Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Praha 10 - Kolovraty
K Říčanům

velikost bytů 25 - 77 m²
dispozice 1+kk až 3+kk
cena od 3.580.844,- Kč

Popis lokality:

Na jihovýchodní hranici Prahy naleznete městskou část Kolovraty, která přímo sousedí s Prahou 10 - Uhřiněvsí. Tato část hlavního města se v posledních letech stala velice žádanou lokalitou pro bydlení. K tomu jí dopomáhá nejen dobrá dopravní dostupnost do centra, které je vzdálené cca 10 km a spojení s ním zajišťují pravidelné příměstské vlakové spoje, nahrazující v této části Prahy chybějící metro, ale také autobusové linky MHD na metro "A" Depo Hostivař. Obyvatelé v Kolovratech naleznou mateřskou a základní školu, pobočku základní umělecké školy, dům s pečovatelskou službou, poštu, knihovnou, lékárnu, ordinaci praktického lékaře, služby všeho druhu, obchody, restaurace, pizzerii, cukrárnu atd. Na velké nákupy nebo za zábavou je možné vyrazit i do nedaleké nákupní zóny Čestlice nebo do OC Chodov, kde naleznete pestrou nabídku zboží a služeb, množství restaurací atd. Mimo to nabízí Kolovraty širokou škálu možností sportovního vyžití. Najdete zde tělocvičnu s posilovnou, fotbalové hřiště i sportoviště s umělým povrchem či tenisové kurty. V létě je otevřen rekreačně-sportovní areál s koupalištěm a plážovým volejbalovým hřištěm. Těm nejmenším slouží desítka dětských hřišť a také sportoviště s U-rampou i lezeckou stěnou. K chloubám městské části patří spletitá síť vycházkových okruhů na jejím jižním okraji. Třináct na sebe navazujících okruhů neslouží pouze k relaxaci a nenáročnému sportování, ale také k poznávání přírody. Některé trasy vedou chráněnými územími a při procházkách mírně zvlněným terénem se otevírají zajímavé pohledy do krajiny. Výletní okruhy jsou navíc propojeny s cyklotrasami Ladova kraje v sousedním říčanském regionu a také s dálkovými trasami Praha - Brno a Praha - Vídeň. Na rozdíl od většiny ostatních městských částí Prahy tak Kolovraty svým obyvatelům nabízejí především bydlení v klidu a zeleni. Na rodinné výlety můžete zavítat i do Průhonického zámku nebo do zámeckého parku s botanickou zahradou. Z tohoto pohledu budete jen obtížně hledat srovnatelnou lokalitu, která v sobě spojuje veškeré vymoženosti moderní doby s klidným bydlením v zeleni a přírodě. Dokážete si představit lepší místo pro bydlení a výchovu svých dětí ?

Popis projektu:

Nová výstavba postupně vyroste na východním okraji obce v lokalitě podél ulice K Říčanům. Obytný soubor budou tvořit dva čtyřpodlažní bytové domy s výtahem navazující na stávající vilovou zástavbu. V menším z domů (označeném jako dům 2) naleznete 22 bytových jednotek. Naopak ve větším domě se dvěma vchody bude 56 bytů a 5 nebytových prostor. K dispozici zde tak budou byty 1+kk (25 m2) až 3+kk (77 m2). U přízemních bytů budou komfort bydlení zvyšovat oplocené předzahrádky o velikosti od 60 do 195 m².

O lokalitě:

Občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, domov pro seniory, pošta, služebna Městské policie, obchody, restaurace, služby, sportovní zařízení
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, elektro, telefon
Dopravní spojení: příměstská vlaková doprava, autobusy MHD na stanici metra A Depo Hostivař
Dojezd do centra: přibližně 25 minut
Termín zahájení výstavby: konec roku 2014 (dům 2)
konec roku 2014 (dům 1)
Termín dokončení výstavby: jaro 2016 (dům 2)
léto 2016 (dům 1)

Partneři projektu:

Projekt provádí
Stavbu provádí
Vyřízení hypotéky

Energetický štítek:

BEMETT staví všechny své byty nebo řadové rodinné domy, tak aby byl jejich budoucí provoz co nejúspornější. Bytové projekty opatřené průkazem energetické náročnosti budovy třídy C jsou pro nás standardem. Nicméně některé nově realizované projekty mají již energetický štítek B - energeticky úsporná stavba. U řadových rodinných domů jsou standardem energetické štítky B, nebo dokonce u některých projektů A - mimořádně úsporná stavba.

U společnosti BEMETT naleznete širokou nabídku vhodných lokalit pro vaše nové bydlení. Nejlevnější nové byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk v Praze a okolí stavíme v lokalitách Praha 8 – Bohnice, Unhošť a Chýně u Prahy. Nízkoenergetické řadové rodinné domy 4+kk a 5+kk využívající tepelné čerpadlo zase v lokalitách Rudná u Prahy, Chýně u Prahy a Nučicích u Prahy.