Nejlevnější nové byty a řadové rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1730
257 289 311

Jinočany u Prahy: nově v nabídce dům B

Dnes byl zahájen prodej v pořadí již třetího nového domu označeného písmenem B v Jinočanech u Prahy. V nabídce naleznete byty 2+kk až 3+kk (39 až 93 m²) za ceny od 31.000 do 39.300 Kč/m² včetně DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 50 až 113 m².

zahájení výstavby: jaro 2011
dokončení výstavby: jaro 2012

Více informací o projektu:
Jinočany u Prahy .

Jinočany u Prahy: Začínáme stavět !

V dubnu 2011 byla zahájena výstavba nového obytného souboru v Jinočanech u Prahy. Realizace celé výstavby byla svěřena jednomu z našich prověřených dodavatelů, firmě SLÁDEK GROUP, a.s. a v nejbližších dnech tak dojde k realizaci výstavby samotných bytových domů v lokalitě "Jih“.

Průběh výstavby můžete sledovat prostřednictvím fotografií na stránce projektu:
Jinočany u Prahy II - lokalita "Jih".Nově v nabídce VI.etapa ŘRD Drahelčicích u Prahy

Na základě velkého zájmu ze strany zákazníků o nízkoenergetické řadové rodinné domy jsme nově připravili nabídku VI.etapy výstavby v Drahelčicích. Naleznete zde další 4 ŘRD. Ceny včetně pozemku a DPH se pohybují od 3,6 do 3,9 mil. Kč. Jako v předchozích etapách je každý z domů nabízen ve dvou variantách, a to v základní nebo variantě EKO, která v sobě skrývá solární kolektory pro ohřev teplé užitkové vody a elektrokotel s účinností až 99%.

Více informací o nových
ŘRD v Drahelčicích.

Získejte k bytu v Jesenici u Prahy parkovací stání ZDARMA

V naší nabídce naleznete nejlevnější nové byty v Praze a okolí, v cenách již od 33.000 Kč/m² včetně DPH. Aby pro Vás byla pořizovací cena nového bytu ještě dostupnější, připravili jsme v projektu Jesenice u Prahy II malý dárek v podobě parkovacího stání ZDARMA. Ušetříte tak 50.000 Kč, které můžete použít například na zařízení bytu. Nepropásněte tuto akci, která platí do konce dubna 2011.

Více informací naleznete na stránce projektu:
Jesenice u Prahy. .

Jinočany u Prahy II - nejlevnější nové byty od 31.000 Kč/m² vč. DPH

Zahájen prodej nových zděných bytů přímo na hranici hlavního města v Jinočanech u Prahy. V nabídce naleznete byty 2+kk až 3+kk (39 až 92 m²) za ceny od 31.000 do 37.500 Kč/m² vč. DPH. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 47 až 156 m².

zahájení výstavby: jaro 2011
dokončení výstavby: jaro 2012

ZAVÁDĚCÍ CENY - 5% sleva na prvních 10 bytů!

Více informací o projektu:
Jinočany u Prahy II - lokalita "Jih" .

Deštné v Orlických horách - výprodej apartmánů se slevou 10%

Pro doprodej posledních volných apartmánů v Deštném v Orlických horách jsme připravili VELKÉ 10% SLEVY. Nyní si tedy můžete pořídit apartmán v ceně již od 1 mil. Kč.

Více informací naleznete na stránce projektu
Deštné v Orlických horách.

Nejlevnější nové byty 2+kk v Praze a okolí od 1,4 mil. Kč

V rámci právě realizovaného projektu v Jesenici u Prahy II jsme pro vás připravili novinku v podobě nejlevnějších malometrážních bytů 2+kk za ceny od 1,48 do 1,59 mil. Kč vč. DPH. V bytě naleznete menší obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu a předsíň s prostorem pro vestavěné skříně. To vše na ploše 37 m2. V ceně je dále zahrnuta u přízemních bytů předzahrádka a u bytů v patře balkón. Každý byt má také sklepní kóji v přízemí domu a jedno venkovní parkovací stání. Stačí vám pouze 50.000 Kč a zbytek můžete financovat hypotékou (měsíční splátka od 7.500 Kč). Naopak, v případě 15% akontace, je měsíční splátka hypotéky již od 6.100 Kč.

Více informací naleznete na stránce projektu
Jesenice u Prahy II - lokalita "V Roháči"

K ŘRD v Drahelčicích zelený bonus v hodnotě až 50.000 Kč

Naše společnost se zařadila mezi odborné dodavatele programu ZELENÁ ÚSPORÁM. Proto vám v rámci projektu řadových rodinných domů v Drahelčicích vzniká nárok na dotaci ve výši až 50.000 Kč za solární systémy na ohřev TUV, které jsou součástí domu. Nejen že vám tyto solární panely po část roku zajistí ohřev vodu zcela zdarma, ale navíc prostřednictvím výše uvedeného programu získáte nazpět část vložených prostředků. Zároveň vám pomůžeme s vyřízením a podáním žádosti o dotaci z programu ZELENÁ ÚSPORÁM.

BYDLENÍ AŽ NA 2 ROKY ZDARMA !

V naší nabídce naleznete nejlevnější nové byty v Praze a okolí, v cenách již od 33.000 Kč/m² včetně DPH. Aby pro Vás byla pořizovací cena nového bytu ještě dostupnější, připravili jsme v projektu Jesenice u Prahy II (objekty C, E a F) dárek v podobě až 2 let bydlení zdarma. Uhradíme za Vás veškeré náklady spojené s provozem nového bytu (vytápění, ohřev TUV, fond oprav atd.), a to až do částky 100.000 Kč*. POZOR, AKCE PRODLOUŽENA DO KONCE LEDNA 2011.

Více informací naleznete na stránce projektu
Jesenice u Prahy.

Nově v nabídce V.etapa ŘRD Drahelčicích u Prahy

Na základě velkého zájmu ze strany zákazníků o nízkoenergetické řadové rodinné domy jsme nově připravili nabídku V.etapy výstavby v Drahelčicích. Naleznete zde dalších sedm domů. Ceny včetně pozemku a DPH se pohybují od 3,5 do 4,2 mil. Kč. Jako v předchozích etapách je každý z domů nabízen ve dvou variantách, a to v základní nebo variantě EKO, která v sobě skrývá solární kolektory pro ohřev teplé užitkové vody a elektrokotel s účinností až 99%.

Více informací o nových
ŘRD v Drahelčicích naleznete zde.

Poslední volný byt 3+kk (63 m²) v projektu Praha 9 - Vinoř

Nový zděný byt 3+kk (63 m²) s dvěma parkovacími stáními v Praze 9 - Vinoři. Klidná lokalita navazující na zástavbu stávajících rodinných domů. Kompletní občanská vybavenost a dobrá dostupnost MHD na metro C Letňany a krásná okolní příroda. Stačí vám pouze 50.000 Kč z ceny a ostatní můžete financovat hypotéčním úvěrem.

CENA: 2.625.200 Kč vč. DPH

Pro více informací nebo prohlídku bytu volejte
603 263 643.

Pojištění nemovitosti s 25% slevou

HypoAsistent připravil ve spolupráci s pojišťovnou Generali pro klienty společnosti BEMETT výraznou slevu na pojištění domácnosti, bytu či rodinného domu.

Tato podzimní nabídka platí od 23.9. do 31.12.2010 a slevu ve výši 25% mohou uplatnit klienti BEMETTu, kteří v uvedeném období uzavřou pojistku prostřednictvím specialisty HypoAsistent. Více informací získáte na telefonu 608 444 080.

Jesenice u Prahy II - III.etapa bytů nově v nabídce

Zahájen prodej III.etapy výstavby nových zděných bytů v Jesenici u Prahy - lokalita "V Roháči", jen 6 km od hranice Prahy. V nabídce naleznete 52 bytů 1+kk až 3+kk (37 až 77 m²) za ceny od 35.250 do 40.750 Kč/m² včetně DPH v objektu G. Součástí přízemních bytů jsou oplocené předzahrádky o velikosti 31 až 260 m².

Na prvních 5 bytů v tomto domě sleva 5%.

zahájení výstavby: podzim 2010
dokončení výstavby: konec roku 2011

Více informací o projektu:
Jesenice u Prahy - lokalita "V Roháči"..

Prodej vzorového bytu 3+kk v Praze 10 - Uhříněvsi

Zděný byt 3+kk (64,7 m²) s balkónem 3,5 m² a venkovním parkovacím stáním v cihlovém domě (zkolaudovaném v říjnu 2009) v Praze-Uhříněvsi, ul. V Kuťatech. Součástí kupní ceny je kuchyňská linka včetně spotřebičů a vestavěné skříně (v chodbě, ložnici a obývacím pokoji). Jedná se o klidnou lokalita navazující na stávající zástavbu rodinných domů. Součástí obytného souboru je také dětské hřiště. Kompletní občanská vybavenost, dobrá dostupnost MHD a krásná okolní příroda. Stačí vám pouze 50.000 Kč z ceny a ostatní můžete financovat hypotečním úvěrem. K nastěhování od října 2010.

CENA: 3.275.364 Kč vč. DPH

Pro více informací nebo prohlídku bytu volejte
603 263 643.

1 4 5 6 7 8 9 10 12 15

U společnosti BEMETT naleznete širokou nabídku vhodných lokalit pro vaše nové bydlení. Nejlevnější nové byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk v Praze a okolí stavíme v lokalitách Praha 8 – Bohnice a Chýně u Prahy. Nízkoenergetické řadové rodinné domy 4+kk a 5+kk využívající tepelné čerpadlo zase v lokalitách Rudná u Prahy, Chýně u Prahy a Buštěhrad.

BEMETT staví všechny své byty nebo řadové rodinné domy, tak aby byl jejich budoucí provoz co nejúspornější. Bytové projekty opatřené průkazem energetické náročnosti budovy třídy C jsou pro nás standardem. Nicméně některé nově realizované projekty mají již energetický štítek B - energeticky úsporná stavba. U řadových rodinných domů jsou standardem energetické štítky B, nebo dokonce u některých projektů A - mimořádně úsporná stavba.