Nejlevnější nové byty a řadové rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1730
257 289 311

Energeticky úsporné domy se solárním ohřevem zlevnily pod 3,5 milionu Kč

Ceny nových nízkoenergetických domů třídy B v pražském regionu klesly pod hranici 3,5 milionu Kč. Developerská společnost BEMETT totiž v rámci své kampaně na podporu obnovitelných zdrojů zlevnila své dokončené domy v Drahelčicích poblíž metra Zličín o 110 000 Kč, tedy na cenu 3,41 milionu Kč včetně DPH. Tato částka už zahrnuje nejen pozemek a dokončenou stavbu na klíč, ale i solární ohřev teplé užitkové vody, který výrazně snižuje náklady spojené s provozem domu.

„Provoz tohoto domu vychází levněji, než náklady na energii v mnoha srovnatelně velkých panelových bytech,“ uvedl marketingový manažer společnosti BEMETT a.s. Jan Koubík.

Kompletní náklady na energie (tedy vytápění, ohřev vody, svícení, provoz všech domácích elektrospotřebičů atd.) dvoupodlažních řadových domů 4+kk v Drahelčicích v průměru činí jen 2 tisíce Kč měsíčně. Dům o obytné ploše 94 m2 je totiž vytápěn výhradně na elektřinu a díky dvacetihodinové levné sazbě elektrické energie mají zákazníci nejen levnější vytápění domu, ale také provoz všech elektrospotřebičů.

Nízkoenergetické domy se svojí cenou, ale i komfortem bydlení stále více prosazují jako alternativa klasických bytů, jejichž pořizovací cena je v pražském regionu srovnatelná nebo i vyšší. BEMETT proto připravuje v Drahelčicích už 8. etapu výstavby nízkoenergetických domů třídy B, kterých tam do současnosti postavil už 48.

Speciální technické prvky v levných nízkoenergetických domech:
- nadstandardní zateplovací systém celé stavby (izolace podlahy a střechy, zateplení o síle 17 cm)
- elektrický kotel s účinností až 99%
- solární kolektory umístěné na střeše, sloužící k ohřevu teplé užitkové vody (cca 60% je jí díky tomu zdarma)

(nízkoenergetické domy třídy B, lokalita Slunečná, Drahelčice v okrese Praha-západ, developer BEMETT a.s.)Více informací o developerské společnosti BEMETT a.s. naleznete na
www.vasebyty.cz a www.bydlenibrno.cz

Kontakt pro média:
Jan Koubík, marketing manager
BEMETT, a.s.
tel.: 257 289 310
mobil: 731 156 559
email: koubik@vasebyty.cz

Soubory ke stažení:
2013-01-22-energeticky-usporne-domy-se-solarnim-ohrevem-zlevnily-pod-3-5-milionu-Kc.pdf
2013-01-22-energeticky-usporne-domy-se-solarnim-ohrevem-zlevnily-pod-3-5-milionu-Kc.doc

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.

BEMETT staví všechny své byty nebo řadové rodinné domy, tak aby byl jejich budoucí provoz co nejúspornější. Bytové projekty opatřené průkazem energetické náročnosti budovy třídy C jsou pro nás standardem. Nicméně některé nově realizované projekty mají již energetický štítek B - energeticky úsporná stavba. U řadových rodinných domů jsou standardem energetické štítky B, nebo dokonce u některých projektů A - mimořádně úsporná stavba.