BEMETT, a.s.
Jeremiášova 2722/2b, Praha 5, 155 00
IČO: 26153807, DIČ: CZ26153807
zapsaná v Obchodním rejstříku Městského soudu
v Praze, oddíl C, vložka 75035

e-mail: info@vasebyty.cz
web: www.vasebyty.cz

telefon: (+420) 257 289 311, 603 263 643, 739 592 851

slogan

Praha 10 - Kolovraty - K Říčanům

Praha 10 - Kolovraty - K Říčanům
Mapa lokality - Praha 10 - Kolovraty

kliknutím zobrazíte podrobnější mapu

5 důvodů proč bydlet právě zde:

Popis lokality:

Na jihovýchodní hranici Prahy naleznete městskou část Kolovraty, která přímo sousedí s Prahou 10 - Uhřiněvsí. Tato část hlavního města se v posledních letech stala velice žádanou lokalitou pro bydlení. K tomu jí dopomáhá nejen dobrá dopravní dostupnost do centra, které je vzdálené cca 10 km a spojení s ním zajišťují pravidelné příměstské vlakové spoje, nahrazující v této části Prahy chybějící metro, ale také autobusové linky MHD na metro "A" Depo Hostivař. Obyvatelé v Kolovratech naleznou mateřskou a základní školu, pobočku základní umělecké školy, dům s pečovatelskou službou, poštu, knihovnou, lékárnu, ordinaci praktického lékaře, služby všeho druhu, obchody, restaurace, pizzerii, cukrárnu atd. Na velké nákupy nebo za zábavou je možné vyrazit i do nedaleké nákupní zóny Čestlice nebo do OC Chodov, kde naleznete pestrou nabídku zboží a služeb, množství restaurací atd. Mimo to nabízí Kolovraty širokou škálu možností sportovního vyžití. Najdete zde tělocvičnu s posilovnou, fotbalové hřiště i sportoviště s umělým povrchem či tenisové kurty. V létě je otevřen rekreačně-sportovní areál s koupalištěm a plážovým volejbalovým hřištěm. Těm nejmenším slouží desítka dětských hřišť a také sportoviště s U-rampou i lezeckou stěnou. K chloubám městské části patří spletitá síť vycházkových okruhů na jejím jižním okraji. Třináct na sebe navazujících okruhů neslouží pouze k relaxaci a nenáročnému sportování, ale také k poznávání přírody. Některé trasy vedou chráněnými územími a při procházkách mírně zvlněným terénem se otevírají zajímavé pohledy do krajiny. Výletní okruhy jsou navíc propojeny s cyklotrasami Ladova kraje v sousedním říčanském regionu a také s dálkovými trasami Praha - Brno a Praha - Vídeň. Na rozdíl od většiny ostatních městských částí Prahy tak Kolovraty svým obyvatelům nabízejí především bydlení v klidu a zeleni. Na rodinné výlety můžete zavítat i do Průhonického zámku nebo do zámeckého parku s botanickou zahradou. Z tohoto pohledu budete jen obtížně hledat srovnatelnou lokalitu, která v sobě spojuje veškeré vymoženosti moderní doby s klidným bydlením v zeleni a přírodě. Dokážete si představit lepší místo pro bydlení a výchovu svých dětí?

Popis projektu:

Nová výstavba postupně vyroste na východním okraji obce v lokalitě podél ulice K Říčanům. Obytný soubor budou tvořit dva čtyřpodlažní bytové domy s výtahem navazující na stávající vilovou zástavbu. V menším z domů (označeném jako dům 2) naleznete 22 bytových jednotek. Naopak ve větším domě se dvěma vchody bude 56 bytů a 5 nebytových prostor. K dispozici zde tak budou byty 1+kk (25 m2) až 3+kk (77 m2). U přízemních bytů budou komfort bydlení zvyšovat oplocené předzahrádky o velikosti od 60 do 195 m².


pdf Energetický štítek projektu.


Občanská vybavenost:ZŠ, MŠ, domov pro seniory, pošta, služebna Městské policie, obchody, restaurace, služby, sportovní zařízení
Infrastruktura:kanalizace, vodovod, elektro, telefon
Dopravní spojení:příměstská vlaková doprava, autobusy MHD na stanici metra A Depo Hostivař
Dojezd do centra:přibližně 25 minut
Termín zahájení výstavby:konec roku 2014 (dům 2)
konec roku 2014 (dům 1)
Termín dokončení výstavby:jaro 2016 (dům 2)
léto 2016 (dům 1)