránce horských apartmánů Deštné nebo Vám je rádi sdělíme na čísle: 257 289 311.

PF 2009

Krásné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok přeje všem svým zákazníkům a obchodním partnerům společnost BEMETT, a.s.

Deštné v Orlických horách: Projektové financování od ČSOB

V tomto týdnu došlo k podpisu smlouvy mezi ČSOB a naší společností, a to na projektové financování výstavby horských apartmánů v lokalitě Deštné v Orlických horách. Novým i stávajícím klientům tak můžeme nabídnout nejen pestrou škálu bytů v této lokalitě, ale také garance silného bankovního ústavu, který se podílí na spolufinancování celého projektu.

Doprodej posledních 8 bytů s výraznou SLEVOU !

Projekt 167 bytů v Praze 9 - Vinoři je těsně před svým dokončením, byty budou K NASTĚHOVÁNÍ JEŠTĚ LETOS. Pro doprodej posledních 8 volných bytů nabízíme VÝRAZNÉ SLEVY ve výši 238.000 až 319.000 Kč. Využijte této jedinečné nabídky a přivítejte nový rok v novém bytě.

Více o projektu v Praze 9 - Vinoři

1 5 7 8 9 10 11 12 13 16

U společnosti BEMETT naleznete širokou nabídku vhodných lokalit pro vaše nové bydlení. Nejlevnější nové byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk v Praze a okolí stavíme v lokalitách Praha 8 – Bohnice a Chýně u Prahy. Nízkoenergetické řadové rodinné domy 4+kk a 5+kk využívající tepelné čerpadlo zase v lokalitách Rudná u Prahy, Chýně u Prahy a Buštěhrad.

Hypotéka BEMETT s exklusivní úrokovou sazbou 2,19%. Mimořádně jsme společně s naším partnerem společností HypoAsistent pro vás připravili exklusivní hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou 2,19% pro fix 3 nebo 5 let. Součástí tohoto balíčku je také:zdarma poplatek za zpracování úvěru, zdarma odhad kupované nemovitosti a zdarma vedení úvěrového účtu.