Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Rudná u Prahy
Hořelické náměstí

Popis lokality:

Rudná se nachází 5 km jihozápadně od Prahy, s níž je spojena dálnicí D5. Dopravní spojení je zajištěno autobusy MHD ke stanici metra ''B'' - Zličín. Díky své poloze se Rudná stala velice žádanou lokalitou, a to nejen pro svou výbornou dopravní dostupnost, ale i pro bohatou občanskou vybavenost. Obec nabízí ideální spojení bydlení v zeleni a přírodě, přesto však s veškerým komfortem a vymoženostmi moderní doby. Najdete zde mateřskou a základní školu, zdravotní středisko, sportovní centra (squash, tenis, plážový volejbal, fitness, solárium, masáže atd.), poštu, obchody, restaurace a mnoho dalších služeb. Rudná je zároveň vstupní branou do kouzelných lesů Berounska, které lákají k rodinným výletům či vyjížďkám na kole. Rudná je místem jako stvořeným jak pro výchovu vašich dětí, tak i pro sport či relaxaci. K velkým nákupům nebo za zábavou můžete z Rudné vyrazit do blízkého komplexu, kterým je obchodní a zábavní centrum Zličín. Zde naleznete pestrou nabídku zboží a služeb, multikino, množství restaurací atd. V parných letních dnech můžete vyrazit do Kladenského nebo Hořovického aquaparku, kam se autem po dálnici dostanete za necelých 20 minut.

Popis projektu:

Obytný komplex dvou nízkopodlažních bytových domů vyrůstá v klidné části obce, nedaleko centra. Okolní zástavbu tvoří převážně rodinné a nízkopodlažní bytové domy. V každém ze dvou nových domů naleznete osm bytových jednotek a jeden nebytový prostor. Nebytový prostor v domě B má již svého vlastníka, který zde bude provozovat cukrárnu, v letních měsících s venkovním posezením. Ve vnitrobloku obou domů vznikne klidová zóna plynule navazující na park sloužící k odpočinku a hrám vašich dětí. Své ratolesti tak budete mít neustále na očích a nebudete se muset obávat o jejich bezpečnost. Hned vedle parku naleznete stávající minigolf, kurt na beach volejbal a tenisové kurty.

O lokalitě:

Občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, zdravotní středisko, maloobchodní síť, spořitelna, pošta, služby, sportovní centra
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, plyn, elektro, telefon
Dopravní spojení: autobusy MHD č. 307, 308, 311, 358, 380, 384, 602 na stanici metra Zličín
Dojezd do centra: přibližně 30 minut
Termín zahájení výstavby: jaro 2014
Termín dokončení výstavby: jaro 2015

Nabízíme vlastní bydlení za nejnižší ceny - vlastní byt levnější než pronájem. Nehledejte pronájem bytu, ale kupte si byt vlastní. Budete bydlet ve svém a prostředky, které by jste platili někomu za nájem budete splácet vlastní bydlení. BEMETT nabízí nejlevnější nové byty s měsíční splátkou hypotéčního úvěru již od 8.950 Kč měsíčně.

BEMETT staví všechny své byty nebo řadové rodinné domy, tak aby byl jejich budoucí provoz co nejúspornější. Bytové projekty opatřené průkazem energetické náročnosti budovy třídy C jsou pro nás standardem. Nicméně některé nově realizované projekty mají již energetický štítek B - energeticky úsporná stavba. U řadových rodinných domů jsou standardem energetické štítky B, nebo dokonce u některých projektů A - mimořádně úsporná stavba.