Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Rudná u Prahy: Začínáme stavět!

Ve středu 16.7.2008 došlo k předání staveniště v Rudné u Prahy stavební firmě BR PROGRESS a v nejbližších dnech tak bude zahájena výstavba tří řadových rodinných domů v této lokalitě. Průběh výstavby bude možné sledovat prostřednictvím fotografií na našich stránkách.

Prázdninová akce v Uhříněvsi

Pro letní měsíce jsme pro Vás připravili následující prázdninovou akci: nyní při koupi nového bytu v Uhříněvsi získáváte jako bonus parkovací stání v hodnotě 80 000 Kč ZDARMA. Ušetřené peníze tak můžete investovat třeba do zařízení vašeho nového bytu.

POZOR, tato akce je časově omezena.

Rudná - rodinný trojdům: BRZY V NAŠÍ NABÍDCE

Zanedlouho v naší nabídce naleznete projekt výstavby tří rodinných domů v Rudné u Prahy. Bude se jednat o domy s dispozičním řešením 4+1 o podlahové ploše 131 m². V přízemí domu naleznete prostorný obývací pokoj, kuchyň, koupelnu s WC, zádveří, šatnu a halu se schodištěm. V patře potom tři ložnice a koupelnu.

Více informací naleznete již brzy na našich stránkách.

SLEVA 250.000 Kč na poslední volné byty na Praze 9

Společně s blížícím se dokončením obytného souboru Praha 9 - Vinoř, lokalita "Na Dlouhých" máme pro Vás speciální nabídku. Na poslední volné byty v objektu L byla připravena SLEVA 250.000 Kč. Nabídka platí na šest nově uzavřených rezervačních smluv od 26.5.2008. Nepropásněte tuto neopakovatelnou příležitost, jak získat nový byt o čtvrt miliónu levněji.

Více informací o projektu Praha 9 - Vinoř.

Deštné: výstavba zahájena

Společnost VCES, která pro nás realizuje výstavbu horských apartmánů, převzala staveniště. Objekt vyroste na mírně svažitém pozemku, přímo v centru obce. Průběh výstavby můžete sledovat na stránkách projektu Deštné.

Deštné v Orlických horách je ideálním místem k zimním radovánkám, v blízkosti budoucích apartmánů se nachází ski areál. Milovníkům zimních sportů je zde k dispozici 5 kilometrů sjezdových tratí, Snowpark, dětská sjezdovka, lyžařská škola a velké množství strojově upravených běžeckých stop.

Více o projektu Deštné.

Byty ve Vinoři začneme předávat majitelům

Výstavba I. etapy bytových domů ve Vinoři je dokončena. Momentálně probíhá kolaudace a koncem května tak dojde k předání prvních bytů novým majitelům. Současně také probíhá realizace II. etapy nízkopodlažních bytových domů, kde je v nabídce už jen několik posledních volných bytů (o velikostech 2+kk a 3+kk, od 64m² do 90m²). Nepropásněte tuto poslední možnost získat nový byt v atraktivní lokalitě s vynikající dostupností do centra.

Více o nabídce bytů v Praze 9 - Vinoři.

Praha 10 - Uhříněves: Začínáme stavět!

V průběhu dubna došlo k předání staveniště v Praze 10 - Uhříněvsi stavební firmě KONSTRUKTIVA BRANKO a.s. a v současnosti byla zahájena výstavba obytného souboru v lokalitě „V Kuťatech“.

Průběh výstavby bude možné sledovat prostřednictvím fotografií na stránce projektu.

Hypoteční PRÁZDNINY na 1 rok ZDARMA !

Pro nové klienty jsme připravili speciální nabídku financování*. Jedná se o hypoteční úvěr s možností odložení splátek až o 1 rok, a to již ve fázi prvního čerpání. V průběhu výstavby tak nebudete muset platit žádné úroky z rozčerpané části hypotečního úvěru a následně, po dobu ročního odkladu, ani žádné měsíční splátky. Ušetřené prostředky tak můžete využít například na zařízení Vašeho nového bytu.

Balíček jarních výhod pro vaše lepší bydlení

Pokud se rozhodujete o koupi nového bytu v lokalitě Prahy 9 - Vinoř, připravili jsme pro Vás balíček jarních výhod, který jistě oceníte:

- snížení ceny u posledních volných bytu až o 130.000 Kč

- navíc stále probíhá akce kuchyňská linka zdarma již pouze pro posledních 5 klientů

- speciální hypotéka s možností odložení splátek hypotéčního úvěru až o 1 rok

Více informací o projektu Praha 9 - Vinoř.

Bydlení bez poplatků 1 rok od nastěhování!

Společně s naším finančním partnerem, společností HYPOSERVIS, jsme pro naše klienty připravili novou možnost financování Vašeho nového bydlení.

Pokud si v naší nabídce vyberete některý z volných bytů v projektu Praha 9 - Vinoř, lokalita Na Dlouhých, můžete využít akce "Bydlení bez poplatků 1 rok od nastěhování". Po tuto dobu nebudete muset splácet žádné hypoteční splátky a své finanční prostředky budete moci naopak využít např. k zařízení Vašeho nového bytu.

Více informací o této možnosti Vám rádi poskytneme na osobní schůzce v naší kanceláři.K bytům na Praze 9 ZDARMA kuchyňská linka !

Prvních sedm nových klientů*, kteří uzavřou smlouvu na byt v Praze 9 - Vinoři, obdrží jako dárek KUCHYŇSKOU LINKU od společnosti ALLY STUDIO vč. spotřebičů značky Baumatic**.

Podrobnosti o této nabídce.

Praha 9 - Vinoř: poslední dva volné byty v I.etapě

Doprodej dvou posledních bytů 1+kk a 2+kk z I.etapy projektu Praha 9 - Vinoř, lokalita "Na Dlouhých". Nadstandardní vybavení již v základní ceně, ke každému bytu jedno venkovní parkovací stání.

- podlahová plocha
od 37 m² (1+kk) - 60 m² (2+kk)

zahájení výstavby: PROBÍHÁ
dokončení výstavby: květen 2008

Více informací o projektu
Praha 9 - Vinoř.

Praha 10 - Uhříněves: nové byty v nabídce

Počátkem dnešního dne naleznete v naší nabídce poslední dva bytové domy (A a B) v lokalitě Praha 10 - Uhříněves, ul. V Kuťatech. K dispozici zde budou byty 2+kk a 3+kk, v přízemí s oplocenou předzahrádkou a v patrech s balkónem, případně terasou.

Nadstandardní vybavení bytových jednotek je zohledněno již v základní ceně.

- podlahová plocha
od 47 m² (2+kk) do 78 m² (3+kk)

zahájení výstavby: jaro 2008
dokončení výstavby: jaro 2009

ceny již od 37.600,- Kč/m²

Více informací o projektu
Praha 10 - Uhříněves.

Horské apartmány Ramzová v Jeseníkách: II.etapa

Dnes byl zahájen prodej druhé a zároveň poslední etapy horských apartmánů na Ramzové v Jeseníkách. V nabídce naleznete byty 1+kk a 3+kk v třípodlažním objektu přímo pod lesem. Součástí celého areálu je také restaurace, sauna, masáže atd. Ramzová se v posledních letech stala nejdynamičtěji se rozvíjejícím lyžařským střediskem Jeseníků. Byty jsou vhodné jak pro milovníky zimních či letních sportů, tak také jako investice.

Více informací o projektu
Ramzová v Jeseníkách.

Praha 9 - Vinoř (II.etapa): poslední byty v lokalitě

V naší nabídce nyní můžete nalézt poslední z domů v lokalitě Praha 9 - Vinoř.

K dispozici zde budou byty 2+kk a 3+kk s garážovým nebo parkovacím stáním. Ke každému bytu také patří prostorný balkon orientovaný na jih. Nadstandardní vybavení bytových jednotek je zohledněno již v základní ceně.

- podlahová plocha
od 65 m² (2+kk) do 91 m² (3+kk)

zahájení výstavby: léto 2007
dokončení výstavby: zima 2008

ceny již od 39.600,- Kč/m²

1 5 9 10 11 12 13 14 15 16

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Praze, Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.