Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Unhošť
lokalita V Zahradách

velikost bytů 50-96 m²
dispozice 2+kk až 4+kk
cena od 5.047.970 Kč

Popis lokality:

Město Unhošť se nachází pouhých 10 km vzdušnou čarou od hranice Prahy. Díky své poloze na západním okraji Prahy nabízí Unhošť ideální spojení bydlení nadosah přírodě, přesto však s ideální dopravní dostupností do metropole, díky nedalekému nájezdu na D6. Mimo to perfektní spojení do Prahy zajišťují pravidelné autobusy MHD jedoucí na metro “B“ Zličín, kam se dostanete za necelých 30 min. V Unhošti máte veškerou občanskou vybavenost doslova jako na dlani. Naleznete zde jak mateřskou, tak základní školu, obchod, praktického lékaře, kadeřnictví, poštu, několik restaurací, fitness, tenisové kurty, fotbalové hřiště, golfové hřiště atd. V nedalekém okolí naleznete také hrad Křivoklát nebo zříceninu hradu Okoř, Lány s Lánskou oboru, či vodní nádrž Klíčava. Tyto lokality přímo vybízejí k projížďkám na kole, nebo k rodinným výletům do přírody.

Popis projektu:

Výstavba nových pří čtyřpodlažních domů vyroste v klidné lokalitě jen 300 m od obce centra obce. V každém z domů se bude nacházet 24 bytových jednotek o velikosti 2+kk až 4+kk. Bytový dům je v energetické třídě B – energeticky úsporná stavba. Celý obytný soubor plynule naváže na výstavbu již stávajících nízkopodlažních bytových domů. Město Unhošť si i přes svou výbornou dopravní dostupnost a bohatou občanskou vybavenost zachovává ráz klidného místa určeného především k relaxaci a odpočinku. Díky tomu v sobě tento projekt spojuje bydlení v klidu a zeleni, přesto však na dosah všech vymožeností moderní doby.

O lokalitě:

Občanská vybavenost: mateřská a základní škola, obchod, praktický lékař, pošta, restaurace, tenisové kurty, fotbalové hřiště, golf atd.
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, elektro, plyn a telefon
Dopravní spojení: autobusy MHD č. 307, 308 a 365 na stanici metra B Zličín
Dojezd do centra: přibližně 30 minut
Termín zahájení výstavby: léto 2020 (dům 1)
léto 2020 (dům 2)
léto 2020 (dům 3)
Termín dokončení výstavby: začátek roku 2022 (dům 1)
léto 2022 (dům 2)
konec roku 2022 (dům 3)

Partneři projektu:

Projekt provádí:
Projekt provádí:
Vyřízení hypotéky:

Energetický štítek:

Speciální HYPOTÉKA BEMETT s úrokem 2,99% a fixací 3 roky na všechny naše byty a domy. Vybírat můžete ze široké nabídky níže uvedených novostaveb v Praze a okolí. Tuto akci je možné získat v případě, že využijete financování nového bydlení od našeho partnera, společnosti HypoAsistent.

Na realitním trhu působíme již 23 let. Patříme mezi přední české developery specializující se na výstavbu NEJLEVNĚJŠÍCH NOVÝCH BYTŮ a NÍZKOENERGETICKÝCH ŘADOVÝCH RODINNÝCH DOMŮ. Za dobu naší existence jsme zkolaudovali a novým klientům předali více než 3600 bytových jednotek, horských apartmánů, rodinných domů a pozemků. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti startovacího bydlení jsme Vám schopni nabídnout vždy cenově nejdostupnější bydlení v Praze, Brně a jejich příměstských lokalitách - s dobrou dopravní dostupností, nejen pro mladou generaci.

Makléř tohoto projektu
SKYPE
Lenka Schmidtová
603 263 643