BEMETT, a.s.
Jeremiášova 2722/2b, Praha 5, 155 00
IČO: 26153807, DIČ: CZ26153807
zapsaná v Obchodním rejstříku Městského soudu
v Praze, oddíl C, vložka 75035

e-mail: info@vasebyty.cz
web: www.vasebyty.cz

telefon: (+420) 257 289 311, 603 263 643, 739 592 851

slogan

Chýně u Prahy - Rudenská (I.etapa)

Chýně u Prahy - Rudenská (I.etapa)
Mapa lokality - Chýně u Prahy

kliknutím zobrazíte podrobnější mapu

5 důvodů proč bydlet právě zde:

Popis lokality:

Obec Chýně se nachází na pomyslné spojnici mezi Hostivicemi a Rudnou. Vzdušnou čarou je vzdálena jen 4 km od Zličína. Díky své poloze na západním okraji Prahy nabízí Chýně ideální spojení bydlení nadosah přírodě, přesto však s dobrou dopravní dostupností do metropole. Její strategická poloha mezi dálnicí D5 na Plzeň a rychlostní komunikací R6 na Karlovy Vary zkrátí čas potřebný k cestování nejen do Prahy. Spojení s centrem zajišťují také příměstské vlaky jedoucí odsud až přímo na Smíchovské nádraží. K cestě do práce, do školy nebo za zábavou můžete využít také pravidelné autobusové linky MHD jedoucí na metro "B" Zličín. V obci naleznete kompletní občanskou vybavenost, jako je mateřská a základní škola, obchod, praktický lékař, kadeřnictví, pošta, minipivovar, restaurace, knihovna, fotbalové hřiště atd. K velkým nákupům nebo zábavě můžete využít blízkého komplexu - obchodní a zábavní centrum Zličín, které nabízí jak pestrou škálu zboží a služeb, tak například multikino, množství kaváren a restaurací, fitness atd. Ostatní sportovní vyžití jako je tenis, squash, fitness, sauna, solárium atd. naleznete v přímo sousedících Hostivicích. V nedalekém okolí naleznete také Český kras, či hrad Karlštejn. Tyto lokality přímo vybízejí k projížďkám na kole, nebo k rodinným výletům do přírody.

Popis projektu:

Výstavba nových bytů vyroste v klidné lokalitě na jižním okraji obce nedaleko centra obce. První část obytného souboru budou tvořit bytové domy A, B a C s výtahem, čítající 30 až 36 bytů o velikosti 1+kk až 4+kk. Bytový dům je v energetické třídě B - tzn. energeticky úsporná stavba. Celý obytný soubor bude umístěn na vyvýšeném místě plynule navazujícím na stávající zástavbu rodinných domů. Ve vyšších patrech se tak otevírá nádherný výhled na okolní přírodu a panorama Prahy. Obec Chýně si i dnes zachovává ráz klidného místa určeného především k relaxaci a odpočinku. Díky tomu v sobě tento projekt spojuje bydlení v klidu a zeleni, přesto však na dosah všech vymožeností moderní doby.


pdf Energetický štítek projektu - dům A.

pdf Energetický štítek projektu - dům C.

pdf Energetický štítek projektu - dům D.

pdf Energetický štítek projektu - dům E1.


Občanská vybavenost:mateřská a základní škola, obchod, praktický lékař, pošta, restaurace, knihovna, fotbalové hřiště atd.
Infrastruktura:kanalizace, vodovod, elektro a telefon
Dopravní spojení:autobusy MHD č. 347 a 358 na stanici metra B Zličín, vlak na Smíchovské nádraží
Dojezd do centra:přibližně 25 minut
Termín zahájení výstavby:podzim 2014 (dům A)
podzim 2014 (dům B)
jaro 2016 (dům C)
jaro 2016 (dům D)
jaro 2017 (dům E1)
Termín dokončení výstavby:jaro 2016 (dům A)
konec roku 2016 (dům B)
podzim 2017 (dům C)
podzim 2017 (dům D)
léto 2018 (dům E1)