Nejlevnější nové byty a řadové rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Jesenice u Prahy
lokalita V Lázních

Popis lokality:

Jesenice leží jen 6 km od jihovýchodních hranic Prahy. Dopravní spojení s hlavním městem je díky nedalekému nájezdu na dálnici D1 a novému pražskému obchvatu takřka ideální. Spojení s metropolí zajišťují také pravidelné autobusové linky MHD, které Vás dovezou až ke stanici metra "C" Opatov nebo Budějovická. Nejen díky dobré dopravní dostupnosti, ale také pro svou občanskou vybavenost, se Jesenice řadí mezi jednu z nejžádanějších lokalit k bydlení v okolí Prahy. V místě najdete mateřskou a základní školu, zdravotní středisko (praktický lékař, dětský lékař, zubní ordinaci), společenské centrum se dvěma sály, restauraci, knihovnu a různé areály pro sportovní a volnočasové aktivity. Na velké nákupy nebo za zábavou můžete vyrazit do obchodního centra Chodov nebo do nedalekého shopping parku Průhonice, kde naleznete širokou škálu obchodů a služeb. Navíc můžete navštívit Aquapalace Praha, což je zábavní komplex s největším aquaparkem ve střední Evropě, nabízející sportovní a relaxační vyžití pro celou rodinu.

Jesenice nenabízí jen atraktivní bydlení nedaleko Prahy, ale hlavně klidný život v blízkosti přírody. Tamní lesy, které se táhnou podél Botiče a Záhořanského potoka, jsou jako stvořené k rodinným výletům nebo projížďkám na kole. Nedaleké Průhonice naopak lákají k návštěvě místního zámku či k procházkám vyhlášenou botanickou zahradou.

Nedávno proběhlo otevření nového obchvatu Jesenice (jedná se o propojení D1 a D5), které odklonilo tranzitní dopravu mimo obec, a ta si díky tomu zachovává ráz klidného místa určeného především k odpočinku a relaxaci. Navíc také přispěje k výraznému zkrácení času potřebného např. při cestě autem do zaměstnání.

Popis projektu:

Nová (III.etapa) výstavby postupně vyroste na západním okraji obce a plynule tak naváže na již zrealizovanou II.etapu projektu “V Roháči“. Z jihu pak bude naopak lemována zástavbou nových rodinných domů. Postupně zde budou zrealizovány dva čtyřpodlažní bytové domy. Menší dům označený jako “O“ v sobě bude skrývat 37 bytů a o něco větší dům “P“ pojme 45 bytů. Zákazníci si zde mohou vybrat ze široké škály bytů 2+kk, 3+kk a mezonetových bytů 3+kk. Komfort bydlení přízemních bytů budou navíc zvyšovat oplocené předzahrádky. Navíc pouze pár desítek metrů od nových domů naleznete tři stávající dětská hřiště vybudovaná v rámci II.etapy projektu “V Roháči“.

O lokalitě:

Občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, zdravotní středisko, kulturní zařízení, maloobchodní síť, pošta, služby, lékárna, supermarket a pobočka ČS
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, elektro, telefon
Dopravní spojení: autobusy MHD č. 326, 332, 334, 335, 339 na stanici metra C Opatov nebo Budějovická
Dojezd do centra: přibližně 30 minut
Termín zahájení výstavby: dům O - leden 2014
dům P - leden 2014
Termín dokončení výstavby: dům O - léto 2015
dům P - konec roku 2015

Partneři projektu:

Energetický štítek:

BEMETT staví všechny své byty nebo řadové rodinné domy, tak aby byl jejich budoucí provoz co nejúspornější. Bytové projekty opatřené průkazem energetické náročnosti budovy třídy C jsou pro nás standardem. Nicméně některé nově realizované projekty mají již energetický štítek B - energeticky úsporná stavba. U řadových rodinných domů jsou standardem energetické štítky B, nebo dokonce u některých projektů A - mimořádně úsporná stavba.

BEMETT v rámci s svých vybraných obytných souborů nabízí podnikatelům a drobným živnostníkům volné nebytové (obchodní nebo kancelářské) prostory pro jejich podnikání. Komerční prostor je možné si přímo zakoupit, nebo dlouhodobě pronajmout. V současné době nabízíme tyto prostory v lokalitách Praha 10 - Kolovraty, Jesenice u Prahy a Rudná u Prahy.