Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Podzimní akce: kuchyňská linka v hodnotě 150 tis. Kč ZDARMA !

Na začátek školního roku jsme pro Vás připravili následující podzimní akci: každý klient, který v termínu od 1.9. do 30.9.2008 uzavře novou smlouvu na byt v Praze 9 - Vinoři, obdrží jako dárek KUCHYŇSKOU LINKU v hodnotě 150.000 Kč dle vlastního výběru od některého z našich dodavatelů.

Prodlužte si léto

Nabízíme Vám možnost týdenní dovolené v jednom z nejznámějších horských středisek Jeseníků. Pro letošní "babí léto" připravila naše společnost komfortní ubytování v horských apartmánech v lyžařském a turistickém centru Ramzová se speciální SLEVOU 20% na last minute do konce září 2008.

Podrobnější informace o této nabídce naleznete na stránce horských apartmánů Ramzová nebo Vám je rádi sdělíme na tomto telefonním čísle: 549 210 639.

Speciální akce - Hypotéka s úrokovou sazbou 4,99%

Ve spolupráci s naším finančním partnerem, společností Hyposervis, jsme pro naše klienty připravili speciální nabídku Hypotéky s úrokovou sazbou 4,99% při 5 letém fixačním období. Více informací o tomto produktu Vám rádi poskytneme v naší kanceláři.

Bydlení s nadhledem

Červeně zářící střechy domů, malebné uličky, náměstíčko, zelené lesy, stříbrně se lesknoucí vodní plochy… Svět jako na dlani… Ale proč jen jako? My Vám takový pohled na svět můžeme nabídnout, u vybraných lokalit jsme nechali zhotovit letecké snímky. Poznejte Jesenici, Jinočany a Vinoř z ptačí perspektivy.

Prázdninová akce ve Vinoři

Pro letní měsíce jsme pro Vás připravili následující prázdninovou akci: nyní při koupi nového bytu ve Vinoři získáváte jako bonus parkovací garážové stání v hodnotě 200.000 Kč ZDARMA. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do zařízení Vašeho nového bytu.

POZOR, tato akce je časově omezena a platí pouze na vybrané byty.

Prodej zděného bytu 3+kk/B (67 m2) v novostavbě Rudná - Obchodní ulice

Byt 3+kk (67 m²) s balkonem (5.6 m²) v osobním vlastnictví ve zvýšeném přízemí zděného domu v Rudné - Obchodní ulici.

Byt je zařízen ve vyšším standardu, kuchyňská linka je včetně elektrospotřebičů. V bytě je vlastní plynový kombinovaný kotel na vytápění a ohřev vody. K bytu patří garážové stání v suterénu.

Byt se nachází v klidné lokalitě nedaleko centra s výborným dopravním spojením MHD do Prahy.

Cena bytu 3.300.000 Kč vč. DPH.

V případě zájmu volejte 603 454 220.

Rudná u Prahy: Začínáme stavět!

Ve středu 16.7.2008 došlo k předání staveniště v Rudné u Prahy stavební firmě BR PROGRESS a v nejbližších dnech tak bude zahájena výstavba tří řadových rodinných domů v této lokalitě. Průběh výstavby bude možné sledovat prostřednictvím fotografií na našich stránkách.

Prázdninová akce v Uhříněvsi

Pro letní měsíce jsme pro Vás připravili následující prázdninovou akci: nyní při koupi nového bytu v Uhříněvsi získáváte jako bonus parkovací stání v hodnotě 80 000 Kč ZDARMA. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do zařízení vašeho nového bytu.

POZOR, tato akce je časově omezena.

Rudná - rodinný trojdům: BRZY V NAŠÍ NABÍDCE

Zanedlouho v naší nabídce naleznete projekt výstavby tří rodinných domů v Rudné u Prahy. Bude se jednat o domy s dispozičním řešením 4+1 o podlahové ploše 131 m². V přízemí domu naleznete prostorný obývací pokoj, kuchyň, koupelnu s WC, zádveří, šatnu a halu se schodištěm. V patře potom tři ložnice a koupelnu.

Více informací naleznete již brzy na našich stránkách.

SLEVA 250.000 Kč na poslední volné byty na Praze 9

Společně s blížícím se dokončením obytného souboru Praha 9 - Vinoř, lokalita "Na Dlouhých" máme pro Vás speciální nabídku. Na poslední volné byty v objektu L byla připravena SLEVA 250.000 Kč. Nabídka platí na šest nově uzavřených rezervačních smluv od 26.5.2008. Nepropásněte tuto neopakovatelnou příležitost, jak získat nový byt o čtvrt miliónu levněji.

Více informací o projektu Praha 9 - Vinoř.

Deštné: výstavba zahájena

Společnost VCES, která pro nás realizuje výstavbu horských apartmánů, převzala staveniště. Objekt vyroste na mírně svažitém pozemku, přímo v centru obce. Průběh výstavby můžete sledovat na stránkách projektu Deštné.

Deštné v Orlických horách je ideálním místem k zimním radovánkám, v blízkosti budoucích apartmánů se nachází ski areál. Milovníkům zimních sportů je zde k dispozici 5 kilometrů sjezdových tratí, Snowpark, dětská sjezdovka, lyžařská škola a velké množství strojově upravených běžeckých stop.

Více o projektu Deštné.

Byty ve Vinoři začneme předávat majitelům

Výstavba I. etapy bytových domů ve Vinoři je dokončena. Momentálně probíhá kolaudace a koncem května tak dojde k předání prvních bytů novým majitelům. Současně také probíhá realizace II. etapy nízkopodlažních bytových domů, kde je v nabídce už jen několik posledních volných bytů (o velikostech 2+kk a 3+kk, od 64m² do 90m²). Nepropásněte tuto poslední možnost získat nový byt v atraktivní lokalitě s vynikající dostupností do centra.

Více o nabídce bytů v Praze 9 - Vinoři.

Praha 10 - Uhříněves: Začínáme stavět!

V průběhu dubna došlo k předání staveniště v Praze 10 - Uhříněvsi stavební firmě KONSTRUKTIVA BRANKO a.s. a v současnosti byla zahájena výstavba obytného souboru v lokalitě „V Kuťatech“.

Průběh výstavby bude možné sledovat prostřednictvím fotografií na stránce projektu.

Hypoteční PRÁZDNINY na 1 rok ZDARMA !

Pro nové klienty jsme připravili speciální nabídku financování*. Jedná se o hypoteční úvěr s možností odložení splátek až o 1 rok, a to již ve fázi prvního čerpání. V průběhu výstavby tak nebudete muset platit žádné úroky z rozčerpané části hypotečního úvěru a následně, po dobu ročního odkladu, ani žádné měsíční splátky. Ušetřené prostředky tak můžete využít například na zařízení Vašeho nového bytu.

Balíček jarních výhod pro vaše lepší bydlení

Pokud se rozhodujete o koupi nového bytu v lokalitě Prahy 9 - Vinoř, připravili jsme pro Vás balíček jarních výhod, který jistě oceníte:

- snížení ceny u posledních volných bytu až o 130.000 Kč

- navíc stále probíhá akce kuchyňská linka zdarma již pouze pro posledních 5 klientů

- speciální hypotéka s možností odložení splátek hypotéčního úvěru až o 1 rok

Více informací o projektu Praha 9 - Vinoř.

1 5 8 9 10 11 12 13 14 16

Nabízíme vlastní bydlení za nejnižší ceny - vlastní byt levnější než pronájem. Nehledejte pronájem bytu, ale kupte si byt vlastní. Budete bydlet ve svém a prostředky, které by jste platili někomu za nájem budete splácet vlastní bydlení. BEMETT nabízí nejlevnější nové byty s měsíční splátkou hypotéčního úvěru již od 8.950 Kč měsíčně.

BEMETT v rámci s svých vybraných obytných souborů nabízí podnikatelům a drobným živnostníkům volné nebytové (obchodní nebo kancelářské) prostory pro jejich podnikání. Komerční prostor je možné si přímo zakoupit, nebo dlouhodobě pronajmout. V současné době nabízíme tyto prostory v lokalitách Praha 10 - Kolovraty, Jesenice u Prahy a Rudná u Prahy.