Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Jesenice u Prahy
bytové domy

Popis lokality:

Jesenice leží 6 km jižně od hranice hlavního města. Dopravní spojení s Prahou je díky nedalekému nájezdu na dálnici D1 takřka ideální. Spojení s metropolí je také zajištěno autobusy MHD ke stanici metra C Opatov a Budějovická. Obec oplývá bohatou občanskou vybaveností, jako je mateřská a základní škola, zdravotní středisko (praktický lékař, dětský lékař, zubní oddělení), společenské centrum se dvěma sály, restaurace, knihovna a různé areály pro sportovní a volnočasové aktivity. Díky tomu se dnes Jesenice řadí mezi jednu z nejžádanějších lokalit pro bydlení v okolí Prahy. Na velké nákupy nebo za zábavou můžete dojet do nedaleké nákupní zóny Průhonice. Zde naleznete širokou škálu obchodů a služeb, které uspokojí téměř každého. V současné době probíhá příprava na realizaci nového obchvatu Jesenice, který odkloní tranzitní dopravu mimo obec a ta si tak i nadále zachová pověst klidného místa určeného k odpočinku a relaxaci.

Popis projektu:

Výstavba nových bytových domů bude realizována v lokalitě Mladíkov, situována na okraji Jesenice. Součástí nového obytného souboru budou jak bytové domy, tak byty v bytových dvojdomech a viladomech. Každý z bytových domů v sobě bude skrývat 16 nadstandardně vybavených bytových jednotek. V přízemí každého domu budou umístěny nebytové prostory sloužící pro občanskou vybavenost a služby. Naproti tomu zde vyrostou tři třípodlažní bytové dvojdomy a dva třípodlažní bytové viladomy každý s vlastním oploceným pozemkem o velikosti cca 550 až 1370 m². Každý zákazník si zde může vybrat bydlení přesně podle gusta. Celá lokalita bude citlivě zasazena do nově vznikající zástavby rodinných domů podél ulice Říčanská. Od této komunikace bude oddělena zeleným valem, který novým obyvatelům zajistí soukromí a klidné bydlení v atraktivní lokalitě vzdálené jen na skok od Prahy. Tento projekt nových bytů je díky stavební uzávěře obce na dlouhou dobu poslední, který byl v rámci územního plánu Jesenice schválen. Nepropásněte proto tuto jedinečnou šanci na vaše nové bydlení.

O lokalitě:

Občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, zdravotní středisko, kulturní zařízení, maloobchodní síť, pošta, služby, lékárna, supermarket a pobočka ČS
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, plyn, elektro, telefon
Dopravní spojení: autobusy MHD č. 327, 328, 332, 335, 428 na stanici metra C Opatov nebo Budějovická
Dojezd do centra: přibližně 30 minut
Termín zahájení výstavby: léto 2006
Termín dokončení výstavby: léto 2007

Hypotéka BEMETT s exklusivní úrokovou sazbou 2,19%. Mimořádně jsme společně s naším partnerem společností HypoAsistent pro vás připravili exklusivní hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou 2,19% pro fix 3 nebo 5 let. Součástí tohoto balíčku je také:zdarma poplatek za zpracování úvěru, zdarma odhad kupované nemovitosti a zdarma vedení úvěrového účtu.

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Praze, Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.