Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Nučice u Prahy
lokalita Na Vinici

Popis lokality:

Nučice se nachází 6 km jihozápadně od Prahy, s níž je spojena nedalekou dálnicí D5. Dopravní spojení zajišťují jak autobusy MHD přímo ke stanici metra "B" Zličín, tak vlakové spojení na metro "B" Smíchov. Díky své poloze se za několik posledních let stala velice žádanou lokalitou, především díky své výborné dopravní dostupnosti. Nučice nabízí bydlení v zeleni a přírodě. Svým obyvatelům nabízí veškerou základní občanskou vybavenost. Najdete zde mateřskou a základní školu, poštu, obchody, restaurace a mnoho dalších služeb. Ostatní věci jako zdravotní středisko, zubní ordinaci, sportovní centra (squash, tenis, plážový volejbal, minigolf, fitness, solárium, masáže atd.) se nacházejí v nedaleké Rudné. Nučice jsou zároveň vstupní branou do kouzelných lesů Berounska, které lákají k rodinným výletům či vyjížďkám na kole. Nedaleko se nachází zatopený lom Amerika, hrad Karlštejn nebo romantické údolí řeky Berounky. Nučice a její okolí jsou místem jako stvořeným jak pro výchovu vašich dětí, tak pro sport či relaxaci. K velkým nákupům nebo za zábavou můžete z Nučic vyrazit do blízkého komplexu, kterým je obchodní a zábavní centrum Zličín. Zde naleznete pestrou nabídku zboží a služeb, multikino, množství restaurací atd. V parných letních dnech můžete navštívit berounský aquapark, kam se autem po dálnici dostanete za necelých 10 minut. Milovníci golfu jistě ocení blízkost golfového areálu ve Vysokém Újezdu, na Karlštejně, nebo v Berouně.

Popis projektu:

Nová výstavba rodinných domů "Na Vinici" postupně vyroste na severo-západním svahu, který nabídne svým novým obyvatelům nádherný výhled do okolí. Bude možné si vybrat z několika variant i dispozičních řešení jak řadových rodinných domu, rodinných dvojdomů, tak i solitérních rodinných vil. Navržená architektura každého z domů v sobě bude spojovat moderní a nadčasový vzhled s jednoduchým, ale přesto naprosto funkčním dispozičním řešením. Veškerá použitá nadstandardní materiálová řešení a zařizovací předměty odpovídají současným trendům moderního bydlení, ve kterých je dům i jeho interiér koncipován. Pro vytápění celého domu je použit plynový kondenzační kotel. Protože ale myslíme na budoucnost, je zde možnost (v rámci klientských změn) využít stávající přípravy a osadit dům fotovoltaickými panely, které vám navíc nabídnou částečnou energetickou nezávislost.

Zájemce o projekt Nučice u Prahy, lokalita Na Vinici:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Více informací naleznete v sekci GDPR.

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.

Hypotéka BEMETT s exklusivní úrokovou sazbou 2,19%. Mimořádně jsme společně s naším partnerem společností HypoAsistent pro vás připravili exklusivní hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou 2,19% pro fix 3 nebo 5 let. Součástí tohoto balíčku je také:zdarma poplatek za zpracování úvěru, zdarma odhad kupované nemovitosti a zdarma vedení úvěrového účtu.

Makléř tohoto projektu
SKYPE
Lukáš Vejlupek
774 241 232