Nejlevnější nové byty a řadové rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1730
257 289 311

Sleva 10 % na dokončené byty v Jesenici je prodloužena až do 31. července

Mimořádná sleva 10 % na dokončené byty v Jesenici „V Roháči“ je prodloužena až do 31. července letošního roku. Cena těchto nejlevnějších nových bytů v pražském regionu se tak nyní pohybuje od 31.950 do 34.920 Kč/m2 vč. DPH.

„V červnu jsme díky akční ceně v Jesenici doprodali 32% zkolaudovaných bytů, v celém projektu nám jich momentálně zbývá posledních 19,“ uvedl marketingový manažer společnosti BEMETT a.s. Jan Koubík a dodal, že v jesenickém projektu “V Roháči“ již bylo od roku 2010 prodáno přes 163 bytů za běžné ceny. „K dočasnému cenovému zvýhodnění jsme teď přistoupili jen u dokončených bytů, u kterých si už zákazníci nemohou vybrat vlastní materiály v interiéru. U nově stavěných bytů aktuálně žádné finanční slevy neposkytujeme,“ dodal Jan Koubík. Lokalita v Jesenici u Prahy podle něj patří k těm cenově stabilním, kde nelze očekávat výraznější zlevňování ani v budoucnosti.

Developerská společnost BEMETT a.s. se na výstavbu levných „startovacích“ bytů a domů zaměřuje už od roku 2000. Za tu dobu postavila už 1200 bytových jednotek v pražském a brněnském regionu a také na horách. V červnu zahájila výstavbu dalších domů o celkovém počtu 82 bytů v Jinočanech v okrese Praha-západ a také v brněnské čtvrti Slatina.Kontakt pro média:
Koubík Jan, marketing manager
BEMETT, a.s.
T: 257 289 310, M: 731 156 559
E: koubik@vasebyty.cz

O společnosti:

Společnost BEMETT, a.s., působí na tuzemském realitním trhu již dvanáctým rokem. Za dobu své existence společnost úspěšně zkolaudovala přes 1200 bytových jednotek a rodinných domů. Snahou společnosti je nabízet cenově dostupné bydlení v pražské a brněnské aglomeraci. Více informací na www.vasebyty.cz a www.bydlenibrno.cz

Soubory ke stažení:
2012-07-02-sleva-na-nejlevnejsi-nove-byty-prodlouzena-do-31-cervence.pdf
2012-07-02-sleva-na-nejlevnejsi-nove-byty-prodlouzena-do-31-cervence.doc

Nabízíme vlastní bydlení za nejnižší ceny - vlastní byt levnější než pronájem. Nehledejte pronájem bytu, ale kupte si byt vlastní. Budete bydlet ve svém a prostředky, které by jste platili někomu za nájem budete splácet vlastní bydlení. BEMETT nabízí nejlevnější nové byty s měsíční splátkou hypotéčního úvěru již od 3.380 Kč měsíčně.

BEMETT staví všechny své byty nebo řadové rodinné domy, tak aby byl jejich budoucí provoz co nejúspornější. Bytové projekty opatřené průkazem energetické náročnosti budovy třídy C jsou pro nás standardem. Nicméně některé nově realizované projekty mají již energetický štítek B - energeticky úsporná stavba. U řadových rodinných domů jsou standardem energetické štítky B, nebo dokonce u některých projektů A - mimořádně úsporná stavba.