Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Jinočany u Prahy
řadové RD - lokalita Jih

velikost bytů 105 m²
dispozice 4+kk
cena od 6.498.785,- Kč

Popis lokality:

Obec Jinočany se rozkládá v těsném sousedství západní hranice Prahy 5. Výborné dopravní spojení s metropolí umožňuje nedaleká rychlostní komunikaci R1 a nájezd na dálnici D5. Na stanici metra Zličín, která je vzdálená jen pouhé 3 km, Vás za pár minut dopraví autobusy MHD. Obdobné spojení je z Jinočan i na stanici metra B Luka. Odtud už se snadno dostanete do centra Prahy. V obci naleznete kompletní občanskou vybavenost, jako je mateřská a základní škola, zdravotní středisko (zubař, praktický lékař, lékárna), pošta, restaurace, knihovna, fotbalové hřiště atd. K velkým nákupům nebo zábavě můžete využít blízkého komplexu - obchodní a zábavní centrum Zličín, které nabízí jak pestrou škálu zboží a služeb, tak například multikino, množství kaváren a restaurací, fitness atd. Obec samotná se rozkládá na mírném svahu dole končícím u místních rybníků. Ostatní sportovní vyžití jako je tenis, squash, fitness, sauna, solárium atd. naleznete v dva kilometry vzdálené Rudné, nebo na Zličíně. V nedalekém okolí naleznete také Český Kras, či hrad Karlštejn. Tyto lokality přímo vybízejí k projížďkám na kole, nebo k rodinným výletům do přírody.

Popis projektu:

Nízkoenergetické řadové rodinné domy vyrostou v klidné části Jinočan, nedeleko centra obce. Jedná se o mírně svažitý pozemek plynule navazující na stávající zástavbu. Nové bydlení svým majitelům nabídne funkčně řešený dům 4+kk o výměře 104 m² respektující veškeré požadavky moderní doby. Domy již v základním provedení splňují náročná kritéria pro nízkoenergetickou stavbu - obsahují nadstandardní zateplovací systém celé stavby, solární kolektory umístěné na střeše sloužící k ohřevu teplé užitkové vody a elektrokotel s účinností až 99%. Co se týče energetické náročnosti řadí tyto prvky stavbu do druhé nejvyšší kategorie B - tzn. energeticky úsporná stavba. Díky tomuto konceptu můžeme klientům nabídnout výraznou finanční úsporu spojenou s budoucím provozem domu. Roční úspora na vytápění a ohřev teplé užitkové vody tak činí až 30 % oproti běžné nezateplené zděné stavbě. Od srpna 2013 začíná BEMETT svým klientům nabízet mimo základní a tzv. EKO varianty domů také variantu s tepelným čerpadlem (voda - vzduch) odpovidající nejvyšší kategorii A - tzn.mimořádně úsporné stavby. Nejen díky této nové technologii ušetříte až 45% provozních nákladů oproti běžnému zděnému (nezateplenému) rodinnému domu. V přízemí každého domu naleznete prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu s WC a sprchovým koutem, zádveří a šatnu. V patře potom tři ložnice a koupelnu. Ke každému domu také patří pozemek o velikosti 196 až 353 m², na kterém si můžete po náročném pracovním dni odpočinout. Dům je spojen se zahradou velkým francouzským oknem, díky kterému budete mít své ratolesti neustále na očích.

O lokalitě:

Občanská vybavenost: Mateřská a základní škola, zdravotní středisko (zubař, praktický lékař, lékárna), pošta, restaurace, knihovna, fotbalové hřiště
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, elektro a telefon
Dopravní spojení: autobusy MHD č. 309, 310 a 352 na stanici metra B Zličín, nebo Luka
Dojezd do centra: přibližně 25 minut
Termín zahájení výstavby: I.etapa - jaro 2013
II.etapa - podzim 2013
III.etapa - léto 2014
IV.etapa - léto 2015
V.etapa - jaro 2015
VI.etapa - léto 2016
Termín dokončení výstavby: I.etapa - jaro 2014
II.etapa - podzim 2014 (ŘRD 10 až 12)
II.etapa - konec 2014 (ŘRD 13 až 16)
III.etapa - léto 2015
IV.etapa - konec roku 2016
V.etapa - léto 2016
VI.etapa - podzim 2017

Energetický štítek:

Nabízíme vlastní bydlení za nejnižší ceny - vlastní byt levnější než pronájem. Nehledejte pronájem bytu, ale kupte si byt vlastní. Budete bydlet ve svém a prostředky, které by jste platili někomu za nájem budete splácet vlastní bydlení. BEMETT nabízí nejlevnější nové byty s měsíční splátkou hypotéčního úvěru již od 8.950 Kč měsíčně.

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Praze, Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.