Nejlevnější nové byty a řadové rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1730
257 289 311

Praha 9 - Vinoř (II.etapa): Nový dům v nabídce

Jedním z posledních bytových domů v lokalitě Praha 9 - Vinoř, který naleznete počínaje dneškem na našich stránkách, je objekt označený písmenem N. K dispozici zde budou byty 1+kk až 3+kk s garážovým stáním a rovněž velmi poptávané byty s předzahrádkou.

Nadstandardní vybavení bytových jednotek je již v základní ceně.

- podlahová plocha
od 42 m² (1+kk) do 74 m² (3+kk)

předzahrádky 30 - 97 m²

zahájení výstavby: léto 2007
dokončení výstavby: zima 2008

ceny od 37.500,- Kč/m²

Více informací

Praha 10 - Uhříněves: Projektové financování od KB

Na konci srpna 2007 došlo k podpisu smlouvy mezi Komerční bankou a naší společností, a to na projektové financování výstavby v lokalitě Praha 10 - Uhříněves. Novým i stávajícím klientům tak můžeme nabídnout nejen pestrou škálu bytů v této lokalitě, ale také garance silného bankovního ústavu, který se podílí na spolufinancování celého projektu.

NOVINKA V NABÍDCE - zděné byty v Praze 10 - Uhříněvsi

V naší nabídce naleznete nový projekt bytové výstavby v Praze 10 - Uhříněvsi. Nové byty se budou nacházet ve čtyřpodlažních bytových domech s výtahem zasazených do klidné lokality obklopené stávající zástavbou rodinných domů s dobrou dostupností MHD do centra. Naleznete zde byty 2+kk až 3+kk (přízemní byty s předzahrádkou 44 až 279 m²) s venkovním parkovacím stáním.

- podlahová plocha
od 46 m² (2+kk) do 90 m² (3+kk)

zahájení výstavby: jaro 2008
dokončení výstavby: jaro 2009

Více informací

BEMETT, spol. s r.o. a ATILO a.s. se mění na BEMETT, a.s.

Vážení klienti a obchodní partneři,

tímto Vás chceme informovat, že počínaje dnešním dnem byla dokončena fúze společností BEMETT, s.r.o. a ATILO, a.s.

Ke dni 31.8.2007 se nástupnickou společností stává BEMETT, a.s., IČ: 26186284, která přebírá veškeré podnikatelské aktivity a bude plynule pokračovat v realizaci stávajícího podnikatelského programu slučovaných společností. Současně s přechodem jmění přecházejí na nástupnickou společnost BEMETT, a.s. veškerá práva a povinnosti slučovaných společností.

 

Poslední volné byty v Jesenici u Prahy

Doprodej posledních volných bytů 2+kk a 3+kk s předzahrádkou v Jesenici u Prahy.

Nadstandardní vybavení bytových jednotek již v základní ceně.

- podlahová plocha bytů
od 56 m² (2+kk) - 90 m² (3+kk)

dokončení výstavby léto 2007

Dva komerční prostory v Jinočanech u Prahy

Hledáte nové prostory pro Vaše podnikání? Nebo už jsou Vám stávající prostory malé? Chcete rozšířit sortiment Vašich služeb? Chcete být blíže Vašim zákazníkům? Nechcete už dále platit drahý nájem a rádi byste se přestěhovali do vlastního? Nabízíme Vám řešení!

Prodej dvou komerčních prostor v právě dokončovaném polyfunkčním domě v Jinočanech u Prahy. Prostory o velikosti 54,6 m² za cenu 1.739.324 Kč vč. 19% DPH (pro plátce možnost odpočtu DPH).

Stačí Vám 30% kupní ceny, ostatní můžete financovat hypotéčním úvěrem, který Vám pomůžeme vyřídit.

Více o této nabídce zde nebo na telefonních číslech 257 289 311.

Praha 9 - Vinoř: Projektové financování od ČSOB

Dne 17.4.2007 došlo k podpisu smlouvy mezi naší společností a společností ČSOB na projektové financování právě probíhající výstavby v lokalitě Praha 9 - Vinoř. Novým i stávajícím klientům tak můžeme nabídnout nejen pestrou škálu bytů v této lokalitě, ale také garance silného bankovního ústavu, který se podílí na spolufinancování celého projektu.

Poslední 4 komerční prostory v Jesenici u Prahy

Hledáte nové prostory pro Vaše podnikání? Nebo už jsou Vám stávající prostory malé? Chcete rozšířit sortiment Vašich služeb? Chcete být blíže Vašim zákazníkům? Nechcete už dále platit drahý nájem a rádi byste se přestěhovali do vlastního? Nabízíme Vám řešení!

Prodej posledních 4 komerčních prostor v nově dokončované bytové zástavbě v lokalitě Mladíkov. Prostory o velikosti 56 m² a 64 m² za cenu 26.000 Kč vč. 19% DPH (pro plátce možnost odpočtu DPH).

Stačí Vám 30% kupní ceny, ostatní můžete financovat hypotéčním úvěrem od 7.614 Kč/m², který Vám pomůžeme vyřídit.

Více o této nabídce naleznete zde nebo na telefonních číslech 257 289 311.

Akce:
do konce května 2007 sleva 10% z ceny!

Praha 9 - Vinoř (II.etapa): Další nové byty v naší nabídce

Tentokrát do nabídky připravila naše společnost bytový dům označený písmenem M. K dispozici zde budou byty 2+kk až 3+kk s garážovým stáním a rovněž velmi poptávané byty s předzahrádkou.

Nadstandardní vybavení bytových jednotek již v základní ceně.

- podlahová plocha
od 53 m² (2+kk) do 74 m² (3+kk)

- předzahrádky 30 - 113 m²

zahájení výstavby: léto 2007
dokončení výstavby: léto 2008

ceny od 34.800,- Kč/m²

Praha 9 - Vinoř: Začínáme stavět !

V příštím týdnu dojde k předání staveniště v Praze 9 - Vinoři stavební firmě SYNER, s.r.o. a následně k zahájení výstavby I.etapy (objekty A až F) obytného souboru v lokalitě „Na Dlouhých“.

Průběh výstavby bude možné sledovat prostřednictvím fotografií na stránce projektu
Praha 9 - Vinoř.

Horské apartmány - Deštné v Orlických horách

Zahájen prodej nových horských apartmánů v Deštném v Orlických horách.

Příznivci zimních sportů ocení místní ski areál - k dispozici je přibližně 5 kilometrů sjezdovek, možnost nočního lyžování, sedačková lanovka, Snowpark, dětská sjezdovka, lyžařská škola a velké množství běžeckých stop.

- podlahová plocha apartmánů
od 32 m² (1+kk) do 93 m² (3+kk)

zahájení výstavby: léto 2007
dokončení výstavby: léto 2008

ceny již od 29.900,- Kč/m²

Více informací.

Praha 9 - Vinoř: V nabídce další byty II.etapy

Počínaje dneškem naleznete v naší nabídce tři další bytové domy označené písmeny I, J a K. K dispozici zde budou byty 1+kk až 3+kk s garážovým či venkovním parkovacím stáním. Nadstandardní vybavení bytových jednotek již v základní ceně.

- podlahová plocha
od 42 m² (1+kk) do 75 m² (3+kk)

zahájení výstavby: léto 2007
dokončení výstavby: léto 2008

ceny již od 31.100,- Kč/m²

Více informací

Pozvánka na veletrh BYDLENÍ 2007

Rádi bychom Vás pozvali k návštěvě našeho stánku B24, na veletrhu BYDLENÍ 2007, který se koná ve dnech 1. - 4. února 2007 na Výstavišti v Praze - Holešovicích.

Nechcete si kupovat horský apartmán, ale přesto rádi lyžujete?

Máme pro Vás řešení. Nabízíme Vám možnost týdenní dovolené v jednom z nejdynamičtěji se rozvíjejícím lyžařském středisku u nás. Nově dokončený objekt horských apartmánů nabízí komfortní ubytování v samotném srdci Jeseníků, ve známém lyžařském a turistickém centru Ramzová. Podrobnější informace o této nabídce

PF 2007

Krásné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok přeje všem svým zákazníkům a obchodním partnerům společnost Bemett, spol. s r.o

1 5 8 9 10 11 12 13 14 15

Hypotéka BEMETT s exklusivní úrokovou sazbou 2,19%. Mimořádně jsme společně s naším partnerem společností HypoAsistent pro vás připravili exklusivní hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou 2,19% pro fix 3 nebo 5 let. Součástí tohoto balíčku je také:zdarma poplatek za zpracování úvěru, zdarma odhad kupované nemovitosti a zdarma vedení úvěrového účtu.

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Praze, Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.