Nejlevnější nové byty a řadové rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1730
257 289 311

Pražský developer BEMETT opět tlačí cenu svých nových projektů dolů - nově v Chýni nabízí byty za průměrnou cenu 29.500 Kč/m² vč. DPH

Přestože ceny bytů v poslední době zase rostou, developerská společnost BEMETT a.s. začíná s prodejem absolutně nejlevnějšího bytového projektu v Praze a okolí. Projekt „startovacích“ bytů Chýně na Praze - západ začíná na pouhých 24 tis. Kč včetně DPH, což odpovídá cenové úrovni roku 2006.

„Levné startovací bydlení si své zákazníky nachází rychleji, oproti bytům ve vyšší cenové hladině. Proto se nadále snažíme zůstat leaderem nejlevnějšího nového bydlení v Praze i Brně, a to při zachování vysoké kvality nabízených novostaveb,“ uvedl marketingový manažer developerské společnosti BEMETT a.s. Jan Koubík.

Ceny nových bytů v Chýni se tak přiblížily až na úroveň panelákových bytů na okraji Prahy, oproti kterým ale poskytují vyšší komfort bydlení a také lepší energetické parametry. „Všechny byty, které v současnosti developeři v ČR staví, s přehledem splňují energetickou kategorii B, nebo C,“ konstatoval ředitel společnosti HYPOASISTENT Pavel Bultas. Další výhodou nových bytů jsou podle něj nízké poplatky do společného fondu oprav. Vzhledem k současnému vývoji cen a také momentální situace nízkých úrokových sazeb hypoték se tak podle něj dá očekávat, že nová levná výstavba přiláká i ty zájemce, kteří dosud dávali přednost starším bytům na panelových sídlištích.Více informací o developerské společnosti BEMETT a.s. naleznete na
www.vasebyty.cz a www.bydlenibrno.cz

Kontakt pro média:
Jan Koubík, marketing manager
BEMETT, a.s.
tel.: 257 289 310
mobil: 731 156 559
email: koubik@vasebyty.cz

Soubory ke stažení:
2014-11-27-prazsky-developer-bemett-opet-tlaci-cenu-svych-projektu-dolu.pdf
2014-11-27-prazsky-developer-bemett-opet-tlaci-cenu-svych-projektu-dolu.docx

Na realitním trhu působíme již 17 let. Patříme mezi přední české developery specializující se na výstavbu NEJLEVNĚJŠÍCH NOVÝCH BYTŮ a NÍZKOENERGETICKÝCH ŘADOVÝCH RODINNÝCH DOMŮ. Za dobu naší existence jsme zkolaudovali a novým klientům předali více než 3000 bytových jednotek, horských apartmánů, rodinných domů a pozemků. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti startovacího bydlení jsme Vám schopni nabídnout vždy cenově nejdostupnější bydlení v Praze, Brně a jejich příměstských lokalitách - s dobrou dopravní dostupností, nejen pro mladou generaci.

U společnosti BEMETT naleznete širokou nabídku vhodných lokalit pro vaše nové bydlení. Nejlevnější nové byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk v Praze a okolí stavíme v lokalitách Praha 10 - Kolovraty, v Jinočanech u Prahy (na dohled od hranice Praha 5), Jesenice u Prahy (jen 3 km od městské části Praha 4), Rudná u Prahy a Chýně u Prahy. Nízkoenergetické řadové rodinné domy 4+kk a 5+kk využívající solární kolektor, nebo tepelné čerpadlo zase v lokalitách Drahelčice u Prahy a Jinočany u Prahy.