Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Buštěhrad
řadové RD

velikost bytů 96 m²
dispozice 4+kk
cena od 6.562.042 Kč

Popis lokality:

Buštěhrad se nachází v těsném sousedství dálnice D7. Jeho strategická poloha umožňuje rychlé a pohodlné cestování nejen do několik kilometrů vzdáleného Kladna, ale také do Prahy, kam autem po dálnici, okolo letiště, dojedete za 20 minut. Stejnou dobu také strávíte na cestě autobusem, který vás doveze až na stanici metra “A“ Nádraží Veleslavím. Naproti tomu cesta MHD do Kladna je jen otázkou několika málo minut. V Buštěhradě najdete veškerou občanskou vybavenost, jako je například mateřská škola, základní škola, obchody, služby, restaurace, zdravotní zařízení, poštu atd. K velkým nákupům nebo za zábavou můžete vyrazit do nákupního centra Oáza na Kladně. Naopak pro rodinné výlety, procházky nebo vyjížďky na kole naleznete v okolí spoustu zajímavých cílů. Nedaleko centra se nachází kostel Povýšení sv. Kříže, zámek Buštěhrad a přilehlé zámecké zahrady. Prakticky v těsném sousedství naleznete obec Lidice s památníkem obětí 2. světové války, nebo o něco vzdálenější zříceninu hradu Okoř. V parných letních dnech můžete s rodinou vyrazit například do aquaparku na Kladně, nebo využít přírodní koupaliště Bažantnice. Milovníci hub zase ocení blízkost místních lesů, které obklopují prakticky celé Kladno. Místní lokalita také nabízí spoustu sportovního vyžití nejen v místě, ale i v přilehlém okolí. Naleznete zde nepřebernou škálu sportovišť s celoročním provozem, golfové hřiště, atd.

Popis projektu:

Výstavba nových řadových rodinných domů vyroste v klidné lokalitě na severním okraji Buštěhradu. Nové bydlení svým majitelům nabídne funkčně řešené domy 4+kk o výměře 96 a 108 m², s úložným prostorem (půdou) o velikosti dalších 50 až 56 m², respektující veškeré požadavky moderní doby. Domy jsou provedeny ve variantě s tepelným čerpadlem (voda - vzduch) - energetická náročnost budovy B. Nejen díky této nové technologii ušetříte až 45% provozních nákladů oproti běžnému zděnému (nezateplenému) rodinnému domu. V přízemí každého z domů naleznete prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu s WC, zádveří, šatnu a halu se schodištěm, v patře potom tři ložnice a koupelnu. Ke každému bytu také patří pozemek o velikosti 208 až 465 m², na kterém si můžete po náročném pracovním dni odpočinout.

O lokalitě:

Občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, zdravotní středisko, maloobchodní síť, pošta, služby a sportovní centra
Infrastruktura: vodovod, elektro a telefon
Dopravní spojení: autobus MHD na stanici metra A Nádraží Veleslavín, nebo do Kladna
Dojezd do centra: přibližně 20 minut
Termín zahájení výstavby: I.etapa - léto 2018
II.etapa - léto 2018
III.etapa - léto 2018
IV.etapa - léto 2018
V.etapa - léto 2019
VI.etapa - léto 2019
VII.etapa - léto 2019
VIII.etapa - podzim 2019
Termín dokončení výstavby: I.etapa - začátek roku 2020
II.etapa - začátek roku 2020
III.etapa - začátek roku 2020
IV.etapa - léto 2020
V.etapa - léto 2020
VI.etapa - léto 2020
VII.etapa - podzim 2020
VIII.etapa - zima 2020

Partneři projektu:

Stavbu provádí
Vyřízení hypotéky

Speciální HYPOTÉKA BEMETT s úrokem 2,99% a fixací 3 roky na všechny naše byty a domy. Vybírat můžete ze široké nabídky níže uvedených novostaveb v Praze a okolí. Tuto akci je možné získat v případě, že využijete financování nového bydlení od našeho partnera, společnosti HypoAsistent.

U společnosti BEMETT naleznete širokou nabídku vhodných lokalit pro vaše nové bydlení. Nejlevnější nové byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk v Praze a okolí stavíme v lokalitách Praha 8 – Bohnice, Unhošť a Chýně u Prahy. Nízkoenergetické řadové rodinné domy 4+kk a 5+kk využívající tepelné čerpadlo zase v lokalitách Rudná u Prahy, Chýně u Prahy a Nučicích u Prahy.