Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Rudná u Prahy
Hořelické náměstí

Popis lokality:

Rudná se nachází 5 km jihozápadně od Prahy, s níž je spojena dálnicí D5. Dopravní spojení je zajištěno autobusy MHD ke stanici metra ''B'' - Zličín. Díky své poloze se Rudná stala velice žádanou lokalitou, a to nejen pro svou výbornou dopravní dostupnost, ale i pro bohatou občanskou vybavenost. Obec nabízí ideální spojení bydlení v zeleni a přírodě, přesto však s veškerým komfortem a vymoženostmi moderní doby. Najdete zde mateřskou a základní školu, zdravotní středisko, sportovní centra (squash, tenis, plážový volejbal, fitness, solárium, masáže atd.), poštu, obchody, restaurace a mnoho dalších služeb. Rudná je zároveň vstupní branou do kouzelných lesů Berounska, které lákají k rodinným výletům či vyjížďkám na kole. Rudná je místem jako stvořeným jak pro výchovu vašich dětí, tak i pro sport či relaxaci. K velkým nákupům nebo za zábavou můžete z Rudné vyrazit do blízkého komplexu, kterým je obchodní a zábavní centrum Zličín. Zde naleznete pestrou nabídku zboží a služeb, multikino, množství restaurací atd. V parných letních dnech můžete vyrazit do Kladenského nebo Hořovického aquaparku, kam se autem po dálnici dostanete za necelých 20 minut.

Popis projektu:

Obytný komplex dvou nízkopodlažních bytových domů vyrůstá v klidné části obce, nedaleko centra. Okolní zástavbu tvoří převážně rodinné a nízkopodlažní bytové domy. V každém ze dvou nových domů naleznete osm bytových jednotek a jeden nebytový prostor. Nebytový prostor v domě B má již svého vlastníka, který zde bude provozovat cukrárnu, v letních měsících s venkovním posezením. Ve vnitrobloku obou domů vznikne klidová zóna plynule navazující na park sloužící k odpočinku a hrám vašich dětí. Své ratolesti tak budete mít neustále na očích a nebudete se muset obávat o jejich bezpečnost. Hned vedle parku naleznete stávající minigolf, kurt na beach volejbal a tenisové kurty.

O lokalitě:

Občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, zdravotní středisko, maloobchodní síť, spořitelna, pošta, služby, sportovní centra
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, plyn, elektro, telefon
Dopravní spojení: autobusy MHD č. 307, 308, 311, 358, 380, 384, 602 na stanici metra Zličín
Dojezd do centra: přibližně 30 minut
Termín zahájení výstavby: jaro 2014
Termín dokončení výstavby: jaro 2015

U společnosti BEMETT naleznete širokou nabídku vhodných lokalit pro vaše nové bydlení. Nejlevnější nové byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk v Praze a okolí stavíme v lokalitách Praha 8 – Bohnice, Unhošť a Chýně u Prahy. Nízkoenergetické řadové rodinné domy 4+kk a 5+kk využívající tepelné čerpadlo zase v lokalitách Rudná u Prahy, Chýně u Prahy a Nučicích u Prahy.

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.