Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Rudná u Prahy
Obchodní ulice

Popis lokality:

Tři kilometry jihozápadně od Prahy se nachází město Rudná, které je výhodně umístěno na dálničním tahu dálnice D5 z Prahy do Plzně. Rudná je žádanou lokalitou nejen pro svou výbornou dopravní dostupnost, ale také díky dobré občanské vybavenosti. Najdete zde mateřskou a základní školu, zdravotní středisko, zubní ordinaci, sportovní centra (squash, tenis, plážový volejbal, minigolf, fitness, solárium, masáže atd.), poštu, obchody, restaurace a mnoho dalších služeb.

Synonymem pro bydlení v Rudné je bydlení v zeleni a přírodě. Rudná je jakousi pomyslnou vstupní branou do kouzelných lesů Berounska. K vyjížďkám na kolech láká nedaleký zatopený lom Amerika, hrad Karlštejn nebo romantické údolí řeky Berounky . V parných letních dnech nabízí osvěžení berounský aquapark, kam se autem po dálnici dostanete za necelých 10 minut. Příznivci golfu jistě ocení blízkost golfového areálu na Karlštejně nebo, v současné době nově budovaného, golfového hřiště v Berouně. Za nákupy zavítáte do blízkého komplexu, kterým je obchodní a zábavní centrum Zličín. Zde naleznete pestrou nabídku zboží a služeb, multikino, množství restaurací atd. Dopravní spojení zajišťují autobusy MHD přímo ke stanici metra "B" Zličín.

Rudná a její okolí je ideální místo pro výchovu dětí i pro sport či relaxaci.

Popis projektu:

Rodinný trojdomek vyroste v klidné části Rudné, v Obchodní ulici. Především funkčně řešený dům 4+1 o výměře 131 m² nabídne svým novým obyvatelům bydlení respektující veškeré požadavky moderní doby. V přízemí domu naleznete prostorný obývací pokoj, kuchyň, koupelnu s WC, zádveří, šatnu a halu se schodištěm. V patře potom tři ložnice a koupelnu. Ke každému z domů patří také pozemek o velikosti 209 až 284 m². Kdo z Vás by po náročném pracovním dni nechtěl spočinout v klidu své zahrádky.

O lokalitě:

Občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, zdravotní středisko, maloobchodní síť, spořitelna, pošta, služby a sportovní centra
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, plyn, elektro, telefon
Dopravní spojení: autobusy MHD č.: 307,308, 311, 380 na stanici metra Zličín
Dojezd do centra: přibližně 30 minut
Termín zahájení výstavby: léto 2008
Termín dokončení výstavby: jaro 2009

Partneři projektu:

Energetický štítek:

U společnosti BEMETT naleznete širokou nabídku vhodných lokalit pro vaše nové bydlení. Nejlevnější nové byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk v Praze a okolí stavíme v lokalitách Praha 8 – Bohnice a Chýně u Prahy. Nízkoenergetické řadové rodinné domy 4+kk a 5+kk využívající tepelné čerpadlo zase v lokalitách Rudná u Prahy, Chýně u Prahy a Buštěhrad.

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Praze, Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.