Nejlevnější nové byty a rodinné domy v Praze, v Brně a jejich okolí
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1600
257 289 311

Jesenice u Prahy II
lokalita V Roháči

Popis lokality:

Jesenice leží jen 6 km od jihovýchodních hranic Prahy. Dopravní spojení s hlavním městem je díky nedalekému nájezdu na dálnici D1 a novému pražskému obchvatu takřka ideální. Spojení s metropolí zajišťují také pravidelné autobusové linky MHD, které Vás dovezou až ke stanici metra "C" Opatov nebo Budějovická. Nejen díky dobré dopravní dostupnosti, ale také pro svou občanskou vybavenost, se Jesenice řadí mezi jednu z nejžádanějších lokalit k bydlení v okolí Prahy. V místě najdete mateřskou a základní školu, zdravotní středisko (praktický lékař, dětský lékař, zubní oddělení), společenské centrum se dvěma sály, restauraci, knihovnu a různé areály pro sportovní a volnočasové aktivity. Na velké nákupy nebo za zábavou můžete vyrazit do obchodního centra Chodov nebo do nedalekého shopping parku Průhonice, kde naleznete širokou škálu obchodů a služeb. Navíc můžete navštívit Aquapalace Praha, což je zábavní komplex s největším aquaparkem ve střední Evropě, nabízející sportovní a relaxační vyžití pro celou rodinu.

Jesenice nenabízí jen atraktivní bydlení nedaleko Prahy, ale hlavně klidný život v blízkosti přírody. Tamní lesy, které se táhnou podél Botiče a Záhořanského potoka, jsou jako stvořené k rodinným výletům nebo projížďkám na kole. Nedaleké Průhonice naopak lákají k návštěvě místního zámku nebo k procházkám vyhlášenou botanickou zahradou.

V současné době proběhlo otevření nového obchvatu Jesenice (jedná se o propojení D1 a D5), který odkloní tranzitní dopravu mimo obec, a ta si díky tomu zachová ráz klidného místa určeného především k odpočinku a relaxaci. Navíc také přispěje k výraznému zkrácení času potřebného např. při cestě autem do zaměstnání.

Popis projektu:

Samotná výstavba je situována na západní okraj obce, do klidné lokality plynule navazující na stávající zástavbu, kde ve třech etapách vznikne sedm čtyřpodlažních bytových domů. Každý z nich bude obsahovat 20 až 52 bytových jednotek o dispozičním řešení 1+kk a 3+kk. Ve vybraných domech budou navíc umístěny nebytové prostory určené pro občanskou vybavenost nově vznikající zástavby. Komfort bydlení přízemních bytů budou navíc zvyšovat oplocené předzahrádky.

O lokalitě:

Občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, zdravotní středisko, kulturní zařízení, maloobchodní síť, pošta, služby, lékárna, supermarket a pobočka ČS
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, elektro, telefon
Dopravní spojení: autobusy MHD č. 326, 332 , 334 , 335, 339 na stanici metra C Opatov nebo Budějovická
Dojezd do centra: přibližně 30 minut
Termín zahájení výstavby: I.etapa (A, B, D) - léto 2009
II.etapa (C, E, F) - léto 2010
III.etapa (G) - podzim 2010
Termín dokončení výstavby: I.etapa (A, B, D) - DOKONČENO
II.etapa (C, E, F) - DOKONČENO
III. etapa (G) - DOKONČENO

Partneři projektu:

Energetický štítek:

Naše společnost hledá nové pozemky vhodné pro výstavbu bytů a rodinných domů v Brně a přilehlém okolí. Kompletní infrastruktura, dobrá občanská vybavenost a dopravní dostupnost výhodou. Majitelům nabízíme jak přímé odkoupení jejich pozemku, tak výměnu pozemku za byt, či rodinný dům z naší nabídky. Uvítáme nabídku prodeje větších pozemkových celků.

BEMETT staví všechny své byty nebo řadové rodinné domy, tak aby byl jejich budoucí provoz co nejúspornější. Bytové projekty opatřené průkazem energetické náročnosti budovy třídy C jsou pro nás standardem. Nicméně některé nově realizované projekty mají již energetický štítek B - energeticky úsporná stavba. U řadových rodinných domů jsou standardem energetické štítky B, nebo dokonce u některých projektů A - mimořádně úsporná stavba.