Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Jinočany u Prahy
lokalita Za Hřištěm

Popis lokality:

Obec Jinočany se rozkládá v těsném sousedství západní hranice Prahy. Výborné dopravní spojení s metropolí umožňuje nedaleká rychlostní komunikaci R1. Na stanici metra Zličín, která je vzdálená jen pouhé 3 km, vás za pár minut dopraví autobusy MHD a odtud už se snadno dostanete do centra Prahy. V obci naleznete kompletní občanskou vybavenost, jako je mateřská a základní škola, zdravotní středisko, pošta, několik restaurací, knihovna, fotbalové hřiště atd. K velkým nákupům nebo zábavě můžete využít blízkého komplexu - obchodní a zábavní centrum Zličín, které nabízí jak pestrou škálu zboží a služeb, tak například multikino, množství kaváren a restaurací atd. Obec samotná se rozkládá na mírném svahu dole končícím u místních rybníků. Ty jsou v letním období jako stvořené ke koupání, rybolovu, nebo k rodinným procházkám. Ostatní sportovní vyžití jako je tenis, squash, fitness, sauna, solárium atd. naleznete v dva kilometry vzdálené Rudné, nebo na Zličíně. V nedalekém okolí naleznete také Český Kras, či Karlštejn. Tyto lokality přímo vybízejí k projížďkám na kole, nebo k rodinným výletům do přírody.

Popis projektu:

Výstavba nových bytů a domů vyroste v klidné lokalitě „Za Hřištěm“ nedaleko centra obce. Druhá část obytného souboru bude tvořena řadovými rodinnými domy a byty se zahrádkou. Každá sekce v sobě bude skrývat dva krajové řadové rodinné domy, jedem středový a dva byty, z nichž jeden bude se zahrádkou. Pozemky k řadovým domům a bytům se budou pohybovat v rozmezí 61 až 248 m². Celý obytný soubor bude zasazen do pozvolného jižního svahu dole zakončeného alejí vzrostlých topolů, které tvoří pomyslnou zelenou hradbu oddělující starou a nově plánovanou zástavbu. Díky tomu v sobě tento projekt spojuje bydlení v klidu a zeleni, přesto však na dosah všem vymoženostem moderní doby. Podél dálnice D5 lemující jihozápadní okraj obce Jinočany se v nejbližší době plánuje dobudování a prodloužení stávající protihlukové zdi. Díky těmto opatřením si obec i do budoucna zachová ráz klidného místa určeného k relaxaci a odpočinku.

O lokalitě:

Občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, zdrav. středisko, maloobchodní prodej, pošta, knihovna, kulturní zařízení, lékárna
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, plyn, elektro, telefon
Dopravní spojení: autobusy MHD č. 309, 310 na stanici metra B Zličín
Dojezd do centra: přibližně 25 minut
Termín zahájení výstavby: léto 2006
Termín dokončení výstavby: léto 2007

Partneři projektu:

Energetický štítek:

BEMETT v rámci s svých vybraných obytných souborů nabízí podnikatelům a drobným živnostníkům volné nebytové (obchodní nebo kancelářské) prostory pro jejich podnikání. Komerční prostor je možné si přímo zakoupit, nebo dlouhodobě pronajmout. V současné době nabízíme tyto prostory v lokalitách Praha 10 - Kolovraty, Jesenice u Prahy a Rudná u Prahy.

U společnosti BEMETT naleznete širokou nabídku vhodných lokalit pro vaše nové bydlení. Nejlevnější nové byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk v Praze a okolí stavíme v lokalitách Praha 8 – Bohnice a Chýně u Prahy. Nízkoenergetické řadové rodinné domy 4+kk a 5+kk využívající tepelné čerpadlo zase v lokalitách Rudná u Prahy, Chýně u Prahy a Buštěhrad.