Nejlevnější nové byty a řadové rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Chýně u Prahy
Rudenská (I.etapa)

velikost bytů 52 - 60 m²
dispozice 2+kk až 3+kk
cena od 4.941.820 Kč

Popis lokality:

Obec Chýně se nachází na pomyslné spojnici mezi Hostivicemi a Rudnou. Vzdušnou čarou je vzdálena jen 4 km od Zličína. Díky své poloze na západním okraji Prahy nabízí Chýně ideální spojení bydlení nadosah přírodě, přesto však s dobrou dopravní dostupností do metropole. Její strategická poloha mezi dálnicí D5 na Plzeň a rychlostní komunikací R6 na Karlovy Vary zkrátí čas potřebný k cestování nejen do Prahy. Spojení s centrem zajišťují také příměstské vlaky jedoucí odsud až přímo na Smíchovské nádraží. K cestě do práce, do školy nebo za zábavou můžete využít také pravidelné autobusové linky MHD jedoucí na metro "B" Zličín. V obci naleznete kompletní občanskou vybavenost, jako je mateřská a základní škola, obchod, praktický lékař, kadeřnictví, pošta, minipivovar, restaurace, knihovna, fotbalové hřiště atd. K velkým nákupům nebo zábavě můžete využít blízkého komplexu - obchodní a zábavní centrum Zličín, které nabízí jak pestrou škálu zboží a služeb, tak například multikino, množství kaváren a restaurací, fitness atd. Ostatní sportovní vyžití jako je tenis, squash, fitness, sauna, solárium atd. naleznete v přímo sousedících Hostivicích. V nedalekém okolí naleznete také Český kras, či hrad Karlštejn. Tyto lokality přímo vybízejí k projížďkám na kole, nebo k rodinným výletům do přírody.

Popis projektu:

Výstavba nových bytů vyroste v klidné lokalitě na jižním okraji obce nedaleko centra obce. V každém z domů se bude nacházet 30 až 36 bytových jednotek o velikosti 1+kk až 4+kk. Bytový dům je v energetické třídě C. Celý obytný soubor bude umístěn na vyvýšeném místě plynule navazujícím na stávající zástavbu rodinných domů. Ve vyšších patrech se tak otevírá nádherný výhled na okolní přírodu a panorama Prahy. Obec Chýně si i dnes zachovává ráz klidného místa určeného především k relaxaci a odpočinku. Díky tomu v sobě tento projekt spojuje bydlení v klidu a zeleni, přesto však na dosah všech vymožeností moderní doby.

O lokalitě:

Občanská vybavenost: mateřská a základní škola, obchod, praktický lékař, pošta, restaurace, knihovna, fotbalové hřiště atd.
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, elektro a telefon
Dopravní spojení: autobusy MHD č. 347 a 358 na stanici metra B Zličín, vlak na Smíchovské nádraží
Dojezd do centra: přibližně 25 minut
Termín zahájení výstavby: podzim 2014 (dům A)
podzim 2014 (dům B)
jaro 2016 (dům C)
jaro 2016 (dům D)
jaro 2017 (dům E1)
jaro 2017 (dům E2)
jaro 2018 (dům O)
jaro 2018 (dům P)
léto 2018 (dům Q)
jaro 2019 (dům R)
jaro 2019 (dům S)
Termín dokončení výstavby: jaro 2016 (dům A)
konec roku 2016 (dům B)
podzim 2017 (dům C)
podzim 2017 (dům D)
léto 2018 (dům E1)
podzim 2018 (dům E2)
léto 2019 (dům O)
podzim 2019 (dům P)
konec roku 2019 (dům Q)
léto 2020 (dům R)
podzim 2020 (dům S)
 

Partneři projektu:

Projekt provádí
Stavbu provádí
Vyřízení hypotéky

Hledáte nejlevnější nízkoenergetický řadový rodinný dům se solárním ohřevem TUV, nebo tepelným čerpadlem? Nabízíme vám ho již od 5,1 mil. Kč a to včetně pozemku a DPH. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu a obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby. Co se týče energetické náročnosti řadí se tyto rodinné domy do kategorie B - energeticky úsporná stavba.

Nabízíme vlastní bydlení za nejnižší ceny - vlastní byt levnější než pronájem. Nehledejte pronájem bytu, ale kupte si byt vlastní. Budete bydlet ve svém a prostředky, které by jste platili někomu za nájem budete splácet vlastní bydlení. BEMETT nabízí nejlevnější nové byty s měsíční splátkou hypotéčního úvěru již od 8.950 Kč měsíčně.

Makléř tohoto projektu
SKYPE
Lenka Schmidtová
603 263 643