Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Jinočany u Prahy
řadové RD - lokalita Jih

velikost bytů 105 m²
dispozice 4+kk
cena od 6.498.785,- Kč

Popis lokality:

Obec Jinočany se rozkládá v těsném sousedství západní hranice Prahy 5. Výborné dopravní spojení s metropolí umožňuje nedaleká rychlostní komunikaci R1 a nájezd na dálnici D5. Na stanici metra Zličín, která je vzdálená jen pouhé 3 km, Vás za pár minut dopraví autobusy MHD. Obdobné spojení je z Jinočan i na stanici metra B Luka. Odtud už se snadno dostanete do centra Prahy. V obci naleznete kompletní občanskou vybavenost, jako je mateřská a základní škola, zdravotní středisko (zubař, praktický lékař, lékárna), pošta, restaurace, knihovna, fotbalové hřiště atd. K velkým nákupům nebo zábavě můžete využít blízkého komplexu - obchodní a zábavní centrum Zličín, které nabízí jak pestrou škálu zboží a služeb, tak například multikino, množství kaváren a restaurací, fitness atd. Obec samotná se rozkládá na mírném svahu dole končícím u místních rybníků. Ostatní sportovní vyžití jako je tenis, squash, fitness, sauna, solárium atd. naleznete v dva kilometry vzdálené Rudné, nebo na Zličíně. V nedalekém okolí naleznete také Český Kras, či hrad Karlštejn. Tyto lokality přímo vybízejí k projížďkám na kole, nebo k rodinným výletům do přírody.

Popis projektu:

Nízkoenergetické řadové rodinné domy vyrostou v klidné části Jinočan, nedeleko centra obce. Jedná se o mírně svažitý pozemek plynule navazující na stávající zástavbu. Nové bydlení svým majitelům nabídne funkčně řešený dům 4+kk o výměře 104 m² respektující veškeré požadavky moderní doby. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu - obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby, solární kolektory umístěné na střeše sloužící k ohřevu teplé užitkové vody a elektrokotel s účinností až 99%. Co se týče energetické náročnosti řadí tyto prvky stavbu do druhé nejvyšší kategorie B - tzn. energeticky úsporná stavba. Díky tomuto konceptu můžeme klientům nabídnout výraznou finanční úsporu spojenou s budoucím provozem domu. Roční úspora na vytápění a ohřev teplé užitkové vody tak činí až 30 % oproti běžné nezateplené zděné stavbě. Od srpna 2013 začíná BEMETT svým klientům nabízet mimo základní a tzv. EKO varianty domů také variantu s tepelným čerpadlem (voda - vzduch) odpovidající nejvyšší kategorii A - tzn.mimořádně úsporné stavby. Nejen díky této nové technologii ušetříte až 45% provozních nákladů oproti běžnému zděnému (nezateplenému) rodinnému domu. V přízemí každého domu naleznete prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu s WC a sprchovým koutem, zádveří a šatnu. V patře potom tři ložnice a koupelnu. Ke každému domu také patří pozemek o velikosti 196 až 353 m², na kterém si můžete po náročném pracovním dni odpočinout. Dům je spojen se zahradou velkým francouzským oknem, díky kterému budete mít své ratolesti neustále na očích.

O lokalitě:

Občanská vybavenost: Mateřská a základní škola, zdravotní středisko (zubař, praktický lékař, lékárna), pošta, restaurace, knihovna, fotbalové hřiště
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, elektro a telefon
Dopravní spojení: autobusy MHD č. 309, 310 a 352 na stanici metra B Zličín, nebo Luka
Dojezd do centra: přibližně 25 minut
Termín zahájení výstavby: I.etapa - jaro 2013
II.etapa - podzim 2013
III.etapa - léto 2014
IV.etapa - léto 2015
V.etapa - jaro 2015
VI.etapa - léto 2016
Termín dokončení výstavby: I.etapa - jaro 2014
II.etapa - podzim 2014 (ŘRD 10 až 12)
II.etapa - konec 2014 (ŘRD 13 až 16)
III.etapa - léto 2015
IV.etapa - konec roku 2016
V.etapa - léto 2016
VI.etapa - podzim 2017

Energetický štítek:

U společnosti BEMETT naleznete širokou nabídku vhodných lokalit pro vaše nové bydlení. Nejlevnější nové byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk v Praze a okolí stavíme v lokalitách Praha 8 – Bohnice a Chýně u Prahy. Nízkoenergetické řadové rodinné domy 4+kk a 5+kk využívající tepelné čerpadlo zase v lokalitách Rudná u Prahy, Chýně u Prahy a Buštěhrad.

Na realitním trhu působíme již 20 let. Patříme mezi přední české developery specializující se na výstavbu NEJLEVNĚJŠÍCH NOVÝCH BYTŮ a NÍZKOENERGETICKÝCH ŘADOVÝCH RODINNÝCH DOMŮ. Za dobu naší existence jsme zkolaudovali a novým klientům předali více než 3300 bytových jednotek, horských apartmánů, rodinných domů a pozemků. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti startovacího bydlení jsme Vám schopni nabídnout vždy cenově nejdostupnější bydlení v Praze, Brně a jejich příměstských lokalitách - s dobrou dopravní dostupností, nejen pro mladou generaci.