BEMETT, a.s.
Jeremiášova 2722/2b, Praha 5, 155 00
IČO: 26153807, DIČ: CZ26153807
zapsaná v Obchodním rejstříku Městského soudu
v Praze, oddíl C, vložka 75035

e-mail: info@vasebyty.cz
web: www.vasebyty.cz

telefon: (+420) 257 289 311, 603 263 643, 739 592 851

slogan

Jinočany u Prahy II - lokalita "Jih"

Jinočany u Prahy II - lokalita "Jih"

Popis lokality:

Mapa lokality - Jinočany u Prahy II

kliknutím zobrazíte podrobnější mapu

Obec Jinočany se rozkládá v těsném sousedství západní hranice Prahy. Výborné dopravní spojení s metropolí umožňuje nedaleká rychlostní komunikaci R1 a nájezd na dálnici D5. Na stanici metra Zličín, která je vzdálená jen pouhé 3 km, Vás za pár minut dopraví autobusy MHD. Obdobné spojení je z Jinočan i na stanici metra B Luka. Odtud už se snadno dostanete do centra Prahy. V obci naleznete kompletní občanskou vybavenost, jako je mateřská a základní škola, zdravotní středisko (zubař, praktický lékař, lékárna), pošta, restaurace, knihovna, fotbalové hřiště atd. K velkým nákupům nebo zábavě můžete využít blízkého komplexu - obchodní a zábavní centrum Zličín, které nabízí jak pestrou škálu zboží a služeb, tak například multikino, množství kaváren a restaurací, fitness atd. Obec samotná se rozkládá na mírném svahu dole končícím u místních rybníků. Ostatní sportovní vyžití jako je tenis, squash, fitness, sauna, solárium atd. naleznete v dva kilometry vzdálené Rudné, nebo na Zličíně. V nedalekém okolí naleznete také Český Kras, či hrad Karlštejn. Tyto lokality přímo vybízejí k projížďkám na kole, nebo k rodinným výletům do přírody.

Popis projektu:

Výstavba nových bytů probíhá v klidné lokalitě “Jih“ nedaleko centra obce. První část obytného souboru budou tvořit čtyři nízkopodlažní bytové domy a jeden viladům. Každý v sobě skrývá 31 až 36 bytů o velikosti 2+kk a 3+kk. Ve viladomě se naopak nachází pouze 6 bytů 4+kk. Nově celou výstavbu doplňují dva domy s 10 byty 2+kk až 4+kk. Komfort bydlení přízemních bytů budou navíc zvyšovat oplocené předzahrádky. Celý obytný soubor je zasazen do pozvolného jižního svahu a plynule tak naváže na stávající zástavbu rodinných domů. Jinočany si i dnes zachovávají ráz klidného místa určeného především k relaxaci a odpočinku. Díky tomu v sobě tento projekt spojuje bydlení v klidu a zeleni, přesto však na dosah všech vymožeností moderní doby.


pdf Energetický štítek projektu.


Občanská vybavenost:mateřská a základní škola, zdravotní středisko (zubař, praktický lékař, lékárna), pošta, restaurace, knihovna, fotbalové hřiště atd.
Infrastruktura:kanalizace, vodovod, elektro a telefon
Dopravní spojení:autobusy MHD č. 309, 310 a 352 na stanici metra B Zličín, nebo Luka
Dojezd do centra:přibližně 25 minut
Termín zahájení výstavby:A, B, E a F - jaro 2011
C - jaro 2012
D - léto 2012
GH, IJ - podzim 2013
Termín dokončení výstavby:A, B, E a F - IHNED K NASTĚHOVÁNÍ
C - léto 2013
D - podzim 2013
GH, IJ - podzim 2014