Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Rudná - Drahelčice
řadové RD - lokalita Slunečná

Popis lokality:

Jen 5 km jihozápadně od Prahy, v těsném sousedství s Rudnou, leží obec Drahelčice, klidná lokalita s velmi dobrou dopravní dostupností do centra metropole. Spojení s hlavním městem zajišťují pravidelné autobusové linky MHD až ke stanici metra "B" Zličín. Nejen pro svou jedinečnou polohu je tato lokalita ideálním místem pro život. Drahelčice jistě zaujmou všechny, kteří touží po bydlení v klidu a přírodě, přesto však na dosah veškerých vymožeností moderní doby. V okolí naleznete bezpočet míst, která jsou jako stvořená pro rodinné výlety či lákají k vyjížďkám na kolech: zatopený lom Amerika, hrad Karlštejn, Křivoklát, nebo romantická vesnička Svatý Jan pod Skalou. Za návštěvu také stojí hrádek Červený Újezd. Vášnivé houbaře potěší hojnost okolních lesů. Naopak milovníci golfu určitě uvítají blízkost golfového areálu na Karlštejně, nebo nově budované hřiště nad Berounem. V parných letních dnech nabízí osvěžení nedaleký aquapark na Kladně nebo aquapark v Berouně vzdálený cca 10 minut jízdy autem.

Drahelčice se v poslední době stávají oblíbenou lokalitou, a to nejen pro svou polohu, ale také díky dobré občanské vybavenosti. V místě naleznete restaurace, Městský úřad, nicméně v nedaleké Rudné potom mateřskou a základní školu, zdravotní středisko, zubní ordinaci, sportovní centra (squash, tenis, plážový volejbal, minigolf, fitness, solárium, masáže atd.), pošta, obchody, restaurace a mnoho dalších služeb.Za většími nákupy i zábavou můžete vyrazit do nákupního centra Metropole Zličín s pestrou nabídkou zboží, služeb a kulturního vyžití.

Nedaleko obce se nachází nájezd na dálnici D5, který výrazným způsobem zkrátí čas potřebný k cestě do centra Prahy. Samotná dálnice však leží v dostatečné vzdálenosti na opačné straně obce. Díky tomu si Drahelčice zachovávají ráz klidného místa, určeného k bydlení a odpočinku.

Popis projektu:

Nízkoenergetické řadové rodinné domy vyrostou v klidné části Drahelčic, v lokalitě Slunečná. Jak už název napovídá, jedná se o slunný rovinatý pozemek umístěný v klidné části obce, plynule navazující na stávající vilovou zástavbu. Nové bydlení svým majitelům nabídne funkčně řešený dům 4+kk o výměře 94 m2 respektující veškeré požadavky moderní doby. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu - obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby, solární kolektory umístěné na střeše sloužící k ohřevu teplé užitkové vody a elektrokotel s účinností až 99%. Co se týče energetické náročnosti řadí tyto prvky stavbu do druhé nejvyšší kategorie B - tzn. energeticky úsporná stavba. Díky tomuto konceptu můžeme klientům nabídnout výraznou finanční úsporu spojenou s budoucím provozem domu. Roční úspora na vytápění a ohřev teplé užitkové vody tak činí až 30 % oproti běžné nezateplené zděné stavbě. Od srpna 2013 začíná BEMETT svým klientům u vybraných domů nabízet mimo základní a tzv. EKO varianty domů také variantu s tepelným čerpadlem (voda - vzduch) odpovidající nejvyšší kategorii A - tzn.mimořádně úsporné stavby. Nejen díky této nové technologii ušetříte až 45% provozních nákladů oproti běžnému zděnému (nezateplenému) rodinnému domu.

V přízemí každého domu naleznete prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu s WC, zádveří, šatnu a halu se schodištěm, v patře potom tři ložnice a koupelnu. Ke každému domu také patří pozemek o velikosti 161 až 335 m², na kterém si můžete po náročném pracovním dni odpočinout. Dům je spojen se zahradou velkým francouzským oknem, díky kterému budete mít své ratolesti neustále na očích.

O lokalitě:

Občanská vybavenost: přímo v obci: restaurace, městský úřad
nedaleko: MŠ, ZŠ, zdravotní středisko, spořitelna, služby a sportovní centra
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, elektro, telefon
Dopravní spojení: autobus MHD na stanici metra B Zličín
Dojezd do centra: přibližně 25 minut
Termín zahájení výstavby: VII.etapa - léto 2011
VIII.etapa - jaro 2012
IX.etapa - jaro 2013
X.etapa - konec roku 2014
Termín dokončení výstavby: VII.etapa - konec roku 2012
VIII.etapa - jaro 2013
IX.etapa - jaro 2014
X.etapa - léto 2016

Na realitním trhu působíme již 20 let. Patříme mezi přední české developery specializující se na výstavbu NEJLEVNĚJŠÍCH NOVÝCH BYTŮ a NÍZKOENERGETICKÝCH ŘADOVÝCH RODINNÝCH DOMŮ. Za dobu naší existence jsme zkolaudovali a novým klientům předali více než 3300 bytových jednotek, horských apartmánů, rodinných domů a pozemků. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti startovacího bydlení jsme Vám schopni nabídnout vždy cenově nejdostupnější bydlení v Praze, Brně a jejich příměstských lokalitách - s dobrou dopravní dostupností, nejen pro mladou generaci.

Nabízíme vlastní bydlení za nejnižší ceny - vlastní byt levnější než pronájem. Nehledejte pronájem bytu, ale kupte si byt vlastní. Budete bydlet ve svém a prostředky, které by jste platili někomu za nájem budete splácet vlastní bydlení. BEMETT nabízí nejlevnější nové byty s měsíční splátkou hypotéčního úvěru již od 8.950 Kč měsíčně.