Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Kladno
bytové domy Kročehlavy

velikost bytů 28-84 m²
dispozice 1+kk až 3+kk
cena od 2.799.870 Kč

Popis lokality:

Představujeme vám projekt nejdostupnějšího nového bydlení, který postupně vyroste na jihovýchodním okraji Kladna v městské části Kročehlavy. Celá výstavba je plánována na pozemcích těsně přiléhajících k obchodnímu centru OÁZA a dále pokračujících až k místnímu lesoparku Bažantnice. Samotné Kladno se v posledních letech stává velmi žádanou lokalitou s výbornou dopravní dostupností do Prahy. Najdete zde mateřské i základní školy, kompletní zdravotní péči včetně Kladenské nemocnice, gymnázia i střední školy, množství sportovišť například areál Sletiště, aquacentrum, poštu, obchody, restaurace, kina, divadla a mnoho dalších služeb. Díky své poloze nabídne budoucím obyvatelům výbornou dopravní dostupnost do Prahy, již zmíněnou občanskou vybavenost a také klidné bydlení v zeleni. Kladno je ze všech stran obklopeno lesy a zelení, což láká obyvatele k rodinným výletům či vyjížďkám na kole. Přímo v místě nové výstavby se nachází již zmíněný lesopark Bažantnice s letním koupalištěm. Velmi oblíbeným turistickým cílem je také Turyňský rybník (dnes známý jako Záplavy), obec Lidice s jejím památníkem z druhé světové války, Zámek Lány a přilehlá lánská obora, vodní nádrž Klíčava, údolí Berounky nebo kouzelná trasa podél Loděnického potoka. Milovníci historie jistě ocení zříceninu hradu Jenčov nebo majestátní hrad Křivoklát. To vše dělá z této lokality ideální místo pro život.

Popis projektu:

První etapu tohoto záměru tvoří šestipodlažní bytový dům, který v sobě bude skrývat 55 převážně malometrážních bytů o velikosti 1+kk až 3+kk. Výjimkou je poslední šesté nadzemní podlaží, které nabídne větší byty včetně prostorných teras s výhledem. Naopak přízemní byty nabídnou svým majitelům oplocené předzahrádky určené k odpočinku a relaxaci. Bytový dům je v energetické třídě B – energeticky úsporná stavba. Celý obytný soubor bude ve finále tvořit sedm bytových domů, které plynule navážou na stávající zástavbu a vhodně tak doplní prostor vedle lesoparku Bažantnice. Díky tomu v sobě tento projekt spojuje bydlení v klidu a zeleni, přesto však na dosah všech vymožeností moderní doby.

O lokalitě:

Občanská vybavenost: mateřská a základní škola, střední škola, gymnasium, obchod, praktický lékař, nemocnice, pošta, restaurace, kultura (kina, divadla) sportoviště atd.
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, elektro a telefon
Dopravní spojení: autobusy MHD na stanici metra B Zličín
Dojezd do centra: přibližně 45 minut
Termín zahájení výstavby: I.etapa - léto 2024
Termín dokončení výstavby: I.etapa - léto 2026

Partneři projektu:

Projekt provádí:
Projekt provádí:
Vyřízení hypotéky:

Hledáte nejlevnější nízkoenergetický řadový rodinný dům se solárním ohřevem TUV, nebo tepelným čerpadlem? Nabízíme vám ho již od 9,8 mil. Kč a to včetně pozemku a DPH. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu a obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby. Co se týče energetické náročnosti řadí se tyto rodinné domy do kategorie B - energeticky úsporná stavba.

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.

Makléř tohoto projektu
SKYPE
Lukáš Vejlupek
774 241 232