Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Praha 10 - Uhříněves
bytové domy V Kuťatech

Popis lokality:

Kdo by neznal městskou část Uhříněves, která se nachází na jihovýchodním okraji Prahy 10 a která se v posledních letech stala velice žádanou lokalitou pro bydlení. K tomu jí dopomáhá nejen dobrá dopravní dostupnost do centra, které je vzdálené cca 10 km a spojení s ním zajišťují pravidelné autobusové linky MHD na metro "C" Háje nebo na metro "A" Depo Hostivař, ale také neustále se rozrůstající a zkvalitňující občanská vybavenost. Obyvatelé v Uhříněvsi naleznou mateřskou i základní školu, domov pro seniory, poštu, služebnu Městské policie, velké množství obchodů, restaurací a v neposlední řadě také služeb (kadeřnictví, kosmetika, atd.). Na velké nákupy nebo za zábavou je možné vyrazit i do nedaleké nákupní zóny Čestlice nebo do OC Chodov, kde naleznete pestrou nabídku zboží a služeb, množství restaurací atd. Mimo to nabízí Uhříněves širokou škálu možností sportovního vyžití a relaxace - fotbalové hřiště, tenisové kurty, fitness, skate park apod. V současné době probíhá v nedalekých Čestlicích výstavba nového aquaparku, který doplní již tak širokou nabídku možností jak trávit volný čas. Na rozdíl od většiny ostatních městských částí Prahy skýtá Uhříněves svým obyvatelům především bydlení v klidu a zeleni. Pár kroků od centra obce se nachází Podleský rybník, se kterým těsně sousedí místní obora. Je to místo jako stvořené pro rodinné vycházky nebo sport. Milovníci cyklistiky jistě ocení bohatou nabídku cyklostezek. Na rodinné výlety můžete zavítat i do Průhonického zámku nebo do zámeckého parku s botanickou zahradou. Z tohoto pohledu budete jen obtížně hledat srovnatelnou lokalitu, která v sobě spojuje veškeré vymoženosti moderní doby s klidným bydlením v zeleni a přírodě. Dokážete si představit lepší místo pro bydlení a výchovu svých dětí ?

Popis projektu:

Nová výstavba postupně vyroste na východním okraji obce v lokalitě podél ulice V Kuťatech, nedaleko od zámku. Obytný soubor budou tvořit tři čtyřpodlažní bytové domy s výtahem navazující na stávající vilovou zástavbu. Každý z nich v sobě bude skrývat 21 nadstandardně vybavených bytových jednotek 2+kk a 3+kk. V přízemí domů budou navíc umístěny předzahrádky o velikosti od 44 do 279 m², které patří k jednotlivým bytům a mohou sloužit k odpočinku a relaxaci po náročném pracovním dni anebo pro posezení s přáteli. Součástí nového obytného souboru je také dětské hřiště, takže své ratolesti budete mít neustále na očích a nebudete se muset obávat o jejich bezpečí.

O lokalitě:

Občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, domov pro seniory, pošta, služebna Městské policie, obchody, restaurace, služby, sportovní zařízení
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, plyn, elektro, telefon
Dopravní spojení: autobusy MHD č. 267, 382, 383, 387 na stanici metra C Háje, nebo A Depo Hostivař
Dojezd do centra: přibližně 25 minut
Termín zahájení výstavby: jaro 2008
Termín dokončení výstavby: jaro 2009

Hledáte nejlevnější nízkoenergetický řadový rodinný dům se solárním ohřevem TUV, nebo tepelným čerpadlem? Nabízíme vám ho již od 9,8 mil. Kč a to včetně pozemku a DPH. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu a obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby. Co se týče energetické náročnosti řadí se tyto rodinné domy do kategorie B - energeticky úsporná stavba.

Speciální HYPOTÉKA BEMETT s úrokem 2,99% a fixací 3 roky na všechny naše byty a domy. Vybírat můžete ze široké nabídky níže uvedených novostaveb v Praze a okolí. Tuto akci je možné získat v případě, že využijete financování nového bydlení od našeho partnera, společnosti HypoAsistent.