Nejlevnější nové byty a řadové rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Praha 10 - Kolovraty
K Říčanům

velikost bytů 25 - 77 m²
dispozice 1+kk až 3+kk
cena od 3.580.844,- Kč

Popis lokality:

Na jihovýchodní hranici Prahy naleznete městskou část Kolovraty, která přímo sousedí s Prahou 10 - Uhřiněvsí. Tato část hlavního města se v posledních letech stala velice žádanou lokalitou pro bydlení. K tomu jí dopomáhá nejen dobrá dopravní dostupnost do centra, které je vzdálené cca 10 km a spojení s ním zajišťují pravidelné příměstské vlakové spoje, nahrazující v této části Prahy chybějící metro, ale také autobusové linky MHD na metro "A" Depo Hostivař. Obyvatelé v Kolovratech naleznou mateřskou a základní školu, pobočku základní umělecké školy, dům s pečovatelskou službou, poštu, knihovnou, lékárnu, ordinaci praktického lékaře, služby všeho druhu, obchody, restaurace, pizzerii, cukrárnu atd. Na velké nákupy nebo za zábavou je možné vyrazit i do nedaleké nákupní zóny Čestlice nebo do OC Chodov, kde naleznete pestrou nabídku zboží a služeb, množství restaurací atd. Mimo to nabízí Kolovraty širokou škálu možností sportovního vyžití. Najdete zde tělocvičnu s posilovnou, fotbalové hřiště i sportoviště s umělým povrchem či tenisové kurty. V létě je otevřen rekreačně-sportovní areál s koupalištěm a plážovým volejbalovým hřištěm. Těm nejmenším slouží desítka dětských hřišť a také sportoviště s U-rampou i lezeckou stěnou. K chloubám městské části patří spletitá síť vycházkových okruhů na jejím jižním okraji. Třináct na sebe navazujících okruhů neslouží pouze k relaxaci a nenáročnému sportování, ale také k poznávání přírody. Některé trasy vedou chráněnými územími a při procházkách mírně zvlněným terénem se otevírají zajímavé pohledy do krajiny. Výletní okruhy jsou navíc propojeny s cyklotrasami Ladova kraje v sousedním říčanském regionu a také s dálkovými trasami Praha - Brno a Praha - Vídeň. Na rozdíl od většiny ostatních městských částí Prahy tak Kolovraty svým obyvatelům nabízejí především bydlení v klidu a zeleni. Na rodinné výlety můžete zavítat i do Průhonického zámku nebo do zámeckého parku s botanickou zahradou. Z tohoto pohledu budete jen obtížně hledat srovnatelnou lokalitu, která v sobě spojuje veškeré vymoženosti moderní doby s klidným bydlením v zeleni a přírodě. Dokážete si představit lepší místo pro bydlení a výchovu svých dětí ?

Popis projektu:

Nová výstavba postupně vyroste na východním okraji obce v lokalitě podél ulice K Říčanům. Obytný soubor budou tvořit dva čtyřpodlažní bytové domy s výtahem navazující na stávající vilovou zástavbu. V menším z domů (označeném jako dům 2) naleznete 22 bytových jednotek. Naopak ve větším domě se dvěma vchody bude 56 bytů a 5 nebytových prostor. K dispozici zde tak budou byty 1+kk (25 m2) až 3+kk (77 m2). U přízemních bytů budou komfort bydlení zvyšovat oplocené předzahrádky o velikosti od 60 do 195 m².

O lokalitě:

Občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, domov pro seniory, pošta, služebna Městské policie, obchody, restaurace, služby, sportovní zařízení
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, elektro, telefon
Dopravní spojení: příměstská vlaková doprava, autobusy MHD na stanici metra A Depo Hostivař
Dojezd do centra: přibližně 25 minut
Termín zahájení výstavby: konec roku 2014 (dům 2)
konec roku 2014 (dům 1)
Termín dokončení výstavby: jaro 2016 (dům 2)
léto 2016 (dům 1)

Partneři projektu:

Projekt provádí
Stavbu provádí
Vyřízení hypotéky

Energetický štítek:

Nabízíme vlastní bydlení za nejnižší ceny - vlastní byt levnější než pronájem. Nehledejte pronájem bytu, ale kupte si byt vlastní. Budete bydlet ve svém a prostředky, které by jste platili někomu za nájem budete splácet vlastní bydlení. BEMETT nabízí nejlevnější nové byty s měsíční splátkou hypotéčního úvěru již od 8.950 Kč měsíčně.

BEMETT staví všechny své byty nebo řadové rodinné domy, tak aby byl jejich budoucí provoz co nejúspornější. Bytové projekty opatřené průkazem energetické náročnosti budovy třídy C jsou pro nás standardem. Nicméně některé nově realizované projekty mají již energetický štítek B - energeticky úsporná stavba. U řadových rodinných domů jsou standardem energetické štítky B, nebo dokonce u některých projektů A - mimořádně úsporná stavba.