Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Nučice u Prahy
lokalita Na Vinici

velikost domů 90 - 143 m2
dispozice 4+kk až 5+kk s garáží
cena od 9.850.290 Kč

Popis lokality:

Obec Nučice se nachází 5 km jihozápadně od Prahy, s níž je spojena dálnicí D5. Dopravní dostupnost zajišťují autobusy MHD přímo ke stanici metra "B" Zličín nebo přímé vlakové spojení z Nučic na Smíchovské nádraží. Díky své poloze jsou Nučice velice žádaná lokalita, a to nejen pro svou výbornou dopravní dostupnost (10 min. autem metro Zličín nebo 25 min. vlakem na Smíchovské nádraží), ale také pro svou bohatou občanskou vybavenost. Nučice nabízí bydlení v zeleni a přírodě, přesto však s veškerým komfortem a vymoženostmi moderní doby. Přímo v Nučicích nebo jen v pár set metrů vzdálené Rudné najdete mateřskou a základní školu a dále zdravotní středisko, zubní ordinaci, sportovní centra (squash, tenis, plážový volejbal, minigolf, fitness, solárium, masáže atd.), poštu, obchody, restaurace a mnoho dalších služeb.

Nučice jsou zároveň pomyslnou vstupní branou do kouzelných lesů Berounska, které lákají k rodinným výletům či vyjížďkám na kole. Nedaleko se nachází zatopený lom Amerika, hrad Karlštejn nebo romantické údolí řeky Berounky atd.. Nučice a jejich okolí jsou rovněž místem jako stvořeným, jak pro výchovu vašich dětí, tak pro sport či relaxaci. K velkým nákupům nebo za zábavou můžete z Nučic vyrazit do sousední Rudné, nedalekého Berouna nebo do blízkého komplexu, kterým je obchodní a zábavní centrum Zličín, zde naleznete pestrou nabídku zboží a služeb, multikino, množství restaurací atd.. Nejen v parných letních dnech můžete navštívit blízký berounský aquapark popř. medvědárium, kam se autem po dálnici dostanete za necelých 10 minut. Milovníci golfu jistě ocení blízkost golfového areálu ve Vysokém Újezdu, na Karlštejně, nebo v Berouně.

Popis projektu:

Nedaleko od center obcí Nučice a Rudná, přesto však v komorním prostředí, které je spojené s klidem a zelení, vzniká úplně nová rezidenční lokalita. Novým obyvatelům nabídne příjemné bydlení na slunném severozápadním svahu s krásným výhledem do okolní krajiny. Navržená architektura rodinných domů 4+kk, 4+kk s garáží, 5+kk a 5+kk s garáží o výměrách 90 až 143 m2 v sobě spojuje moderní a nadčasový vzhled s jednoduchým, ale přesto naprosto funkčním dispozičním řešením. Veškerá použitá nadstandardní materiálová řešení a zařizovací předměty odpovídají současným trendům moderního bydlení, ve kterých je dům i jeho interiér koncipován. Součástí tohoto projektu bude také rozsáhlé arboretum/park, které bude sloužit k hrám, odpočinku a relaxaci, jak obyvatel nových domů, tak stávajících obyvatel z blízkého okolí.

Pro vytápění nových domů v tomto projektu je použito tepelné čerpadlo (voda - vzduch) ve spojením s podlahovým vytápěním - energetická náročnost budovy B. Nejen díky této technologii ušetříte až 45% provozních nákladů oproti běžnému zděnému (nezateplenému) rodinnému domu. V ceně nových domů je rovněž příprava pro realizaci FTV.  

O lokalitě:

Občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, zdravotní středisko, maloobchodní síť, spořitelna, pošta, služby a sportovní centra
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, elektro a telefon
Dopravní spojení: autobus MHD na stanici metra B Zličín nebo vlak na stanici metra B Smíchovské nádraží
Dojezd do centra: přibližně 25 minut
Termín zahájení výstavby: I.etapa - léto 2022
II.etapa - léto 2023
Termín dokončení výstavby: I.etapa - konec roku 2023
II.etapa - konec roku 2024

Partneři projektu:

Stavbu provádí:
Vyřízení hypotéky:

Speciální HYPOTÉKA BEMETT s úrokem 2,99% a fixací 3 roky na všechny naše byty a domy. Vybírat můžete ze široké nabídky níže uvedených novostaveb v Praze a okolí. Tuto akci je možné získat v případě, že využijete financování nového bydlení od našeho partnera, společnosti HypoAsistent.

Hledáte nejlevnější nízkoenergetický řadový rodinný dům se solárním ohřevem TUV, nebo tepelným čerpadlem? Nabízíme vám ho již od 9,8 mil. Kč a to včetně pozemku a DPH. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu a obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby. Co se týče energetické náročnosti řadí se tyto rodinné domy do kategorie B - energeticky úsporná stavba.

Makléř tohoto projektu
SKYPE
Lukáš Vejlupek
774 241 232