Nejlevnější nové byty a řadové rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Získejte k bytu 3+kk v Jesenici u Prahy parkovací stání ZDARMA

V naší nabídce naleznete nejlevnější nové byty v Praze a okolí, v cenách již od 33.000 Kč/m² včetně DPH. Aby pro Vás byla pořizovací cena nového bytu ještě dostupnější, připravili jsme v projektu Jesenice u Prahy II malý dárek v podobě jednoho parkovacího stání ke všem bytům 3+kk ZDARMA. Ušetříte tak 50.000 Kč, které můžete použít například na zařízení bytu.

Nepropásněte tuto akci,
která platí do konce června 2011.

Více informací naleznete na stránce projektu:
Jesenice u Prahy .

Informace o změně adresy

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

rádi bychom Vás tímto informovali o změně sídla naší společnosti. Od 2.5.2011 se naše společnost nachází na nové adrese:

Jeremiášova 2722/2b, Praha 5, 155 00.

Zahájen prodej dalších bytů ve viladomech Jinočany u Prahy

Zahájen prodej dalších 6 bytů ve viladomu v Jinočanech u Prahy II, lokalita "Jih".

- podlahová plocha bytů
od 94 m² - 100 m² (4+kk)

- součástí viladomů je oplocený pozemek cca 254 až 309 m²

zahájení výstavby: jaro 2011
dokončení výstavby: jaro 2012

ceny již od 33.750,- Kč/m²

Jinočany u Prahy: nově v nabídce dům B

Dnes byl zahájen prodej v pořadí již třetího nového domu označeného písmenem B v Jinočanech u Prahy. V nabídce naleznete byty 2+kk až 3+kk (39 až 93 m²) za ceny od 31.000 do 39.300 Kč/m² včetně DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 50 až 113 m².

zahájení výstavby: jaro 2011
dokončení výstavby: jaro 2012

Více informací o projektu:
Jinočany u Prahy .

Jinočany u Prahy: Začínáme stavět !

V dubnu 2011 byla zahájena výstavba nového obytného souboru v Jinočanech u Prahy. Realizace celé výstavby byla svěřena jednomu z našich prověřených dodavatelů, firmě SLÁDEK GROUP, a.s. a v nejbližších dnech tak dojde k realizaci výstavby samotných bytových domů v lokalitě "Jih“.

Průběh výstavby můžete sledovat prostřednictvím fotografií na stránce projektu:
Jinočany u Prahy II - lokalita "Jih".Nově v nabídce VI.etapa ŘRD Drahelčicích u Prahy

Na základě velkého zájmu ze strany zákazníků o nízkoenergetické řadové rodinné domy jsme nově připravili nabídku VI.etapy výstavby v Drahelčicích. Naleznete zde další 4 ŘRD. Ceny včetně pozemku a DPH se pohybují od 3,6 do 3,9 mil. Kč. Jako v předchozích etapách je každý z domů nabízen ve dvou variantách, a to v základní nebo variantě EKO, která v sobě skrývá solární kolektory pro ohřev teplé užitkové vody a elektrokotel s účinností až 99%.

Více informací o nových
ŘRD v Drahelčicích.

Získejte k bytu v Jesenici u Prahy parkovací stání ZDARMA

V naší nabídce naleznete nejlevnější nové byty v Praze a okolí, v cenách již od 33.000 Kč/m² včetně DPH. Aby pro Vás byla pořizovací cena nového bytu ještě dostupnější, připravili jsme v projektu Jesenice u Prahy II malý dárek v podobě parkovacího stání ZDARMA. Ušetříte tak 50.000 Kč, které můžete použít například na zařízení bytu. Nepropásněte tuto akci, která platí do konce dubna 2011.

Více informací naleznete na stránce projektu:
Jesenice u Prahy. .

Jinočany u Prahy II - nejlevnější nové byty od 31.000 Kč/m² vč. DPH

Zahájen prodej nových zděných bytů přímo na hranici hlavního města v Jinočanech u Prahy. V nabídce naleznete byty 2+kk až 3+kk (39 až 92 m²) za ceny od 31.000 do 37.500 Kč/m² vč. DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 47 až 156 m².

zahájení výstavby: jaro 2011
dokončení výstavby: jaro 2012

ZAVÁDĚCÍ CENY - 5% sleva na prvních 10 bytů!

Více informací o projektu:
Jinočany u Prahy II - lokalita "Jih" .

Deštné v Orlických horách - výprodej apartmánů se slevou 10%

Pro doprodej posledních volných apartmánů v Deštném v Orlických horách jsme připravili VELKÉ 10% SLEVY. Nyní si tedy můžete pořídit apartmán v ceně již od 1 mil. Kč.

Více informací naleznete na stránce projektu
Deštné v Orlických horách.

Nejlevnější nové byty 2+kk v Praze a okolí od 1,4 mil. Kč

V rámci právě realizovaného projektu v Jesenici u Prahy II jsme pro vás připravili novinku v podobě nejlevnějších malometrážních bytů 2+kk za ceny od 1,48 do 1,59 mil. Kč vč. DPH. V bytě naleznete menší obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu a předsíň s prostorem pro vestavěné skříně. To vše na ploše 37 m2. V ceně je dále zahrnuta u přízemních bytů předzahrádka a u bytů v patře balkón. Každý byt má také sklepní kóji v přízemí domu a jedno venkovní parkovací stání. Stačí vám pouze 50.000 Kč a zbytek můžete financovat hypotékou (měsíční splátka od 7.500 Kč). Naopak, v případě 15% akontace, je měsíční splátka hypotéky již od 6.100 Kč.

Více informací naleznete na stránce projektu
Jesenice u Prahy II - lokalita "V Roháči"

K ŘRD v Drahelčicích zelený bonus v hodnotě až 50.000 Kč

Naše společnost se zařadila mezi odborné dodavatele programu ZELENÁ ÚSPORÁM. Proto vám v rámci projektu řadových rodinných domů v Drahelčicích vzniká nárok na dotaci ve výši až 50.000 Kč za solární systémy na ohřev TUV, které jsou součástí domu. Nejen že vám tyto solární panely po část roku zajistí ohřev vodu zcela zdarma, ale navíc prostřednictvím výše uvedeného programu získáte nazpět část vložených prostředků. Zároveň vám pomůžeme s vyřízením a podáním žádosti o dotaci z programu ZELENÁ ÚSPORÁM.

BYDLENÍ AŽ NA 2 ROKY ZDARMA !

V naší nabídce naleznete nejlevnější nové byty v Praze a okolí, v cenách již od 33.000 Kč/m² včetně DPH. Aby pro Vás byla pořizovací cena nového bytu ještě dostupnější, připravili jsme v projektu Jesenice u Prahy II (objekty C, E a F) dárek v podobě až 2 let bydlení zdarma. Uhradíme za Vás veškeré náklady spojené s provozem nového bytu (vytápění, ohřev TUV, fond oprav atd.), a to až do částky 100.000 Kč*. POZOR, AKCE PRODLOUŽENA DO KONCE LEDNA 2011.

Více informací naleznete na stránce projektu
Jesenice u Prahy.

Nově v nabídce V.etapa ŘRD Drahelčicích u Prahy

Na základě velkého zájmu ze strany zákazníků o nízkoenergetické řadové rodinné domy jsme nově připravili nabídku V.etapy výstavby v Drahelčicích. Naleznete zde dalších sedm domů. Ceny včetně pozemku a DPH se pohybují od 3,5 do 4,2 mil. Kč. Jako v předchozích etapách je každý z domů nabízen ve dvou variantách, a to v základní nebo variantě EKO, která v sobě skrývá solární kolektory pro ohřev teplé užitkové vody a elektrokotel s účinností až 99%.

Více informací o nových
ŘRD v Drahelčicích naleznete zde.

Poslední volný byt 3+kk (63 m²) v projektu Praha 9 - Vinoř

Nový zděný byt 3+kk (63 m²) s dvěma parkovacími stáními v Praze 9 - Vinoři. Klidná lokalita navazující na zástavbu stávajících rodinných domů. Kompletní občanská vybavenost a dobrá dostupnost MHD na metro C Letňany a krásná okolní příroda. Stačí vám pouze 50.000 Kč z ceny a ostatní můžete financovat hypotéčním úvěrem.

CENA: 2.625.200 Kč vč. DPH

Pro více informací nebo prohlídku bytu volejte
603 263 643.

1 4 5 6 7 8 9 10 12 15

Na realitním trhu působíme již 20 let. Patříme mezi přední české developery specializující se na výstavbu NEJLEVNĚJŠÍCH NOVÝCH BYTŮ a NÍZKOENERGETICKÝCH ŘADOVÝCH RODINNÝCH DOMŮ. Za dobu naší existence jsme zkolaudovali a novým klientům předali více než 3300 bytových jednotek, horských apartmánů, rodinných domů a pozemků. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti startovacího bydlení jsme Vám schopni nabídnout vždy cenově nejdostupnější bydlení v Praze, Brně a jejich příměstských lokalitách - s dobrou dopravní dostupností, nejen pro mladou generaci.

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.