Nejdostupnější byty a 
řadové rodinné domy
Otevírací doba
pondělí - pátek, 830 - 1730
257 289 311

Praha 9 - Vinoř
lokalita Na Dlouhých

Popis lokality:

Městská část Vinoř se nachází na severovýchodním okraji Prahy 9, v členité krajině podél Vinořského potoka. Dopravní spojení s centrem města, které je vzdálené cca 13 km, zajišťují autobusy MHD jak na metro "C" Letňany, tak na metro "B" Vysočanská. Odtud se už snadno dostanete do jakékoli části Prahy. Po stránce občanské vybavenosti není této městské části co vytknout. Její obyvatelé zde naleznou mateřskou i základní školu, zdravotní středisko (všeobecný lékař, zubní lékař, dětský lékař, lékárna, soukromá chirurgická praxe), je zde i pošta, knihovna, služebna Městské policie, velké množství obchodů, restaurací a v neposlední řadě také služeb (např. kadeřnictví, kosmetika, atd.). Nejen pro svou bohatou občanskou vybavenost a dobrou dopravní dostupnost se stává Vinoř v posledních letech velice vyhledávanou a žádanou lokalitou. Na rozdíl od většiny ostatních městských částí Prahy nabízí svým obyvatelům především bydlení v klidu a zeleni. Jižní hranice Vinoře je tvořena zámeckou oborou Vinořského parku, který byl vyhlášen přírodní rezervací. Přímo na tento park navazuje soubor kaskádových rybníků. Nedaleko odtud, na východním okraji městské části, naleznete zelené údolí "V Obůrkách" se dvěma rybníky (Malé a Velké Obůrky). Severní okraj Vinoře je lemován Ctěnickým hájem. Všechna tato místa jsou jako stvořená k rodinným procházkám či projížďkám na kole. Milovníci koní jistě uvítají blízkost Ctenické jízdárny a parkuru, který je součástí tohoto areálu. Za zmínku stojí i fotbalové hřiště, tenisové kurty atd. V září byl ve Vinoři otevřen jeden z dalších pražských driving-range. Do budoucna na jeho místě vyroste nové veřejné 27 jamkové golfové hřiště. Na velké nákupy, za sportem nebo za zábavou je možno vyrazit i do nedalekého obchodního centra v Letňanech nebo na Černý Most, kde naleznete pestrou nabídku zboží a služeb, multikino, množství restaurací atd. Mimo to je zde také celoročně otevřený aquapark, fitnes, squash atd.

Popis projektu:

Nová výstavba postupně vyroste na západním okraji obce v lokalitě „Na Dlouhých“. Bude tvořena převážně nízkopodlažními viladomy s malým počtem bytových jednotek, které budou plynule navazovat na stávající zástavbu rodinných domů podél ulice Bohdanečská. Součástí nového obytného souboru je také park, který vznikne na jižním okraji území a nabídne tak možnost relaxace a odpočinku jak novým, tak i stávajícím obyvatelům. Celá lokalita je navržena tak, aby se co nejcitlivějším způsobem začlenila mezi již stávající stavby a zároveň nabídla novým obyvatelům klidné bydlení v soukromí a zeleni. První etapu bude tvořit šest třípodlažních viladomů, přičemž každý z nich v sobě bude skrývat 6 až 9 nadstandardně vybavených bytů (plovoucí podlahy, obložkové zárubně atd.)

O lokalitě:

Občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, zdravotní středisko (všeobecný lékař, zubní lékař, dětský lékař, lékárna, soukromá chirurgická praxe), pošta, knihovna, služebna Městské policie, obchody, restaurace, služby, sportovní zařízení
Infrastruktura: kanalizace, vodovod, plyn, elektro, telefon
Dopravní spojení: autobusy MHD č. 375, 259, 280 na stanici metra C Letňany
Dojezd do centra: přibližně 25 minut
Termín zahájení výstavby: jaro 2007 - I.etapa (domy A, B, C, D, E, F)
léto 2007 - II.etapa (domy G, H, I, J, K, L, M)
Termín dokončení výstavby: zima 2007 - I.etapa (domy A, B, C, D, E, F)
zima 2008 - II.etapa (domy G, H, I, J, K, L, M, N)

Partneři projektu:

Energetický štítek:

BEMETT staví všechny své byty nebo řadové rodinné domy, tak aby byl jejich budoucí provoz co nejúspornější. Bytové projekty opatřené průkazem energetické náročnosti budovy třídy C jsou pro nás standardem. Nicméně některé nově realizované projekty mají již energetický štítek B - energeticky úsporná stavba. U řadových rodinných domů jsou standardem energetické štítky B, nebo dokonce A - mimořádně úsporná stavba.

U společnosti BEMETT naleznete širokou nabídku vhodných lokalit pro vaše nové bydlení. Nejlevnější nové byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk v Praze a okolí stavíme v lokalitách Praha 10 - Kolovraty, v Jinočanech u Prahy (na dohled od hranice Praha 5), Jesenice u Prahy (jen 3 km od městské části Praha 4), Rudná u Prahy a Chýně u Prahy. Nízkoenergetické řadové rodinné domy 4+kk a 5+kk využívající solární kolektor, nebo tepelné čerpadlo zase v lokalitách Drahelčice u Prahy a Jinočany u Prahy.