Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Rudná u Prahy
ul. V Brance

velikost domů 119-129 m²
dispozice 4+kk + pracovna
cena od 12.823.550 Kč

Popis lokality:

Rudná se nachází 5 km jihozápadně od Prahy, s níž je spojena dálnicí D5. Dopravní spojení zajišťují autobusy MHD přímo ke stanici metra "B" Zličín. Díky své poloze se stala velice žádanou lokalitou, a to nejen pro svou výbornou dopravní dostupnost, ale také bohatou občanskou vybavenost. Město Rudná tak nabízí bydlení v zeleni a přírodě, přesto však s veškerým komfortem a vymoženostmi moderní doby. Najdete zde mateřskou a základní školu, zdravotní středisko, zubní ordinaci, sportovní centra (squash, tenis, plážový volejbal, minigolf, fitness, solárium, masáže atd.), poštu, obchody, restaurace a mnoho dalších služeb. Rudná je zároveň vstupní branou do kouzelných lesů Berounska, které lákají k rodinným výletům či vyjížďkám na kole. Nedaleko se nachází zatopený lom Amerika, hrad Karlštejn nebo romantické údolí řeky Berounky. Rudná a její okolí je místem jako stvořeným jak pro výchovu vašich dětí, tak pro sport či relaxaci. K velkým nákupům nebo za zábavou můžete z Rudné vyrazit do blízkého komplexu, kterým je obchodní a zábavní centrum Zličín. Zde naleznete pestrou nabídku zboží a služeb, multikino, množství restaurací atd. V parných letních dnech můžete navštívit berounský aquapark, kam se autem po dálnici dostanete za necelých 10 minut. Milovníci golfu jistě ocení blízkost golfového areálu ve Vysokém Újezdu, na Karlštejně, nebo v Berouně.

Popis projektu:

Prakticky poslední rezidenční lokalita nacházející se na okraji vilové čtvrti Hořelice nabídne svým novým obyvatelům příjemné bydlení na jižním okraji Rudné. Navržená architektura rodinných domů v sobě spojuje moderní a nadčasový vzhled s jednoduchým, ale přesto naprosto funkčním dispozičním řešením. Veškerá použitá nadstandardní materiálová řešení a zařizovací předměty odpovídají současným trendům moderního bydlení, ve kterých je dům i jeho interiér koncipován. Již při vstupu do domu každého zaujme vzdušná a prostorná chodba. Nicméně dominantu a srdce celého domu tvoří prostorný obývací pokoj, na jedné straně spojený s kuchyňským koutem, a na straně druhé prosklenou stěnou nabízející krásný výhled a výstup na terasu a samotnou zahradu. Součástí přízemí je ještě koupelna a další místnost, která může sloužit jako pracovna, hostinský pokoj nebo technická místnost. V patře potom naleznete tři ložnice a velkou koupelnu.

Pro vytápění celého domu je použito tepelné čerpadlo (voda - vzduch) ve spojením s podlahovým vytápěním - energetická náročnost budovy B. Nejen díky této technologii ušetříte až 45% provozních nákladů oproti běžnému zděnému (nezateplenému) rodinnému domu.    

O lokalitě:

Občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, zdravotní středisko, maloobchodní síť, spořitelna, pošta, služby a sportovní centra
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, elektro a telefon
Dopravní spojení: autobus MHD na stanici metra B Zličín nebo vlak na stanici metra B Smíchovské nádraží
Dojezd do centra: přibližně 25 minut
Termín zahájení výstavby:
 
VI.etapa - podzim 2019
VII.etapa - podzim 2019
VIII.etapa - podzim 2019
IX.etapa - jaro 2020
X.etapa - podzim 2020
XII.etapa - jaro 2021
Termín dokončení výstavby:
 
VI.etapa - konec roku 2020
VII.etapa - konec roku 2020
VIII.etapa - konec roku 2020
IX.etapa - léto 2021
X.etapa - podzim 2021
XII.etapa - léto 2022

Partneři projektu:

Stavbu provádí
Vyřízení hypotéky

Energetický štítek:

Hypotéka BEMETT s exklusivní úrokovou sazbou 2,19%. Mimořádně jsme společně s naším partnerem společností HypoAsistent pro vás připravili exklusivní hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou 2,19% pro fix 3 nebo 5 let. Součástí tohoto balíčku je také:zdarma poplatek za zpracování úvěru, zdarma odhad kupované nemovitosti a zdarma vedení úvěrového účtu.

BEMETT v rámci s svých vybraných obytných souborů nabízí podnikatelům a drobným živnostníkům volné nebytové (obchodní nebo kancelářské) prostory pro jejich podnikání. Komerční prostor je možné si přímo zakoupit, nebo dlouhodobě pronajmout. V současné době nabízíme tyto prostory v lokalitách Praha 10 - Kolovraty, Jesenice u Prahy a Rudná u Prahy.