Nejlevnější nové byty a řadové rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Někteří developeři klamou zákazníky neúplnou cenou inzerovaných bytů

Někteří developeři dlouhodobě používají klamavé obchodní praktiky a lákají zájemce o nové byty na nereálné ceny, které se v reálu vyšplhají o desetitíce až statisíce korun. Je tím postižen celý segment realitního trhu bez ohledu na to, zda se jedná o levné nebo naopak luxusní bydlení.

„Nejčastější klamavou praktikou je inzerování ceny bytu bez DPH, která následně zvýší cenu o 21 %. Následuje uvádění ceny bez garážového stání, které výslednou cenu zvedne nejméně o 150 tisíc Kč,“ uvedl marketingový manažer společnosti BEMETT a.s. Jan Koubík. Dalším trikem je inzerování nízké ceny za nejméně atraktivní byt, který je v celém bytovém komplexu jeden jediný.

Tímto počínáním jsou poškozování ti developeři, kteří poctivě zveřejňují konečné ceny. „My v BEMETTu dlouhodobě nabízíme nejlevnější nové byty v pražském i brněnském regionu. U některých nabídek to ale nemusí být vždy na první pohled patrné, protože na rozdíl od řady konkurentů důsledně uvádíme konečné ceny bez skrytých doplatků,“ dodal Jan Koubík.

Zájemcům o nové bydlení proto doporučuje, aby po developerovi vždy žádali informaci o konečné kupní ceně v které je obsaženo veškeré příslušenství, a nespokojili se jen s letáky nebo jinými reklamními materiály.

Nejčastější skryté doplatky za nové byty

chybějící DPH 21%: +250 až 500 tisíc Kč

chybějící garážové stání: +150 až 300 tisíc KčVíce informací o developerské společnosti BEMETT a.s. naleznete na
www.vasebyty.cz a www.bydlenibrno.cz

Kontakt pro média:
Jan Koubík, marketing manager
BEMETT, a.s.
tel.: 257 289 310
mobil: 731 156 559
email: koubik@vasebyty.cz

Soubory ke stažení:
2013-03-01-nekteri_developeri_klamou_zakazniky_neuplnou_cenou_inzerovanych_bytu.pdf
2013-03-01-nekteri_developeri_klamou_zakazniky_neuplnou_cenou_inzerovanych_bytu.doc

Hledáte nejlevnější nízkoenergetický řadový rodinný dům se solárním ohřevem TUV, nebo tepelným čerpadlem? Nabízíme vám ho již od 5,1 mil. Kč a to včetně pozemku a DPH. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu a obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby. Co se týče energetické náročnosti řadí se tyto rodinné domy do kategorie B - energeticky úsporná stavba.

Nabízíme vlastní bydlení za nejnižší ceny - vlastní byt levnější než pronájem. Nehledejte pronájem bytu, ale kupte si byt vlastní. Budete bydlet ve svém a prostředky, které by jste platili někomu za nájem budete splácet vlastní bydlení. BEMETT nabízí nejlevnější nové byty s měsíční splátkou hypotéčního úvěru již od 8.950 Kč měsíčně.