Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Bydlení s nadhledem

Červeně zářící střechy domů, malebné uličky, náměstíčko, zelené lesy, stříbrně se lesknoucí vodní plochy… Svět jako na dlani… Ale proč jen jako? My Vám takový pohled na svět můžeme nabídnout, u vybraných lokalit jsme nechali zhotovit letecké snímky. Poznejte Jesenici, Jinočany a Vinoř z ptačí perspektivy.

Prázdninová akce ve Vinoři

Pro letní měsíce jsme pro Vás připravili následující prázdninovou akci: nyní při koupi nového bytu ve Vinoři získáváte jako bonus parkovací garážové stání v hodnotě 200.000 Kč ZDARMA. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do zařízení Vašeho nového bytu.

POZOR, tato akce je časově omezena a platí pouze na vybrané byty.

Prodej zděného bytu 3+kk/B (67 m2) v novostavbě Rudná - Obchodní ulice

Byt 3+kk (67 m²) s balkonem (5.6 m²) v osobním vlastnictví ve zvýšeném přízemí zděného domu v Rudné - Obchodní ulici.

Byt je zařízen ve vyšším standardu, kuchyňská linka je včetně elektrospotřebičů. V bytě je vlastní plynový kombinovaný kotel na vytápění a ohřev vody. K bytu patří garážové stání v suterénu.

Byt se nachází v klidné lokalitě nedaleko centra s výborným dopravním spojením MHD do Prahy.

Cena bytu 3.300.000 Kč vč. DPH.

V případě zájmu volejte 603 454 220.

Rudná u Prahy: Začínáme stavět!

Ve středu 16.7.2008 došlo k předání staveniště v Rudné u Prahy stavební firmě BR PROGRESS a v nejbližších dnech tak bude zahájena výstavba tří řadových rodinných domů v této lokalitě. Průběh výstavby bude možné sledovat prostřednictvím fotografií na našich stránkách.

Prázdninová akce v Uhříněvsi

Pro letní měsíce jsme pro Vás připravili následující prázdninovou akci: nyní při koupi nového bytu v Uhříněvsi získáváte jako bonus parkovací stání v hodnotě 80 000 Kč ZDARMA. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do zařízení vašeho nového bytu.

POZOR, tato akce je časově omezena.

Rudná - rodinný trojdům: BRZY V NAŠÍ NABÍDCE

Zanedlouho v naší nabídce naleznete projekt výstavby tří rodinných domů v Rudné u Prahy. Bude se jednat o domy s dispozičním řešením 4+1 o podlahové ploše 131 m². V přízemí domu naleznete prostorný obývací pokoj, kuchyň, koupelnu s WC, zádveří, šatnu a halu se schodištěm. V patře potom tři ložnice a koupelnu.

Více informací naleznete již brzy na našich stránkách.

SLEVA 250.000 Kč na poslední volné byty na Praze 9

Společně s blížícím se dokončením obytného souboru Praha 9 - Vinoř, lokalita "Na Dlouhých" máme pro Vás speciální nabídku. Na poslední volné byty v objektu L byla připravena SLEVA 250.000 Kč. Nabídka platí na šest nově uzavřených rezervačních smluv od 26.5.2008. Nepropásněte tuto neopakovatelnou příležitost, jak získat nový byt o čtvrt miliónu levněji.

Více informací o projektu Praha 9 - Vinoř.

Deštné: výstavba zahájena

Společnost VCES, která pro nás realizuje výstavbu horských apartmánů, převzala staveniště. Objekt vyroste na mírně svažitém pozemku, přímo v centru obce. Průběh výstavby můžete sledovat na stránkách projektu Deštné.

Deštné v Orlických horách je ideálním místem k zimním radovánkám, v blízkosti budoucích apartmánů se nachází ski areál. Milovníkům zimních sportů je zde k dispozici 5 kilometrů sjezdových tratí, Snowpark, dětská sjezdovka, lyžařská škola a velké množství strojově upravených běžeckých stop.

Více o projektu Deštné.

Byty ve Vinoři začneme předávat majitelům

Výstavba I. etapy bytových domů ve Vinoři je dokončena. Momentálně probíhá kolaudace a koncem května tak dojde k předání prvních bytů novým majitelům. Současně také probíhá realizace II. etapy nízkopodlažních bytových domů, kde je v nabídce už jen několik posledních volných bytů (o velikostech 2+kk a 3+kk, od 64m² do 90m²). Nepropásněte tuto poslední možnost získat nový byt v atraktivní lokalitě s vynikající dostupností do centra.

Více o nabídce bytů v Praze 9 - Vinoři.

Praha 10 - Uhříněves: Začínáme stavět!

V průběhu dubna došlo k předání staveniště v Praze 10 - Uhříněvsi stavební firmě KONSTRUKTIVA BRANKO a.s. a v současnosti byla zahájena výstavba obytného souboru v lokalitě „V Kuťatech“.

Průběh výstavby bude možné sledovat prostřednictvím fotografií na stránce projektu.

Hypoteční PRÁZDNINY na 1 rok ZDARMA !

Pro nové klienty jsme připravili speciální nabídku financování*. Jedná se o hypoteční úvěr s možností odložení splátek až o 1 rok, a to již ve fázi prvního čerpání. V průběhu výstavby tak nebudete muset platit žádné úroky z rozčerpané části hypotečního úvěru a následně, po dobu ročního odkladu, ani žádné měsíční splátky. Ušetřené prostředky tak můžete využít například na zařízení Vašeho nového bytu.

Balíček jarních výhod pro vaše lepší bydlení

Pokud se rozhodujete o koupi nového bytu v lokalitě Prahy 9 - Vinoř, připravili jsme pro Vás balíček jarních výhod, který jistě oceníte:

- snížení ceny u posledních volných bytu až o 130.000 Kč

- navíc stále probíhá akce kuchyňská linka zdarma již pouze pro posledních 5 klientů

- speciální hypotéka s možností odložení splátek hypotéčního úvěru až o 1 rok

Více informací o projektu Praha 9 - Vinoř.

Bydlení bez poplatků 1 rok od nastěhování!

Společně s naším finančním partnerem, společností HYPOSERVIS, jsme pro naše klienty připravili novou možnost financování Vašeho nového bydlení.

Pokud si v naší nabídce vyberete některý z volných bytů v projektu Praha 9 - Vinoř, lokalita Na Dlouhých, můžete využít akce "Bydlení bez poplatků 1 rok od nastěhování". Po tuto dobu nebudete muset splácet žádné hypoteční splátky a své finanční prostředky budete moci naopak využít např. k zařízení Vašeho nového bytu.

Více informací o této možnosti Vám rádi poskytneme na osobní schůzce v naší kanceláři.K bytům na Praze 9 ZDARMA kuchyňská linka !

Prvních sedm nových klientů*, kteří uzavřou smlouvu na byt v Praze 9 - Vinoři, obdrží jako dárek KUCHYŇSKOU LINKU od společnosti ALLY STUDIO vč. spotřebičů značky Baumatic**.

Podrobnosti o této nabídce.

Praha 9 - Vinoř: poslední dva volné byty v I.etapě

Doprodej dvou posledních bytů 1+kk a 2+kk z I.etapy projektu Praha 9 - Vinoř, lokalita "Na Dlouhých". Nadstandardní vybavení již v základní ceně, ke každému bytu jedno venkovní parkovací stání.

- podlahová plocha
od 37 m² (1+kk) - 60 m² (2+kk)

zahájení výstavby: PROBÍHÁ
dokončení výstavby: květen 2008

Více informací o projektu
Praha 9 - Vinoř.

1 5 9 10 11 12 13 14 15 16

Hledáte nejlevnější nízkoenergetický řadový rodinný dům se solárním ohřevem TUV, nebo tepelným čerpadlem? Nabízíme vám ho již od 9,8 mil. Kč a to včetně pozemku a DPH. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu a obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby. Co se týče energetické náročnosti řadí se tyto rodinné domy do kategorie B - energeticky úsporná stavba.

Speciální HYPOTÉKA BEMETT s úrokem 2,99% a fixací 3 roky na všechny naše byty a domy. Vybírat můžete ze široké nabídky níže uvedených novostaveb v Praze a okolí. Tuto akci je možné získat v případě, že využijete financování nového bydlení od našeho partnera, společnosti HypoAsistent.