Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

BEMETT plošně zlevnil všechny dokončené byty, aby zůstal nejlevnější

K největšímu zlevnění nových bytů ve své historii přistoupila developerská společnost BEMETT.a.s. Velikost aktuální slevy se pohybuje od 5 % po 15 % o které BEMETT plošně snížil ceny. Reaguje tak na nové levné projekty svých konkurentů, společností Ekospol a Central Group.

„Naše byty se celkem dobře prodávaly i za stávající ceny, my ale dlouhodobě deklarujeme, že naše byty jsou nejlevnější v celém pražské regionu, a proto snižujeme ceny v obou našich projektech, tedy v Jinočanech i v Jesenici, uvedl marketingový manažer společnosti BEMETT a.s. Jan Koubík.

„Díky aktuálnímu snížení dokážeme nabídnout nové byty 2+kk již od 1,6 mil. Kč a byty 3+kk od 2,4 mil. Kč, vše samozřejmě včetně DPH a parkování, které je již zahrnuto v ceně.“ dodal Jan Koubík.

Developerská společnost BEMETT a.s. se na výstavbu levných “startovacích“ bytů a domů zaměřuje už od roku 2000. Za tu dobu postavila už 1200 bytových jednotek v pražském a brněnském regionu a také na horách. V červnu 2012 zahájila výstavbu dalších domů o celkovém počtu 82 bytů v Jinočanech v okrese Praha-západ a také v brněnské čtvrti Slatina.

Plných 72 % zákazníků společnosti BEMETT bylo letos ve věkové skupině do 35 let. Pro většinu z nich to bylo první vlastní bydlení.Kontakt pro média:
Jan Koubík, marketing manager
BEMETT, a.s.
tel.: 257 289 310
mobil: 731 156 559
email: koubik@vasebyty.cz

O společnosti:
Developerská společnost BEMETT a.s. se zaměřuje na výstavbu levných „startovacích“ bytů a domů již od roku 2000. Za tu dobu postavila více než 1200 bytových jednotek v pražském a brněnském regionu a také na horách. V současnosti nabízí nové byty v šesti lokalitách.

Více informací na stránkách:
www.vasebyty.cz a www.bydlenibrno.cz

Soubory ke stažení:
2012-10-04-bemett-plosne-zlevnil-vsechny-dokoncene-byty-aby-zustal-nejlevnejsi.pdf
2012-10-04-bemett-plosne-zlevnil-vsechny-dokoncene-byty-aby-zustal-nejlevnejsi.doc

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Praze, Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.

BEMETT staví všechny své byty nebo řadové rodinné domy, tak aby byl jejich budoucí provoz co nejúspornější. Bytové projekty opatřené průkazem energetické náročnosti budovy třídy C jsou pro nás standardem. Nicméně některé nově realizované projekty mají již energetický štítek B - energeticky úsporná stavba. U řadových rodinných domů jsou standardem energetické štítky B, nebo dokonce u některých projektů A - mimořádně úsporná stavba.