Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Zelený bonus 100 000 až 370 000 Kč na nízkoenergetické bydlení

Společnost BEMETT, a.s., jeden z předních českých developerů realizujících nové byty a domy, přichází na trh s takzvaným zeleným bonusem. Bonus se vztahuje k projektu energeticky úsporných rodinných řadových domů, které společnost staví v Drahelčicích u Prahy. Doplňuje tak koncept vládního programu Zelená úsporám zaměřeného na úspory energie a využití obnovitelných zdrojů energie v rodinných a bytových domech.

Přestože před nedávnem došlo ke zmírnění podmínek a rozšíření možností pro přiznání dotací z programu Zelená úsporám, dotace se bohužel stále netýkají výstavby nových domů v takzvaném nízkoenergetickém standardu. Domy v Drahelčicích u Prahy splňují několik kritérií z tohoto programu a spadají tak v přehledu energetické náročnosti budov do kategorie B, tzv. úsporných staveb. Zájemcům o bydlení v takovém domě nabízí BEMETT 100 000 Kč bonus na jeho pořízení.

Horský apartmán jako výhodná a především spolehlivá investice s ročním výnosem až 8 %

Developerská společnost BEMETT, a.s. právě dokončuje objekt horských apartmánů v Deštném v Orlických horách. Projekt bude zkolaudován a připraven pro nadcházející zimní sezónu ještě letos v prosinci.

Investice do nemovitostí v atraktivních horských lokalitách může být pro investora velmi zajímavou investiční příležitostí nabízející zhodnocení vynaložených finančních prostředků kolem 8 % ročně. S tím je spojená poměrně brzká návratnost investice.

Kolaudace 26 nových bytových jednotek situovaných přímo v centru obce Deštné v Orlických horách proběhne ještě letos začátkem prosince. Objekt se nachází v blízkosti sjezdovek, v jeho těsném sousedství naleznete místní dominantu, zrekonstruovaný barokní kostel sv. Marie Magdaleny. K dispozici jsou zde byty o velikostech od 33 m2 do 89 m2.

Horský apartmán jako výhodná a především spolehlivá investice

Možností investování volných finančních prostředků je řada. Od vysoce rizikových, jakými je např. obchod s komoditami, přes investice s poměrně značnou mírou rizika, jaké představuje obchod s akciemi či fondy, až po téměř bezpečné nebo zcela jistě ziskové. Mezi ně patří např. investice do diamantů a zlata, klasických investičních produktů a nemovitostí. Jednou ze zajímavých možností určených především pro konzervativní investory může být investice do nemovitostí v podobě např. takzvaného rekreačního bydlení v atraktivních horských lokalitách. Jeho následné pronajímání může zajistit skutečně zajímavý roční výnos pohybující se okolo 8 % a poměrně brzkou návratnost investice. Také případná likvidita bytu je dlouhodobě dobrá. Developerská společnost BEMETT, a.s. právě dokončila projekt horských apartmánů Ramzová II. etapa v Jeseníkách, který konzervativnímu investorovi právě takovéto podmínky zhodnocení investice nabízí.

Zájemci o bydlení nejvíce slyší na slevu

Developerská společnost BEMETT, a.s. poskytuje zájemcům o nové bydlení v Popůvkách u Brna výraznou podzimní slevu ve výši 400.000,- Kč na doprodej posledních volných bytů. Za měsíc, kdy je sleva v platnosti, se vyprodalo 32% z nabízených bytů. Oproti jiným bonusům, jakými jsou například klíčky od auta nebo nová kuchyň, faktické snížení ceny pro mnohé klienty představuje jedinou reálnou možnost, jak na nový byt dosáhnout. Rozhodují se pak velmi rychle.

Prokazatelný zájem ze strany budoucích majitelů bytů v Popůvkách II vypovídá o tom, že právě sleva snižující konečnou cenu bytu hraje v rozhodování o jeho koupi největší roli. „Vsadili jsme na správnou kartu. Námi dříve nabízená úhrada nákladů na bydlení nebo bonus v podobě vybavení domu nábytkem v určité výši nebyly pro klienty tak zásadní, jako nižší cena bytu sama o sobě,“ uvádí Jan Koubík, marketingový manažer společnosti BEMETT, a.s. Za situace, kdy většina bank přestává poskytovat 100% hypotéky a klienti mají minimální množství vlastních úspor na financování nového bydlení, je cena rozhodující. „Sleva na posledních 25 volných bytů, v jejímž poskytování budeme pokračovat do 30.října 2009, činí naše byty v současnosti nejlevnějšími v Brně a okolí,“ pokračoval Jan Koubík.

Dokončené byty v Popůvkách u Brna se prodávají se slevou 400 tisíc korun

Developerská společnost BEMETT, a.s. připravila pro zájemce o nové bydlení v Popůvkách u Brna podzimní překvapení. Od 7. září bude na prodej posledních 35 volných bytů v projektu Popůvky II poskytovat slevu z původní ceny bytu ve výši 400 tisíc korun.

„Všechny byty jsou již dokončené a jsou ihned k nastěhování. Tímto krokem chceme budoucím majitelům nového bydlení v projektu v Popůvkách usnadnit rozhodování. Momentálně se jedná o nejlevnější byty v Brně a okolí,“ uvedl k akci Jan Koubík, marketingový manažer společnosti BEMETT, a.s. Sleva na prodej posledních volných bytů bude platit do 30. října 2009.

Nejrychleji prodávané byty díky cenám roku 2006

O nové byty v projektu Jesenice u Prahy, lokalitě „V Roháči“, developerské společnosti BEMETT, a.s., je velký zájem. Během jednoho týdne bylo prodáno 17 % bytů. V současné době jde o nejlevnější nové byty v Praze a okolí, jejichž ceny se pohybují v rozmezí od 29.500 do 36.700 Kč/m2 včetně DPH.

„Od čtvrtka 25. června, kdy byl prodej nových bytů v Jesenici u Praha zahájen, jsme do dnešního dne prodali již deset bytů, což představuje šestinu celkového počtu bytů v projektu. O tyto startovací byty je zájem především díky jejich ceně, kterou se nám podařilo vrátit na úroveň roku 2006, “ řekl David Tisoň, místopředseda představenstva společnosti BEMETT, a.s.

Dnešní doba nahrává levnému bydlení

Developerské společnosti, které nabízejí zajímavé a cenově přiměřené projekty, nemají s jejich prodejem velké problémy. Společnost BEMETT, a.s., jíž se daří prodávat veškeré byty v projektech nejpozději do dvou měsíců po kolaudaci, právě přichází na trh s dalším projektem v současné době nejlevnějších nových bytů v Jesenici u Prahy.

„Sázíme na cenově dostupné bydlení nejen pro mladou generaci, které podle našich průzkumů na trhu momentálně schází. Proto přicházíme s novinkou v podobě levného bydlení v Jesenici u Prahy. Průměrná cena bytů je zde 32 tis. Kč/ m2, a to včetně DPH. Vracíme ceny našich bytů na úroveň roku 2006 a splňujeme tak již nyní prognózy, které predikovaly meziroční snížení cen v nových projektech o 20 % až pro závěr roku,“, uvedl David Tisoň, místopředseda představenstva společnosti. Úspěšné budou podle Davida Tisoně pouze projekty, které se něčím odlišují: cenou, kvalitní lokalitou s dobrou dopravní dostupností a infrastrukturou nebo moderním nízkoenergetickým či pasivním standardem.

Ceny energií rostou, s nízkoenergetickými domy se však ušetří

Aktuálním trendem v oblasti bydlení jsou nízkoenergetické domy, jejichž vlastnosti významně snižují provozní náklady a šetří tím peněženku svých majitelů. Společnost BEMETT, a.s. přichází na trh bydlení s projektem výstavby řadových nízkoenergetických domů v Drahelčicích u Prahy.

Se stále rostoucími cenami za energie se zvyšuje zájem budoucích majitelů rodinných domů o nejrůznější opatření v oblasti úspor energií, jako jsou zateplování, alternativní způsoby vytápění atp. V poslední době se lidé stále více zajímají o vlastnosti nízkoenergetických domů. V současné době působí na trhu již několik developerů, kteří se výstavbou nízkoenergetických domů zabývají. Jedním z nich je společnost BEMETT, a.s., která přichází s projektem výstavby řadových nízkoenergetických domů v Drahelčicích u Prahy. Obec Drahelčice je velmi atraktivní především díky své blízkosti Praze, vynikající občanské vybavenosti i krásné okolní přírodě. V klidné části Rudné – Drahelčic, v lokalitě Slunečná, bude možné zakoupit funkčně řešené domy 4+kk o výměře 102 m2 včetně pozemku za cenu 3 645 100 Kč již zahrnující DPH.

Nejlépe se dnes prodávají dokončené byty nebo byty v projektech těsně před kolaudací

Společnost BEMETT, a.s., jeden z předních českých rezidenčních developerů domů a bytů, dnes oznámila, že v jednom ze svých posledních projektů ve Vinoři doprodala byty pouhé dva měsíce po kolaudaci.

Současná situace na trhu hypoték vede zájemce o nové bydlení k větší obezřetnosti. Snaží se minimalizovat rizika například pořízením již hotového bydlení nebo investice do bydlení téměř dokončeného.

Tuto skutečnost dokazují statistiky developerské společnosti BEMETT, a.s., vycházející z provedeného hodnocení projektů výstavby nových bytů. Společnost v únoru letošního roku dokončila výstavbu 176 nových bytů v Praze 9 – Vinoři, lokalitě „Na Dlouhých“. Pouhé dva měsíce po kolaudaci byly všechny byty do jednoho vyprodány. Ceny těchto bytů začínaly již na 38 tisících Kč za m2 a řadily se tedy mezi levnější pražské projekty.

Bezpečná hypotéka - nastartuje trh s nemovitostmi?

Společnost BEMETT, a.s., jeden z předních českých rezidenčních developerů domů a bytů, dnes oznámila novou možnost financování pro své klienty s názvem Bezpečná hypotéka – hypotéka s pojištěním neschopnosti splácet.

Společnost tak reaguje na jeden z hlavních aktuálních důvodů stagnace trhu s nemovitostmi, a tím i hypotečního trhu - obavu klientů ze zadlužení a neschopnosti splácet v závislosti na ztrátě zaměstnání. Společnost BEMETT tak chce svou Bezpečnou hypotékou nabídnout svým klientům větší jistotu v době ekonomické krize.

Přes 40 % zájemců o koupi bytu si vybralo kuchyň zdarma místo slevy

Tuzemští zákazníci netrvají na přímé slevě, pokud dostanou vybavení bytu zdarma. "U bytového projektu v Popůvkách u Brna jsme zákazníkům nabídli buď kuchyni v hodnotě 200 tisíc Kč zdarma nebo přímou slevu 150 tisíc. Kč. Přes 40 % zájemců si vybralo kuchyni zdarma," uvedl Jan Koubík, marketingový manažer developerské společnosti BEMETT.

Zdůraznil také, že zvýšený zájem o bonusy namísto přímých slev registruje společnost také u svých dalších projektů. Největší zájem ze strany klientů je o akce nazvané „Stačí uhradit pouze 10% z kupní ceny, zbytek až po dokončení“, nebo „Hypoteční prázdniny“.

Nejvýhodnější investice? Koupě vhodné nemovitosti

V poslední době se v mediích mluví o nevalné situaci na realitním trhu. Spekuluje se, zda není lepší s koupí nemovitosti vyčkat. Jak to tedy je? Odpověď není úplně tak jednoznačná. Pravdou ale zůstává, že koupě nové nemovitosti je v každé době jednou z nejvýhodnějších finančních investicí. Jen je důležité si nemovitost umět správně vybrat.

Mluví se také o poklesu cen nemovitostí, ale faktem je, že ceny klesají převážně u panelových bytů. Staré byty v cihlových domech a novostavby si více či méně drží svoji cenu a držet si ji s velkou pravděpodobností i nadále budou. U projektů developerských společností můžete ušetřit i tím, že využijete nějaké bonusy nebo akce, které většina těchto společností nabízí. Příkladem je společnost BEMETT, a.s., která k bytům na Praze 10 v Uhříněvsi nabízí zdarma parkovací stání v hodnotě 80 000 Kč a u výstavby bytů a řadových rodinných domů v Popůvkách u Brna nabízí jako dárek také parkovací státní v hodnotě 100 000 Kč. BEMETT také přichází s akcí hypoteční prázdniny, kdy defacto developer platí za klienta úroky z vyčerpané části hypotéky do té doby, než bude výstavba dokončena a byt předán.

Horské apartmány v Deštném - rekreace a výhodná finanční investice s ročním výnosem od 7%

Společnost BEMETT, a.s. svým klientům nabízí neopakovatelnou příležitost při nákupu horského apartmánu v Deštném v Orlických horách.

Všichni noví zákazníci, kteří uzavřou smlouvu na horský apartmán v průběhu února, získají jako bonus parkovací stání v hodnotě 80 000 Kč zcela zdarma a navíc jednorázovou slevu 100 000 Kč.

BEMETT, a.s. tak nabízí jedinečnou možnost získat nový horský apartmán o 180 000 Kč levněji.

Deštné je oblíbeným lyžařským střediskem, a to pro své velmi dobré sněhové podmínky.

Díky tomu jsou horské apartmány v této lokalitě velmi výhodnou finanční investicí z jejich následného pronájmu, a to s ročním výnosem od 7%.

Byty v Popůvkách u Brna už mají své nové majitele

Výstavba druhé etapy obytného souboru v Popůvkách u Brna je u konce a po kolaudaci. V současné době probíhá předávaní bytů jejich novým majitelům.

Klidná část Popůvek se tak rozrostla o řadové rodinné domy a třípodlažní bytové domy, které v sobě skrývají byty 2+kk až 4+kk.

Přízemní byty jsou se zahrádkou, naopak k bytům ve vyšších patrech náleží balkón. Pozemky k řadovým domům a bytům se pohybují v rozmezí 47 až 308 m2.

Nyní je již v naší nabídce více jak 90% bytových jednotek prodáno. Volných je posledních 15 bytů, které jsou ihned k nastěhování. Od druhé poloviny loňského roku probíhá také realizace III. etapy výstavby, ta se dočká svého dokončení letos v létě.

Pokud zvažujete koupi bytu v této lokalitě, máme pro Vás speciální nabídku: ke každé nově uzavřené smlouvě na byt v projektu Popůvky u Brna v období od 5.1.2009 do 28.2.2009 obdržíte jako bonus parkovací stání v hodnotě 100.000 Kč zdarma. Dále jsme pro všechny potenciální zájemce společně s firmou JN interiér otevřeli, v pořadí již druhý, vzorový byt 4+kk, kde jsi můžete vše prohlédnout na vlastní oči.

Výhodnější financování při koupi horských apartmánů v Orlických horách

Deštné v Orlických horách se nachází v okrese Rychnov nad Kněžnou a je jedním z největších turistických středisek v Orlických horách. Pro ty, co zvažují koupi horského apartmánu v této lokalitě, jsme připravili speciální nabídku: stačí Vám zaplatit pouze 10% z kupní ceny a zbývající část ceny uhradíte teprve až po dokončení výstavby. Tento způsob financování nabízí především maximální zajištění Vaší investice. Také Vám pomůže ušetřit úroky z rozčerpané částky hypotečního úvěru (které by jste v průběhu výstavby platili bance).

1 2 3 4

U společnosti BEMETT naleznete širokou nabídku vhodných lokalit pro vaše nové bydlení. Nejlevnější nové byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk v Praze a okolí stavíme v lokalitách Praha 8 – Bohnice a Chýně u Prahy. Nízkoenergetické řadové rodinné domy 4+kk a 5+kk využívající tepelné čerpadlo zase v lokalitách Rudná u Prahy, Chýně u Prahy a Buštěhrad.

Hledáte nejlevnější nízkoenergetický řadový rodinný dům se solárním ohřevem TUV, nebo tepelným čerpadlem? Nabízíme vám ho již od 5,1 mil. Kč a to včetně pozemku a DPH. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu a obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby. Co se týče energetické náročnosti řadí se tyto rodinné domy do kategorie B - energeticky úsporná stavba.