Nejlevnější nové byty a řadové rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1730
257 289 311

Nejlevnější nové byty v Praze meziročně podražily o 11 %, poptávka přesto roste

Nové byty v nejlevnější kategorii Praze a okolí meziročně podražily o 11% a jejich průměrná cena se pohybuje okolo 39,5 tisíc Kč včetně DPH za m2. Uvedl to marketingový manažer developerské společnosti BEMETT Jan Koubík s tím, že poptávka i přes vyšší ceny převyšuje poptávku. „Nejžádanější jsou byty 3+kk, těch bychom momentálně prodali několikanásobně více,“ uvedl Jan Koubík.

Zatímco v předchozích letech měl typický startovací byt velikost 2+kk, současné oživení ekonomiky i příznivé úrokové sazby vedou zájemce o nové bydlení ke koupi větších bytů nebo řadových rodinných domů, dodává Koubík. Developeři se podle něj na tento trend připravili včas a BEMETT proto vedle běžných bytových domů staví hned ve dvou lokalitách i řadové rodinné domy velikosti 4+kk, a to v nejžádanější ceně již od 4 mil. Kč (včetně DPH a tepelného čerpadla).

Ještě větší převis poptávky nad nabídkou je momentálně v Brně, kde už ceny nových startovacích bytů dohnaly cenovou úroveň v pražském regionu. „Brno ještě více než Praha doplácí na nedostatek volných pozemků, určených územním plánem k rezidenční výstavbě. To má za následek současný růst cen bytů v brněnské aglomeraci,“ dodává realitní expert Jan Koubík.Více informací o developerské společnosti BEMETT a.s. naleznete na
www.vasebyty.cz a www.bydlenibrno.cz

Kontakt pro média:
Jan Koubík, marketing manager
BEMETT, a.s.
tel.: 257 289 310
mobil: 731 156 559
email: koubik@vasebyty.cz

Soubory ke stažení:
2016-08-18-nejlevnejsi-nove-byty-v-praze-mezirocne-podrazily-o-11-procent-poptavka-presto-roste.docx

BEMETT staví všechny své byty nebo řadové rodinné domy, tak aby byl jejich budoucí provoz co nejúspornější. Bytové projekty opatřené průkazem energetické náročnosti budovy třídy C jsou pro nás standardem. Nicméně některé nově realizované projekty mají již energetický štítek B - energeticky úsporná stavba. U řadových rodinných domů jsou standardem energetické štítky B, nebo dokonce u některých projektů A - mimořádně úsporná stavba.

Nabízíme vlastní bydlení za nejnižší ceny - vlastní byt levnější než pronájem. Nehledejte pronájem bytu, ale kupte si byt vlastní. Budete bydlet ve svém a prostředky, které by jste platili někomu za nájem budete splácet vlastní bydlení. BEMETT nabízí nejlevnější nové byty s měsíční splátkou hypotéčního úvěru již od 8.950 Kč měsíčně.